
korzystacj z virtualduba jak mam skompresowac ten film, zeby jakosci nie zmniejszac a wielkosc byla przyzwoita do 30 mb?
i jak sie w tym virtualdubie zabrac za to kompresowanie?

Użytkownicy przeglądający to forum: geekstation, jihapib549 oraz 47 gości