• Ogłoszenie:

Błąd podczas startu win 7 64

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Błąd podczas startu win 7 64

Postprzez GSE 14 Sty 2014, 22:31

reklama
Witam, mam mały kłopot z WIN 7 64. Przy starcie systemu wyskakuje mi taki błąd
Image
Czy ktoś się orientuje jak temu zaradzić? Nic więcej nie zauważyłem, tylko błąd i jak się go wyłączy "x" lub ok to dalej nie wyskakuje aż do następnego startu systemu.
Dziękuję za pomoc
GSE
~user
 
Posty: 348
Dołączenie: 26 Mar 2006, 17:59



Błąd podczas startu win 7 64

Postprzez bladi1492 15 Sty 2014, 09:46

1.Wejdź Start->Uruchom->(bądź znak Widnowsa + R)->msconfig->OK-> i zobacz w uruchamianiu , bądź w usługach , czy nie masz wiersza zaznaczonego ptaszkiem z lokalizacją :
jak masz podaną na screenie czyli : C:\Users\Kamil\AppData\Local\Conduit\BackgroungContainter\.... jak tak to odznacz to , zastosuj i uruchom ponownie, komunikat nie powinien się już pokazywać.
2. Przeskanuj system jak i pliki ukryte dobrym programem antywirusowym, możliwe że to jakiś wirus.
3. Albo (to powinno pomóc na 100%) Start->Uruchom->(bądź znak Widnowsa + R) ->Taskschd.msc->Ok->Wejdz w folder "Biblioteka Harmonogramu zadań"-> Znajdź wpis " BackgroundContainer " ->Kliknij na to prawym myszki i wybierz "Usuń".
I po problemie :D :wink:

Autor postu otrzymał pochwałę
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51



Błąd podczas startu win 7 64

Postprzez GSE 16 Sty 2014, 10:04

3 sposób zadziałał, dzięki.
GSE
~user
 
Posty: 348
Dołączenie: 26 Mar 2006, 17:59




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości