Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mati/domains/forum.programosy.pl/public_html/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mati/domains/forum.programosy.pl/public_html/includes/bbcode.php on line 112
problem z działaniem midi • programosy.pl

  • Ogłoszenie:

problem z działaniem midi

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

problem z działaniem midi

Postprzez romanmystic 19 Maj 2006, 15:42

reklama
Mam kartę muzyczną Sound Blaster 128 PCI (ct4700) podłanczam przez game port kable MIDI do klawiatury MIDI i mi niechce działać (wogóle nie wykrywa sygnału.) przy okazji mam system XP. za pomoc serdecznie dziekuję (chciałbym dodać że system wykrywa ten port)
romanmystic
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 19 Maj 2006, 15:27
Miejscowość: z Mielca



Postprzez reckomar 19 Maj 2006, 17:17

Daje ci jakieś komunikaty? . Sprawdź w ustawieniach dźwięku,czy nie masz wyciszonego dźwięku midi,syntezator itp,czy w biosie masz włączone midi,game port itp albo czy jako domyśly ustawiony nie jest przypadkiem ster systemowy,a nie ten od SB.ok ... starczy gdybania ;)
Zasiejesz myśl, zbierzesz działanie. Działanie zaowocuje nawykiem, a ten da plon w postaci charakteru. Charakter jest ziarnem,...z którego wykiełkuje twoje
przeznaczenie... życie jest po to żeby się nim cieszyć! KUR** ZA WSZELKĄ CENĘ! I PAMIĘTAJ !,że obok chwil, które można przeżyć się nie przebiega!!!
Awatar użytkownika
reckomar
~user
 
Posty: 829
Dołączenie: 23 Lut 2006, 13:48
Miejscowość: waw.pl.uk
Pochwały: 59



Postprzez romanmystic 19 Maj 2006, 19:24

widzisz Midi działa ale tylko z klawiatury komputera ewntualnie z myszki a niechce działać jak podłączę przez game port klawisze (jeżeli podłączę dwa keybordy pod midi to działają komunikaty i nie mam z nimi problemu więc wina kabla odpada). W Biosie już próbowałem i nic. A napewno game port Creativa mam włączony (w menedzerze urządzeń go wykrywa i jest włączony oraz podaje że działa prawidłowo) systemowy celowo wyłączyłem bo nie można mieć dwa game porty włączone jednocześnie.
romanmystic
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 19 Maj 2006, 15:27
Miejscowość: z Mielca




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości