
wczoraj wyskoczył taki bład po instalajcji kpilota2 i restarcie systemu.
Co robić ?

Dementor19 napisał(a):odinstaluj przeczysc rejestr i zainstaluj od nowa

Użytkownicy przeglądający to forum: binaryoptionstrading, geekstation, mitigan793, vahamo oraz 83 gości