Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mati/domains/forum.programosy.pl/public_html/includes/bbcode.php on line 112
z modemem, polaczeniem itp. • programosy.pl

  • Ogłoszenie:

z modemem, polaczeniem itp.

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

z modemem, polaczeniem itp.

Postprzez Wojtasgls 18 Kwi 2008, 23:25

reklama
A wiec na poczatek:
System xp sp2 neo 512 sagem800
stery z plytki ale program z neo nie instalowany tylko autoconnect

Sprawa mi sie ciagnie od kiedy pamietam i mam neta. Na starym sprzecie wygladalo to tak ze wlaczam uruchamia sie windows trojkacika zielonego brak.. co robic albo reset albo wyciagam kabel od modemu i wkladam jeszcze raz i wtedy zaskakuje czekam chwile i mam neta.Dzialo to sie co powiedzmy 5 wlaczenie kompa.

Od niedawna mam nowe czesci(prakktycznie nowy komp)zrobiony od poczatku system problem podobny odpalam winde i trojkacika brak i wyskakuje kreator dodawania nowego sprzetu.. Wyciagam kabel od modemu i wkladam jeszcze raz kreator mignie wyskakuje znaleziono modem asdl bla bla bla trojkacik zielony sie pojawia net dziala. Szlak mnie trafia powoli.. co jest tego przyczyna i co zrobic aby za kazdym razem jak odpale kompa normalnie sie net wlaczal. Dodam ze to nie dzieje sie za kazdym razem powiedzmy co 5 odpalenie kompa. Oczywiscie stery od plyty wszystko jak Bóg przykazal poinstalowane, system wolny od wirow. Podejzewam cos albo te stery od sagema albo jakas latka potrzebna, kabel walniety itp.
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Postprzez BZIKU 19 Kwi 2008, 00:03

Wojtasgls napisał(a):Sprawa mi sie ciagnie od kiedy pamietam i mam neta

Wietrze tu uszkodzenie mechaniczne modemu,bądź usterke linii tepsy której nie zgłoszono....
Najlepiej sprawdz modem u znajomka z neo-moze rozwiac wątpliwosci;to raz...Dwa,wysle Ci swój zbędny modem Thompsona i wtedy sprawdzisz....jak nie zadziała-a na 100% sprawny mój modem-to napewno linia....bo jak piszesz
Wojtasgls napisał(a):Oczywiscie stery od plyty wszystko jak Bóg przykazal poinstalowane, system wolny od wirow

wiec to raczej wykluczam...

Autor postu otrzymał pochwałę
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości