• Ogłoszenie:

Fifa 13

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Fifa 13

Postprzez KaRi 25 Lip 2012, 11:11

reklama
Coraz większymi krokami zbliża się do Nas kolejna odsłona serii FIFA - FIFA 13. Po zeszło rocznym dużym skoku w górę jeśli chodzi o edycje na PC, przyznam że w tym roku nie oczekiwałem nic specjalnego. Ale zapowiada się ciekawie :)

Image

Premiera: 28 wrzesień 2012
Trailer: KLIK

Co wiemy o grze:
:arrow: "first-touch control" - czyli po prostu utrudnienia w przyjmowaniu piłki, nie będzie się ona już magicznie kleić do buta tylko trzeba będzie się wysilić żeby dobrze ją przyjąć :)

Image

:arrow: Poprawiony Impact Engine - czyli (podobno) nie ma mowy w nowej FIFIE o akcjach typu pocałunek bramkarza z napastnikiem <lol>
:arrow: Sędziowie podobno dłużej wstrzymują się z gwizdaniem (mam nadzieje, że to prawda, bo w FIFIE 12 strasznie mnie to irytowało momentami)
:arrow: Zawodnicy nie pozostają bierni w akcji, czyli często wychodzą na pozycję, przepychają się z obrońcami\napastnikami, dostosowują bieg do tempa akcji i starają się nie spalić :)
:arrow: Granie w defensywie będzie jeszcze trudniejsze - kto nie opanował systemu bronienia w FIFIE 12, może mieć mocno poszargane nerwy w 13 :lol:

Image

:arrow: Będzie nowy drybling (trzeba przytrzymać oba spusty) - "gdy zawodnik prowadzi piłkę bardzo blisko, nawet może patrzyć w jednym kierunku, a biec w innym. W ten sposób można bawić się z obrońcami, zwodzić ich, zmieniać tempo biegu - poćwiczcie drybling, a przeciwnicy będą płakać."
:arrow: Skill Games - czyli "nowa" arena, na której będzie można nauczyć się i poćwiczyć wrzutki, podania, strzały, karne, rzuty wolne, czy drybling. Jak dla mnie bomba, bo tego mi bardzo brakowało :)
*Przygotowano w sumie osiem "konkurencji" i dla każdej cztery poziomy trudności. Dla przykładu najpierw trzeba piłkę wrzucić ze skrzydła w pole karne i trafić w jedną z trzech dużych tarcz. Później mocno wstrzelić po ziemi w taki sposób, by przeleciała przez położoną na ziemi tubę i dopiero trafiła w tarczę. Na końcu dośrodkowuje się do jednego z dwóch napastników, ale w taki sposób, by futbolówki nie przejęli obrońcy. W przypadku podań zabawa kończy się na grze w dziada - sześciu piłkarzy podaje sobie piłkę, a dwóch w środku próbuje ją przejąć. Łatwe? Nie bez żadnej asysty ze strony konsoli (manualne sterowanie). Cholernie trudne i równie wciągające. Wszystko oczywiście na punkty. Potrzebne są do odblokowania kolejnych poziomów trudności, a także do pokazania znajomym, kto jest lepszym graczem - wyniki pojawią się na leaderboardach.

Image
Image
Image

:arrow: Rozbudowany tryb kariery (rzecz, która cieszy mnie chyba najbardziej, bo 90% czasu w FIFIE spędziłem grając w tym trybie) - nareszcie będziemy mogli powalczyć o posadę selekcjonera reprezentacji i wziąć udział w eliminacjach do Euro i Mundialu, zagrać w tych turniejach, a także w Pucharze Konfederacji i oczywiście rozegrać mecze towarzyskie. Najpierw jednak trzeba wykazać się prowadząc klub(y) i wypełniać określone zadania.
*W zależności od wybranej narodowości, szybciej otrzymamy oferty pracy z reprezentacją swojego kraju, ale inni też mogą się do nas zgłosić. Rola selekcjonera nie ogranicza się do przygotowania drużyny do meczu, najpierw trzeba tę drużynę stworzyć, wybierając z dostępnych piłkarzy. Powołalibyście graczy Śląska zamiast "farbowanych lisów" do naszej kadry? Albo Piecha? Teraz będziecie mieli taką możliwość.
:arrow: Rozbudowane transfery - Koniec z bezsensowną polityką sprzedawania najlepszych, kluczowych graczy, gdy zostanie zaoferowana odpowiednia suma. Aguero nie odejdzie z City, gdzie jest dopiero pierwszy sezon, dopiero co zdobył mistrzostwo Anglii i jeszcze przed nim walka o zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Nie liczy się sama kwota transferu, jeśli ktoś zdobył mistrza w Premier League, to może po prostu nie chcieć odejść. Przy transferach tym razem ważne będą również takie czynniki, jak to, czy zawodnik był królem strzelców, ile bramek strzelił, czy grał regularnie. Po raz pierwszy pojawi się opcja podwójnej zapłaty - można zaoferować klubowi nie tylko gotówkę za zawodnika, ale też jednego z własnych piłkarzy. Dodatkowo da się też negocjować z samym zawodnikiem, obiecując mu np. regularne występy w podstawowej jedenastce.
:arrow: FIFA 13 jako pierwsza część będzie obsługiwała Kinecta w wersji na X360

To wszystko napawa mnie optymizmem ;)

Poza tym, jeśli ktoś złoży zamówienie przed-premierowe (PRE-ORDER), otrzyma ULTIMATE EDITION, która będzie zawierać 24 złote paczki Ultimate Team o łącznej wartości 15 funtów. Poszczególne pakiety będą udostępniane co tydzień w formie zestawów zawierających 12 elementów. Prawdopodobnie w każdej złotej paczce znajdziemy nowe stadiony, stroje, członków sztabu szkoleniowego, kontrakty, piłki i zawodników. Już teraz nadmieniono, że każdy z piłkarzy udostępniany w ramach inicjatywy będzie miał atrybuty na poziomie wyższym niż 75.
Dodatkowo, w pre-orderze znajduje się:
:arrow: FIFA 13 ADIDAS ALL-STAR TEAM - złożoną z 23 najlepszych piłkarzy związanych z marką i odzianych w zupełnie nowe stroje.
:arrow: 10 000 monet EA SPORTS Football Club - pokaźny zastrzyk gotówki na dobry początek w EASFC, dzięki któremu można odblokować obiekty w zupełnie nowym katalogu EA SPORTS Football Club.

Czekam z niecierpliwością :)
i5 6600K @ ? || Prolimatech Megahalems + 2x Enermax Magma Advanced 120mm || Asus Maximus Ranger VIII || 2x4GB G.Skill RipjawsV 2400Mhz Cl15 @ ? || Chwilowy brak GPU || Crucial MX100 256GB || Corsair RM650 || Phanteks Enthoo Pro M + 3x Enermax Magma Advanced 120mm + 2x Corsair AF120 QE || Gigabyte Force K7 || Razer Deathadder Chroma || Samsung T23B350 || Playstation 4 500GB || Microlab FC530 || Lenovo Y580 + Plextor M5S 128GB || HTC One M7
Awatar użytkownika
KaRi
~user
 
Posty: 2077
Dołączenie: 20 Kwi 2010, 18:27
Miejscowość: Połchowo/ k.Puck
Pochwały: 149



Fifa 13

Postprzez biernas 25 Lip 2012, 11:22

Czyli bez pre-ordera 3 ostatnie fanty już odpadają - bezsens. Kto miał oryginalną Fife 12 powinien dostać chociaż paczki w UT bez patrzenia na pre-order...
Drybling - imo kupa :P Po co zmieniać coś, co jest bardzo dobre i przyjemne ? ;)
Sędzia podobno ciągle jest do dupy, gość z GOL'a był w studiu i grał ;) Może poprawią do premiery ^^
Ciekawią mnie jedynie Skill Games, First-Touch control i nowa kariera i transfery, a to wszystko zmieściłoby się w jakimś patchu / DLC :D. No ale wiadomo, polityka EA :lol: Raczej nie kupię oryginału, może, jak stanieje do 5 dych. Czekamy na demko ;)
W tym roku bardziej ciekawi mnie jednak PES :lol:
Link do relacji z Fify 13 gościa z GOL'a - KLIK
AMD Phenom II X4 955 BE 3.6GHz + SilentiumPC Spartan HE 924 || AsRock 970 Pro3 || GoodRam DDR3 PC1333 8192MB CL9 || MSI NVIDIA GeForce GTX 950 2048MB || Samsung 500GB HD502HJ || DVD-REC Sony Optiarc AD-5260S SATA || Tacens Prior Limited Edition || SilentiumPC Vero L1 500W v2 || Windows 10 x64 Professional || PS2 FAT || PS4 Slim 500gb
Awatar użytkownika
biernas
~user
 
Posty: 779
Dołączenie: 04 Sty 2009, 20:20
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 19



Fifa 13

Postprzez KaRi 25 Lip 2012, 11:37

Może drybling będzie jeszcze lepszy, zobaczymy ;)

Wiadomo że to by się do DLC zmieściło, ale wiadomo, nie ten zarobek dla EA ;) Ja się mocno zastanawiam nad kupnem i to jeszcze w pre-orderze :P
i5 6600K @ ? || Prolimatech Megahalems + 2x Enermax Magma Advanced 120mm || Asus Maximus Ranger VIII || 2x4GB G.Skill RipjawsV 2400Mhz Cl15 @ ? || Chwilowy brak GPU || Crucial MX100 256GB || Corsair RM650 || Phanteks Enthoo Pro M + 3x Enermax Magma Advanced 120mm + 2x Corsair AF120 QE || Gigabyte Force K7 || Razer Deathadder Chroma || Samsung T23B350 || Playstation 4 500GB || Microlab FC530 || Lenovo Y580 + Plextor M5S 128GB || HTC One M7
Awatar użytkownika
KaRi
~user
 
Posty: 2077
Dołączenie: 20 Kwi 2010, 18:27
Miejscowość: Połchowo/ k.Puck
Pochwały: 149



Fifa 13

Postprzez adashko 25 Lip 2012, 13:57

Hehe, każdego roku czytając pierwsze relacje o nowej edycji pojawia się na mojej twarzy banan - rok w rok EA chwali się tymi samymi cechami gry:

FIFA 13 oddaje dramatyzm i nieprzewidywalność prawdziwej piłki nożnej, dzięki rewolucyjnym zmianom w pięciu obszarach: sztucznej inteligencji, dryblingu, panowania nad piłką i kontaktu fizycznego między zawodnikami.

W tym roku gra doczeka się największych zmian w historii serii. Gracze beda toczyć prawdziwe walki o posiadanie piłki na całym boisku oraz cieszyć się swobodą w kreatywnym wyprowadzaniu ataków i na własnej skórze odczują pełnię dramatyzmu i nieprzewidywalności tego sportu.


Bez przesady, na pewno nie rewolucja, może mała ewolucja :)

KaRi napisał(a):"first-touch control" - czyli po prostu utrudnienia w przyjmowaniu piłki, nie będzie się ona już magicznie kleić do buta tylko trzeba będzie się wysilić żeby dobrze ją przyjąć

To może być dobra rzecz, z racji tego że w 12' jak się uprzesz, to możesz przez 90 minut trzymać piłkę, i żadna ultraofensywana taktyka przeciwnika ani przessing Ci nie przeszkodzi. Na multi często zdarzają się takie nooby - strzeli taki przypadkową bramkę na początku i później już tylko wymienia bezpiecznie podania przez resztę czasu :?

KaRi napisał(a):Granie w defensywie będzie jeszcze trudniejsze - kto nie opanował systemu bronienia w FIFIE 12, może mieć mocno poszargane nerwy w 13


Mi ten nowy system obrony pasuje, o ile naprawią/poprawią klej w nogach zawodników drużyny atakującej :wink:

KaRi napisał(a):Będzie nowy drybling (trzeba przytrzymać oba spusty) - "gdy zawodnik prowadzi piłkę bardzo blisko, nawet może patrzyć w jednym kierunku, a biec w innym. W ten sposób można bawić się z obrońcami, zwodzić ich, zmieniać tempo biegu - poćwiczcie drybling, a przeciwnicy będą płakać."


Fajny pomysł, ciekawe jaką rolę będzie pełnił tu ten drugi spust :?:

Co do singla/kariery się nie wypowiadam, bo raczej w to nie gram - nie lubię grać z kompem bo mam wrażenie, że można nauczyć się jego nawyków na pamięć - jednak z prawdziwym przeciwnikiem po którym nie wiadomo czego się spodziewać jest większy fun :D

IMO do poprawienia:

- skille Realu Madryt na multi - CR to po prostu robot, odebrać mu piłkę, to po prostu graniczy z cudem przy wyrównanych umiejętnościach obu graczy, a inni zawodnicy też są mocno przesadzeni, taki Kaka' ma 85, chyba najgorszy zawodnik ma 83 (Arbeloa?). 80% meczy w lidze sieciowej gram vs. Real <rotfl> . Dobrze że chociaż Barcelony w tym roku nie przesadzili...

- stabilność serwerów - ile to ja już razy straciłem pewne punkty przez ich niestabilność, leaderboardsy najczęściej nie działają poprawnie

- Dodałbym jeszcze taki smaczek, jak wprowadzenie prawdziwych trenerów/managerów :P; podobno ma być rzut monetą przed meczem co też jest fajne - realizmu nigdy za
wiele :)

KaRi napisał(a):Skill Games - czyli "nowa" arena, na której będzie można nauczyć się i poćwiczyć wrzutki, podania, strzały, karne, rzuty wolne, czy drybling. Jak dla mnie bomba, bo tego mi bardzo brakowało


To chyba zerżnięte z PESa, mówię chyba bo w jego ostatnie 2 edycje praktycznie nie grałem ale gdzieś tam taki tryb widziałem - może potwierdzicie :?:

Fifę oczywiście kupię - pewnie miesiąc po premierze, kiedy cena za kluczyk będzie oscylować w okolicach 60-70zł - ale PES'owi też dam szansę w tym roku, btw. dzisiaj demko :o

Gdybyście i Wy kupowali to może WRESZCIE udałoby się nam razem coś pograć :P
CPU: Intel Core i5-6600K Skylake 3.5GHz || MOBO: MSI Z170A Krait Gaming || RAM: Kingston HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 || SSD: Plextor M6V 256GB
HDD: Seagate 1TB + 2TB SATA III 7200RPM 64MB cache || COOLER: SilentiumPC Grandis XE1236 || PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W ||
GPU: MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit || MONITOR: iiyama ProLite XB2783HSU-B1 FullHD AMVA+ LED || CASE: Zalman Z3 ||
Awatar użytkownika
adashko
~user
 
Posty: 1406
Dołączenie: 20 Mar 2006, 18:26
Miejscowość: PŁOCK - Miasto seksu i biznesu
Pochwały: 59



Fifa 13

Postprzez biernas 25 Lip 2012, 15:29

Ja może zrobię tak jak mówisz, poczekam na kluczyk tańszy ;) Mimo iż mówiłem że nie kupię przez fuszerkę EA, to im bliżej premiery tym bardziej ciągnie do kupna :lol: A jeszcze jak demo mi przypasi to... :D
Co do CR7, on ma 92 ovr i nikt więcej w Realu nie ma więcej ovr niż 90, a w Barcelonie Messi 94, Xavi 92 chyba, Iniesta 91 :lol:
Tak czy tak, jak ktoś ogarnia tricki, to utrzyma się przy piłce każdym piłkarzem z 5 gwiazdkami sztuczek ;)

BTW. adashko, dzisiaj / jutro trzeba coś zagrać w 12' w końcu :ok:
AMD Phenom II X4 955 BE 3.6GHz + SilentiumPC Spartan HE 924 || AsRock 970 Pro3 || GoodRam DDR3 PC1333 8192MB CL9 || MSI NVIDIA GeForce GTX 950 2048MB || Samsung 500GB HD502HJ || DVD-REC Sony Optiarc AD-5260S SATA || Tacens Prior Limited Edition || SilentiumPC Vero L1 500W v2 || Windows 10 x64 Professional || PS2 FAT || PS4 Slim 500gb
Awatar użytkownika
biernas
~user
 
Posty: 779
Dołączenie: 04 Sty 2009, 20:20
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 19



Fifa 13

Postprzez KaRi 25 Lip 2012, 15:49

adashko napisał(a):Mi ten nowy system obrony pasuje, o ile naprawią/poprawią klej w nogach zawodników drużyny atakującej :wink:

Mi również pasuje, bo obrona poprzez trzymanie dwóch przycisków była zbyt banalna :P Teraz trzeba się trochę wykazać ;)

adashko napisał(a):Fajny pomysł, ciekawe jaką rolę będzie pełnił tu ten drugi spust :?:

Nie wiem, nie znalazłem dokładnych informacji na ten temat jak na razie ;)

adashko napisał(a):Co do singla/kariery się nie wypowiadam, bo raczej w to nie gram - nie lubię grać z kompem bo mam wrażenie, że można nauczyć się jego nawyków na pamięć - jednak z prawdziwym przeciwnikiem po którym nie wiadomo czego się spodziewać jest większy fun :D

Fun większy, to wiadomo, ale jednak ja uwielbiam tryb kariery, a granie z kompem też nie jest złe. Jasne, da się przewidzieć czasem co zrobi, ale tak samo jest z realnym przeciwnikiem, czy też nawet i na realnym boisku. Zawsze można próbować zrobić coś "na czuja" i nie rzadko zdarza się, że się to udaje :)


adashko napisał(a):- Dodałbym jeszcze taki smaczek, jak wprowadzenie prawdziwych trenerów/managerów :P; podobno ma być rzut monetą przed meczem co też jest fajne - realizmu nigdy za
wiele :)

Gdzieś czytałem, że będą. Będzie można zmodyfikować ich wygląd (no może nie jak w Simsach, ale zobaczymy <lol>) i będzie to widoczne przy linii bocznej (nie jest to pewna informacja, jak mówię, gdzieś to wyczytałem, ale nie pamiętam gdzie ;))


adashko napisał(a):Gdybyście i Wy kupowali to może WRESZCIE udałoby się nam razem coś pograć :P

W tym roku kupię na pewno, może nawet szybciej od Ciebie, bo się nad pre order'em zastanawiam :lol:
i5 6600K @ ? || Prolimatech Megahalems + 2x Enermax Magma Advanced 120mm || Asus Maximus Ranger VIII || 2x4GB G.Skill RipjawsV 2400Mhz Cl15 @ ? || Chwilowy brak GPU || Crucial MX100 256GB || Corsair RM650 || Phanteks Enthoo Pro M + 3x Enermax Magma Advanced 120mm + 2x Corsair AF120 QE || Gigabyte Force K7 || Razer Deathadder Chroma || Samsung T23B350 || Playstation 4 500GB || Microlab FC530 || Lenovo Y580 + Plextor M5S 128GB || HTC One M7
Awatar użytkownika
KaRi
~user
 
Posty: 2077
Dołączenie: 20 Kwi 2010, 18:27
Miejscowość: Połchowo/ k.Puck
Pochwały: 149



Fifa 13

Postprzez adashko 25 Lip 2012, 17:37

KaRi napisał(a):Gdzieś czytałem, że będą. Będzie można zmodyfikować ich wygląd (no może nie jak w Simsach, ale zobaczymy <lol>)


Czyli fikcyjni...lipka. Fajnie by było popatrzeć jak Mourinho gestykuluje przy linii albo sir Alex żuje gumę :lol:
Znając życie pewnie wiąże się to z jakimiś dodatkowymi licencjami, w domyśle $$$ :)

biernas napisał(a):Co do CR7, on ma 92 ovr i nikt więcej w Realu nie ma więcej ovr niż 90, a w Barcelonie Messi 94, Xavi 92 chyba, Iniesta 91


A to zaskoczenie, bo Barca wydaje się dobrze zbalansowana, a Real mocno przewartościowany - widać to też na turniejach w Fifę, gdzie w tym roku i półfinały i finał były meczami Real vs. Real :wink:
CPU: Intel Core i5-6600K Skylake 3.5GHz || MOBO: MSI Z170A Krait Gaming || RAM: Kingston HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 || SSD: Plextor M6V 256GB
HDD: Seagate 1TB + 2TB SATA III 7200RPM 64MB cache || COOLER: SilentiumPC Grandis XE1236 || PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W ||
GPU: MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit || MONITOR: iiyama ProLite XB2783HSU-B1 FullHD AMVA+ LED || CASE: Zalman Z3 ||
Awatar użytkownika
adashko
~user
 
Posty: 1406
Dołączenie: 20 Mar 2006, 18:26
Miejscowość: PŁOCK - Miasto seksu i biznesu
Pochwały: 59



Fifa 13

Postprzez biernas 25 Lip 2012, 23:02

Dobra, po demku PESA V1 stwierdzam, że wracam do Fify <lol>
Tak w ogóle, to w FIFIE 13 będzie licencjonowana Ekstraklasa ? Czy okrojona tak jak w 12' bez oryginalnych herbów, nazw, strojów itp. :P
Ostatnio edytowany przez biernas, 26 Lip 2012, 10:54, edytowano w sumie 1 raz
AMD Phenom II X4 955 BE 3.6GHz + SilentiumPC Spartan HE 924 || AsRock 970 Pro3 || GoodRam DDR3 PC1333 8192MB CL9 || MSI NVIDIA GeForce GTX 950 2048MB || Samsung 500GB HD502HJ || DVD-REC Sony Optiarc AD-5260S SATA || Tacens Prior Limited Edition || SilentiumPC Vero L1 500W v2 || Windows 10 x64 Professional || PS2 FAT || PS4 Slim 500gb
Awatar użytkownika
biernas
~user
 
Posty: 779
Dołączenie: 04 Sty 2009, 20:20
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 19



Fifa 13

Postprzez adashko 25 Lip 2012, 23:13

biernas napisał(a):Tak w ogóle, to w FIFIE 13 będzie licencjonowana Ekstraklasa ? Czy okrojona tak jak w 12' bez oryginalnych herbów, nazw, strojów itp.


Na 99% będzie okrojona - skoro się tym nie chwalą na FB i innych społecznościówkach - to wniosek może być tylko jeden :wink:
Podobna sprawa była z Polską drużyną w DLC EURO, wszystko fajnie, tylko zapomnieli wspomnieć, że brak licencji aż do dnia premiery <rotfl>
CPU: Intel Core i5-6600K Skylake 3.5GHz || MOBO: MSI Z170A Krait Gaming || RAM: Kingston HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 || SSD: Plextor M6V 256GB
HDD: Seagate 1TB + 2TB SATA III 7200RPM 64MB cache || COOLER: SilentiumPC Grandis XE1236 || PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W ||
GPU: MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit || MONITOR: iiyama ProLite XB2783HSU-B1 FullHD AMVA+ LED || CASE: Zalman Z3 ||
Awatar użytkownika
adashko
~user
 
Posty: 1406
Dołączenie: 20 Mar 2006, 18:26
Miejscowość: PŁOCK - Miasto seksu i biznesu
Pochwały: 59



Fifa 13

Postprzez biernas 26 Lip 2012, 12:43

Znowu jakieś stroje ze szmateksu będą :< To reprezentacja też nie będzie mieć ani loga PZPN'u ani strojów oryginalnych :P
Teraz wyczytałem że Czesi podpisali 4-letni kontrakt z EA i w Fifie 13 będzie Liga Czeska i wszystkie zespoły czeskiej Ekstraklasy, oczywiście licencjonowane ;) Bardzo chciałbym w Fifie ligę ukraińską i argentyńską, ale na to nie ma szans narazie :P
AMD Phenom II X4 955 BE 3.6GHz + SilentiumPC Spartan HE 924 || AsRock 970 Pro3 || GoodRam DDR3 PC1333 8192MB CL9 || MSI NVIDIA GeForce GTX 950 2048MB || Samsung 500GB HD502HJ || DVD-REC Sony Optiarc AD-5260S SATA || Tacens Prior Limited Edition || SilentiumPC Vero L1 500W v2 || Windows 10 x64 Professional || PS2 FAT || PS4 Slim 500gb
Awatar użytkownika
biernas
~user
 
Posty: 779
Dołączenie: 04 Sty 2009, 20:20
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 19



Fifa 13

Postprzez Mikou@j 13 Sie 2012, 12:22

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IYzxXZY-aAQ
Fajnie to wygląda <lol>
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007



Fifa 13

Postprzez KaRi 13 Sie 2012, 12:41

No śmiesznie trochę, ale przynajmniej dość realistycznie :D
i5 6600K @ ? || Prolimatech Megahalems + 2x Enermax Magma Advanced 120mm || Asus Maximus Ranger VIII || 2x4GB G.Skill RipjawsV 2400Mhz Cl15 @ ? || Chwilowy brak GPU || Crucial MX100 256GB || Corsair RM650 || Phanteks Enthoo Pro M + 3x Enermax Magma Advanced 120mm + 2x Corsair AF120 QE || Gigabyte Force K7 || Razer Deathadder Chroma || Samsung T23B350 || Playstation 4 500GB || Microlab FC530 || Lenovo Y580 + Plextor M5S 128GB || HTC One M7
Awatar użytkownika
KaRi
~user
 
Posty: 2077
Dołączenie: 20 Kwi 2010, 18:27
Miejscowość: Połchowo/ k.Puck
Pochwały: 149



Fifa 13

Postprzez adashko 13 Sie 2012, 14:26

Fajnie, fajnie, ale powinna być jeszcze możliwość zdjęcia koszulki, tak jak 'w oryginale' w zamian za żółtą kartkę :wink:
Na tej samej zasadzie co w PESie można było umyślnie 'nurkować' i dostać żółtko :)
CPU: Intel Core i5-6600K Skylake 3.5GHz || MOBO: MSI Z170A Krait Gaming || RAM: Kingston HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 || SSD: Plextor M6V 256GB
HDD: Seagate 1TB + 2TB SATA III 7200RPM 64MB cache || COOLER: SilentiumPC Grandis XE1236 || PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W ||
GPU: MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit || MONITOR: iiyama ProLite XB2783HSU-B1 FullHD AMVA+ LED || CASE: Zalman Z3 ||
Awatar użytkownika
adashko
~user
 
Posty: 1406
Dołączenie: 20 Mar 2006, 18:26
Miejscowość: PŁOCK - Miasto seksu i biznesu
Pochwały: 59



Fifa 13

Postprzez biernas 13 Sie 2012, 16:01

Tamtarataaaam <lol>
Image
A TUTAJ gierki treningowe na arenie :)
EDIT:
Znalazłem na jutjubie chyba jedyny jak na razie GAMEPLAY z FIFA 13 niestety tylko na WiiU :lol:
AMD Phenom II X4 955 BE 3.6GHz + SilentiumPC Spartan HE 924 || AsRock 970 Pro3 || GoodRam DDR3 PC1333 8192MB CL9 || MSI NVIDIA GeForce GTX 950 2048MB || Samsung 500GB HD502HJ || DVD-REC Sony Optiarc AD-5260S SATA || Tacens Prior Limited Edition || SilentiumPC Vero L1 500W v2 || Windows 10 x64 Professional || PS2 FAT || PS4 Slim 500gb
Awatar użytkownika
biernas
~user
 
Posty: 779
Dołączenie: 04 Sty 2009, 20:20
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 19



Fifa 13

Postprzez adashko 14 Sie 2012, 18:00

Odblokowany trailer :arrow: http://www.dailymotion.com/video/xst46x_fifa-13-trailer-gamescom_videogames
Podejrzewam że to może być jednocześnie intro gry, podobny patent był rok temu :wink:

Dzisiaj o godzinie 16:00 odbędzie się konferencja EA.

EDIT:
Wersja demonstracyjna gry FIFA 13 ukaże się 11 września. Premiera pełnej wersji gry przewidziana jest na 25 września w Ameryce Północnej oraz 28 września w Europie.

To dla Amerykanów z północy premiera powinna być 3 dni później - po co im piłka nożna (soccer)? :D
Tak jakby w Europie Madden miał się ukazywać 3 dni wcześniej :? :)

Czego się dowiedzieliśmy?

Znany wszystkim David Rutter powiedział: "nie będzie dwóch takich samych meczów w FIFA 13". Wszystko to za sprawą nowej funkcji, która zostanie wprowadzona do gry - First Touch Control, a która powinna zrewolucjonizować system przyjęcia piłki w grze. Oprócz tego zobaczymy coś, o czym do tej pory nie było nam dane przeczytać - MatchDay!
MatchDay będzie funkcją działającą w ramach EA SPORTS Football Club. Będzie to połączenie gry z faktycznymi, rzeczywistymi rozgrywkami ligowymi. Gra będzie na bieżąco aktualizowana o najnowsze wydarzenia, kontuzje i tym podobne, a na dodatek komentatorzy w grze będą się odnosić do aktualnych wydarzeń ligowych.
Źródło: fifapolonia.pl

Nie obejrzałem konferencji, gdyż akurat nie było mnie w domku, ale wygląda na to, że prezentacja była dosyć biedna, oprócz tego co powyżej pewnie jeszcze tylko powyższy trailer.
Zobaczymy, video z konferencji powinno się pojawić na stronkach lada moment.
CPU: Intel Core i5-6600K Skylake 3.5GHz || MOBO: MSI Z170A Krait Gaming || RAM: Kingston HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 || SSD: Plextor M6V 256GB
HDD: Seagate 1TB + 2TB SATA III 7200RPM 64MB cache || COOLER: SilentiumPC Grandis XE1236 || PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W ||
GPU: MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit || MONITOR: iiyama ProLite XB2783HSU-B1 FullHD AMVA+ LED || CASE: Zalman Z3 ||
Awatar użytkownika
adashko
~user
 
Posty: 1406
Dołączenie: 20 Mar 2006, 18:26
Miejscowość: PŁOCK - Miasto seksu i biznesu
Pochwały: 59



Fifa 13

Postprzez biernas 14 Sie 2012, 18:59

Dopiero wróciłem, też nie oglądałem, także trzeba będzie replay sobie zapuścić ;)
Szkoda że demko dopiero 11 września, ja chcę już <lol>
MatchDay prawdopodobnie będzie płatny z tego co wyczytałem :P
Póki co, Piszczek ma 86 ovr, Lewandowski też 86 ovr, Kuba 85 ovr, a BVB 5 gwiazdek także jest nieźle :)
Niemcy dostaną coś takiego jak Virtual Bundesliga, ale tylko na konsole ;)
Tyle na razie wyczytałem, czekamy na pierwsze gejpleje :lol:
EDIT:
W alphie (nie wiem jak się odmienia ALFIE xD) FIFY 13 ovr kilku czołowych zawodników wyglądał następująco :
Lionel Messi - 95
Cristiano Ronaldo - 95
Neymar - 88
David Silva - 92
Thiago Silva - 89
Andres Iniesta - 92
Robin Van Persie - 90
Mario Gotze - 86

Ale na pewno coś jeszcze namieszają do demka ;)
AMD Phenom II X4 955 BE 3.6GHz + SilentiumPC Spartan HE 924 || AsRock 970 Pro3 || GoodRam DDR3 PC1333 8192MB CL9 || MSI NVIDIA GeForce GTX 950 2048MB || Samsung 500GB HD502HJ || DVD-REC Sony Optiarc AD-5260S SATA || Tacens Prior Limited Edition || SilentiumPC Vero L1 500W v2 || Windows 10 x64 Professional || PS2 FAT || PS4 Slim 500gb
Awatar użytkownika
biernas
~user
 
Posty: 779
Dołączenie: 04 Sty 2009, 20:20
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 19



Fifa 13

Postprzez KaRi 15 Sie 2012, 13:50

Nie chce mi się tego przepisywać, także daję linka do gol-a: http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=8435 :D
i5 6600K @ ? || Prolimatech Megahalems + 2x Enermax Magma Advanced 120mm || Asus Maximus Ranger VIII || 2x4GB G.Skill RipjawsV 2400Mhz Cl15 @ ? || Chwilowy brak GPU || Crucial MX100 256GB || Corsair RM650 || Phanteks Enthoo Pro M + 3x Enermax Magma Advanced 120mm + 2x Corsair AF120 QE || Gigabyte Force K7 || Razer Deathadder Chroma || Samsung T23B350 || Playstation 4 500GB || Microlab FC530 || Lenovo Y580 + Plextor M5S 128GB || HTC One M7
Awatar użytkownika
KaRi
~user
 
Posty: 2077
Dołączenie: 20 Kwi 2010, 18:27
Miejscowość: Połchowo/ k.Puck
Pochwały: 149



Fifa 13

Postprzez adashko 15 Sie 2012, 14:16

KaRi napisał(a):Nie chce mi się tego przepisywać, także daję linka do gol-a: http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=8435 :D


W sumie to niczego nowego się z tego tekstu nie dowiadujemy, o wszystkim po trochu było już w zapowiedzi jakiś czas temu.

Jedyny news to:
Niestety, wszystko wskazuje na to, że w nowej FIF-ie po raz kolejny nie znajdziemy w pełni licencjonowanych drużyn rodzimej ekstraklasy – testowana wersja zawierała już uaktualnione składy oraz zespoły najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, a wśród nazw ekip nadal widniały koszmarki w stylu L. Warszawa, W. Kraków czy L. Poznań.


Chociaż ja nigdy nie miałem pomysłu grać polskimi klubami :lol:, ale licencje by się się przydały - chociażby oryginalne koszulki w FUT fajnie by wyglądały :)
Dla zagorzałych kibiców polskich klubów to będzie porażka :lipa:

Gameplay'u zasmakujemy 11 września, a na przetestowanie innych trybów trzeba czekać do końca września. Do tego czasu nie ma za bardzo nad czym debatować :P, chociaż jakieś małe nieoficjalne przecieki w kolejnych dniach pewnie się będą pojawiać...
CPU: Intel Core i5-6600K Skylake 3.5GHz || MOBO: MSI Z170A Krait Gaming || RAM: Kingston HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 || SSD: Plextor M6V 256GB
HDD: Seagate 1TB + 2TB SATA III 7200RPM 64MB cache || COOLER: SilentiumPC Grandis XE1236 || PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W ||
GPU: MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit || MONITOR: iiyama ProLite XB2783HSU-B1 FullHD AMVA+ LED || CASE: Zalman Z3 ||
Awatar użytkownika
adashko
~user
 
Posty: 1406
Dołączenie: 20 Mar 2006, 18:26
Miejscowość: PŁOCK - Miasto seksu i biznesu
Pochwały: 59



Fifa 13

Postprzez biernas 15 Sie 2012, 14:39

FIFA 13 BPL Gameplay
Fragmenty rozgrywki walki o mistrzostwo Anglii pomiędzy Man. Utd. a Man. City. Fajnie zrobione :)
Zauważcie, że gdy Rooney strzeli bramkę i akcja przeniesie się na mecz City - QPR to komentator tego meczu oddaje głos innemu, który mówi że bramkę dla Manchesteru United zdobył Wayne Rooney i jest 1:0 :D Genialne :D
AMD Phenom II X4 955 BE 3.6GHz + SilentiumPC Spartan HE 924 || AsRock 970 Pro3 || GoodRam DDR3 PC1333 8192MB CL9 || MSI NVIDIA GeForce GTX 950 2048MB || Samsung 500GB HD502HJ || DVD-REC Sony Optiarc AD-5260S SATA || Tacens Prior Limited Edition || SilentiumPC Vero L1 500W v2 || Windows 10 x64 Professional || PS2 FAT || PS4 Slim 500gb
Awatar użytkownika
biernas
~user
 
Posty: 779
Dołączenie: 04 Sty 2009, 20:20
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 19



Fifa 13

Postprzez adashko 15 Sie 2012, 14:53

biernas napisał(a):Zauważcie, że gdy Rooney strzeli bramkę i akcja przeniesie się na mecz City - QPR to komentator tego meczu oddaje głos innemu, który mówi że bramkę dla Manchesteru United zdobył Wayne Rooney i jest 1:0 :D Genialne :D

Dokładnie, właśnie miałem to napisać po obejrzeniu całości prezentacji
Ciekawe czy wszystkie wersje językowe komentarza się na tę nowinkę załapią, chociaż ja i tak wolę anglików :P
No i ile ten cały Match Day będzie kosztował, bo że będzie darmowy raczej nie ma co liczyć :P

Wysłannicy z Polski chyba lekko przysnęli, bo dopiero teraz z prezentacji dowiedziałem się, że wreszcie w sezonach pojedynków będzie można zapisywać skład + grać ze znajomym w teamie (wiesz co to oznacza biernas) Image
CPU: Intel Core i5-6600K Skylake 3.5GHz || MOBO: MSI Z170A Krait Gaming || RAM: Kingston HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 || SSD: Plextor M6V 256GB
HDD: Seagate 1TB + 2TB SATA III 7200RPM 64MB cache || COOLER: SilentiumPC Grandis XE1236 || PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W ||
GPU: MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit || MONITOR: iiyama ProLite XB2783HSU-B1 FullHD AMVA+ LED || CASE: Zalman Z3 ||
Awatar użytkownika
adashko
~user
 
Posty: 1406
Dołączenie: 20 Mar 2006, 18:26
Miejscowość: PŁOCK - Miasto seksu i biznesu
Pochwały: 59



Następna

Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości