
Usunolem opere z dysku bo mi sie strasznie ciela i teraz chcem ja zainstalowac ponownie i wyskakuje mi takie cos:
i sie nie instaluje:/
Wie ktos o co chodzi??
Tom@szek napisał(a):lub ściągnij wersję instalacyjną Opery ponownie
Tom@szek napisał(a):Nie masz windows instaler ?
DawidU89 napisał(a):Spróbuj może inną wersję opery... może to coś pomoże
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 77 gości