
Chcialbym sie dowiedziec czy istnieje taka wtyczka ktora umozliwia wysylanie sms z powiadomieniem o statusie danego uzytkownika na gg? Znalazlem juz cos takiego ale to byl zwykly trojan

Użytkownicy przeglądający to forum: vahamo, Winston134, zestotefyo oraz 41 gości