• Ogłoszenie:

Wirus linkey

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Wirus linkey

Postprzez filmak06 14 Maj 2014, 19:35

reklama
Mój drugi temat >.< Więc miałem kolejną sytuację, w której z powodu pewnej strony włączyła się kontrola systemu użytkownika i zapytanie, czy pozwalam na uruchomienie danego procesu. Klikać "nie" mogłem w nieskończoność, po każdej setnej sekundy powracało. W tej sytuacji zrestartowałem laptopa. Włączył się normalnie. Następnie zrobiłem pełne skanowanie w Avaście, które nic nie wykryło. Może to przewrażliwienie, ale wolę dmuchać na zimne, więc jeśli ktoś znalazłby chwilę by przejrzeć logi, to będę bardzo wdzięczny. Jeżeli by także wyszły tu jakieś niegroźne, potencjalnie niebezpieczne śmieci, inne zapychacze, etc. to również proszę tu to wytknąć.
Pozdrawiam.

Dodano Dzisiaj, 20:08:
EDIT:
Teraz doszedł wirus, wklejam nowe logi z OTL. Niemożliwe jest usunięcie programu w panelu sterowania w opcji usunięcia programów, zacina się, wyskakuje błąd, po czym wyłącza. Avast poddał kwarantannie plik sysapcrt.dll (C:\Program Files (x86)\Settings Manager\systemk\x64).
Załączniki
OTL.Txt
(128.24 KiB) Ściągnięto 48 razy
Extras.Txt
(77.03 KiB) Ściągnięto 50 razy
filmak06
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 16 Mar 2014, 17:00



Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości