
prosze o dawanie programów

goku94 napisał(a):prosze o dawanie programów
Przecież można. A może masz wersję trialową?goku94 napisał(a):mógł zmieniać pliki z pds na jpg
Sony napisał(a):DPA
Użytkownicy przeglądający to forum: binaryoptionstrading, geekstation, mitigan793, vahamo oraz 90 gości