• Ogłoszenie:

Nasze top10 gier roku 2012

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Nasze top10 gier roku 2012

Postprzez Mikou@j 05 Lut 2013, 21:09

reklama
Nasze top10 gier roku 2010
Nasze top10 roku 2011

Troszkę w tym roku zapomniałem, ale lepiej późno niż wcale :D Każdy może napisać swoje TOP10, z krótkim uzasadnieniem lub bez. Oczywiście platforma nie ma znaczenia.


:arrow: DIABLO 3 (Mój nr 1 tego roku. Mnóstwo osób hejci, ale dla mnie gra świetna. Gram od premiery i przestawać nie zamierzam)
:arrow: Far Cry 3 (Za piękny świat, ciekawą fabułę i Vaasa)
:arrow: Assassin's Creed 3 (Fajne klimaty i wpadający w ucho soundtrack. No i tomahawk)
:arrow: Max Payne 3 (Za wszystko, od pięknej oprawy audio-wizualnej, po dojrzałą fabułę)
:arrow: Guild Wars 2 (Za spełnione oczekiwania, fajnie zbudowany świat i brak abonamentu)
:arrow: Black Mesa (HL i więcej nie trzeba)
:arrow: Hitman: Rozgrzeszenie (Nowe podejście, ale nadal cieszy. Za "zakonnice" :D )
:arrow: FIFA Street (Za mnóstwo funu z gry z kumplem :D )
:arrow: Tony Hawk's Pro Skater HD (Za miłe wspomnienia)
:arrow: Risen 2 (Świetny RPG, w starym gothicowym stylu, tego mi trzeba)

Kolejność przypadkowa :lol:

Na uwagę zasługiwały jeszcze na pewno: Sleeping Dogs, Dishonored, LEGO: LOTR i Most Wanted :)
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007



Nasze top10 gier roku 2012

Postprzez machlork 05 Lut 2013, 21:38

Zacznę jako pierwszy :)
- Far Cry 3
- Euro Truck Simulator 2
- PES 2013
- Fifa 13
- Assassin's Creed III
- Hitman: Absolution
- Symulator Farmy 2013
- Need for Speed: Most Wanted
- Call of Duty: Black Ops II
- Sleeping Dogs

To takie moje Top 10 gier w które najchętniej grałem w tym roku i czekam na nowsze wersje tych gier :P
AsRock P67 PRO3 B3, Core i5-2500K /3.3GHz, SilentiumPC Fortis HE1225, GoodRam 4GB (2x2GB), GeForce GTX 560 Ti SOC 1GB DDR5 /256bit/, Samsung 500GB, OCZ ModXStream Pro 600W
Image
Awatar użytkownika
machlork
~user
 
Posty: 159
Dołączenie: 01 Mar 2011, 16:05
Miejscowość: Machlorkownia
Pochwały: 9



Nasze top10 gier roku 2012

Postprzez CrossFire 06 Lut 2013, 20:35

Kolejność przypadkowa :

:arrow: Far Cry 3 - za świetny świat, gameplay, fabułe i miłą zabawe od dłuższego czasu z takim sandboxem/fpsem.
:arrow: Hitman Absolution - za dobry powrót serii i choć przystosowana do dzisiejszych standardów to i tak ost. poziom trudności niczego nie wybacza
:arrow: Max Payne 3 - Rockstar i dobry powrót Maxa w bardzo dobrym wydaniu jak i oprawie + za niesamowite multi, które mnie na długo wciągneło
:arrow: Borderlands 2 - świetna druga cześć, bigger, better, more badass do tego coop propsy!
:arrow: The Walking Dead - tutaj nic nie napisze fenomen :cry:
:arrow: Mass Effect 3 - świetne zakończenie jak dla mnie trylogii i Sheparda.
:arrow: X-Com Enemy Unknown - świetny reboot/remake serii grało mi się wyśmienicie 'prawie' jak za starych czasów w UFO.
:arrow: Guild Wars 2 - bardzo dobre MMO w tym roku, które ukradło mi z życia kilkaset h, świetna eksplorka jak i wykreowany świat i postacie.
:arrow: Dishonored - gra, która w ogóle mnie w tym roku nie interesowała, ale zdziwiłem się jak była tak dobrą stylistyką jak i gameplayem.
:arrow: Risen 2: Dark Waters - jak mi brakuje tych gothikowych rpgów, więc każdego przyjmuje z otwartymi rękami i wsiąkam w niego jak w bagno.
ASUS ROG G751 / i7 4720 /32gb ram /SSD240gb+1TB/GTX 970m | + Xperia Z3
Awatar użytkownika
CrossFire
~user
 
Posty: 4668
Dołączenie: 08 Lut 2007, 18:47
Miejscowość: Liegnitz/Breslau
Pochwały: 141



Nasze top10 gier roku 2012

Postprzez Achitas 07 Lut 2013, 13:42

Ja mam nawet na ścianie wywieszone swoje top 10 xd :P


10.To The Moon -> za wprowadzenie klimatu w gzre niskobudżetowej , praktycznie bez budżetu ,czego żadne dzisiejsze gry z miliardami na koncie , nie mają , po prostu łzy same sie nasuwają do oczu
9. Dishonored -> jako , ze nie lubie serii AC a to choć troche ma coś z nią wspolnego , nawet na to nie czekałem olałem i wogole , ale jako , ze w tym czasie nie mialem w co grać , odpalilem i o cudo , gemeplay miażdzył dupe
8.Spec Ops The Line - co tu dużo mowic 4 lata czekania wreszcie sie opłaciło , a już nie wierzyłem ze dożyje daty premiery tej gry xd :D Świetne lokacje i system strzelania :)
7. ME3 -> momenty jak i zwienczenie serii , które zapadnie w pamiec na wiele lat , aż pragnie sie od nowa przeżywać tą historie , tak jakby jej wczesniej nie znając
6/ Max Payne 3 - wiadomo , Max jak zwykle przyćmił swoimi pistoletami i slow motion , samego Neo , fabuła sama mówi za siebie :)
5. Hitman Absolution -> jako , ze uwielbiam serie Splinter Cell , a ta gra zeszła troche na jej tor , dla tego plasuje ją w mojej liscie , do tego swoboda działania i zabijania epik :P
4. Cabelas Dangerous Hunt 2013 -> zawsze byłem , jestem i będę fanem serii w której walczymy przeciw całej zgraii krwiozerczych zwierzaków ;D idealne udźwiekowienie i fantastyczne zachowanie zwierząt , czuje się jakby było w Afryce czy Antarktydzie :P
3. NBA 2k13 i Sleeping Dogs , nie mógłbym nie dać którejś z tych gier :P NBA za najlepsza gre sportowa roku :) co tam kibice wyprawiają to CUDA :D Sleeping Dogs , fabuła , klimiat , grafika , styl walki , postacie , dialogi , wszystko , mozna grac w ta gre codziennie , i do tego KARAOKE :D Air Suply wlaczone kilka razy dziennie xd
2. Far Cry 3 , jakby nie gra na 1 miejscu , to FC3 dostałoby 1 lokate , grafika miażdzy , klimat jeszcze bardziej , kreacja postaci , i do tego genialny Vaas :D Warto bylo czekać
1. The Walking Dead -> czekanie na kolejne epizody dłużyło się w neiskonczonosc , konczysz jeden a tu drugi dopeiro za 2 miechu , POSTACIE z ktorymi się zżywało jak w realnym swiecie , momentów epickich w tej grze bylo wiecej niż w każdym z CoDów było skryptów ;P

Jeszcze taka dorzuciłbym z fajniejszych to Binary Domain :)
Edit: Podpis niezgodny z regulaminem (Mike)
Ty Jesteś Życiem, Szczęściem I Wiecznością... Słowem I Oddechem... Nigdy Nie Odchodź!
Najważniejsze jest, aby zachować poczucie humoru i zawsze być optymistą nawet w sytuacjach bez wyjścia - Bear Grylls podczas złamania kręgosłupa w 3 miejscach!
Awatar użytkownika
Achitas
~user
 
Posty: 1287
Dołączenie: 30 Sie 2007, 08:31
Miejscowość: Biała Podlaska :)
Pochwały: 3



Nasze top10 gier roku 2012

Postprzez biernas 08 Lut 2013, 16:23

Kolejność przypadkowa:
:arrow: Far Cry 3 - genialny świat, gameplay, grafika i... Vaas :lol:
:arrow: Darksiders 2 - świetna kontynuacja pierwszej części, trochę walki, trochę zagadek, przyjemna i wciągająca :)
:arrow: Max Payne 3 - po prostu Max! :banan:
:arrow: FIFA 13 - przegrane 500 godzin (i ciągle rośnie) od dnia premiery o czymś świadczy :D
:arrow: Need for Speed: Most Wanted - według mnie udany remake "pierwotnej wersji" jeździ się bardzo przyjemnie, fajne autka + oczywiście pościgi z przyjaciółmi w mundurach :lol:
:arrow: Sleeping Dogs - genialny system walki wręcz, fabuła i grafika no i... Karaoke :ok:
:arrow: Dishonored - tytuł przeze mnie kompletnie olany na początku, jednak jakiś czas temu zagrałem... Genialne rozwiązania niektórych akcji zawarte w grze wywołują :banan: na twarzy :D
:arrow: Deadlight - KLIMAT :!:
:arrow: Spec Ops: The Line - Bardzo fajne lokacje, strzelało też się przyjemnie. Przed premierą myślałem, że będzie dużo gorzej, a było bardzo dobrze :)
:arrow: Kingdoms of Amalur: Reckoning - nie wybitne, ale solidne i przyjemne RPG akcji, wciągnęło mnie na wieeele godzin :ok:
AMD Phenom II X4 955 BE 3.6GHz + SilentiumPC Spartan HE 924 || AsRock 970 Pro3 || GoodRam DDR3 PC1333 8192MB CL9 || MSI NVIDIA GeForce GTX 950 2048MB || Samsung 500GB HD502HJ || DVD-REC Sony Optiarc AD-5260S SATA || Tacens Prior Limited Edition || SilentiumPC Vero L1 500W v2 || Windows 10 x64 Professional || PS2 FAT || PS4 Slim 500gb
Awatar użytkownika
biernas
~user
 
Posty: 779
Dołączenie: 04 Sty 2009, 20:20
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 19




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości