
do czasu aż zauważyłem, że wszędzie mi wrzuca folder "Originals",
podejrzewam że gdzieś da się to wyłączyć... Proszę o pomoc
po prostu nie chcę robić żadnych kopii zapasowych....
Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający to forum: Winston134 oraz 60 gości