
mam zainstalowanego norton internet security 2006 dodał on jedynie katalog spam i tam przenosi zanaczne wiedomośći
Szukam czegoś co wywali mi spam całkowicie z poczty i najlepiej żeby ingerował sie z outlockiem i był po polsku.
Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający to forum: geekstation, jihapib549 oraz 43 gości