Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mati/domains/forum.programosy.pl/public_html/includes/bbcode.php on line 112
Combofix - scan czy walka do końca? • programosy.pl

  • Ogłoszenie:

Combofix - scan czy walka do końca?

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Combofix - scan czy walka do końca?

Postprzez mirekg1963 06 Kwi 2009, 16:53

reklama
Witam! Pekinie jest nie pisać o problemie który dotyka nas w tej chwili ale....Miałem problem z eksplorer EXE dałem loga dostałem CFScript zastosowałem znowu loga i znowu CFScript ...Wszystko pięknie komp wyzdrowiał i tu moje pytanie...Na innym kompie zrobiłem tylko scan nic nie wklejałem na forum i komp też wyzdrowiał jak mi się wydaje...I tu problem który chcę zrozumieć: czy ComboFix potrafi sam w sobie czyścic paskudztwa i czy konieczne jest ewentualnie dalsze wklejania logów, a może dla celów poznawczych czy z jakiegoś innego powodu??? Tak króciutko mi ktoś odpowie i poradzi na przyszłość??
mirekg1963
~user
 
Posty: 190
Dołączenie: 05 Lut 2009, 16:39
Miejscowość: Częstochowa



Combofix - scan czy walka do końca?

Postprzez wojtas 06 Kwi 2009, 17:00

mirekg1963 napisał(a):czy ComboFix potrafi sam w sobie czyścic paskudztwa i czy konieczne jest ewentualnie dalsze wklejania logów, a może dla celów poznawczych czy z jakiegoś innego powodu??? Tak króciutko mi ktoś odpowie i poradzi na przyszłość??


combofix może usunąc calkowicie infekcje, ale tez nie musi wiec wklejenie logów raczej potrzebne :) pozdro
Image
Awatar użytkownika
wojtas
*mod
 
Posty: 18165
Dołączenie: 13 Sty 2006, 16:00
Miejscowość: Krzeszyce
Pochwały: 1656




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości