• Ogłoszenie:

Fifa 13

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Fifa 13

Postprzez biernas 15 Sie 2012, 15:10

reklama
adashko napisał(a):wreszcie w sezonach pojedynków będzie można zapisywać skład + grać ze znajomym w teamie (wiesz co to oznacza biernas) Image

Tak jakby sezony pojedynków 2v2 ? :o Kozacko :papryczka:
AMD Phenom II X4 955 BE 3.6GHz + SilentiumPC Spartan HE 924 || AsRock 970 Pro3 || GoodRam DDR3 PC1333 8192MB CL9 || MSI NVIDIA GeForce GTX 950 2048MB || Samsung 500GB HD502HJ || DVD-REC Sony Optiarc AD-5260S SATA || Tacens Prior Limited Edition || SilentiumPC Vero L1 500W v2 || Windows 10 x64 Professional || PS2 FAT || PS4 Slim 500gb
Awatar użytkownika
biernas
~user
 
Posty: 779
Dołączenie: 04 Sty 2009, 20:20
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 19



Fifa 13

Postprzez CrossFire 20 Sie 2012, 15:22

T-Mobile "Lato" klasa nie będzie w 13stce, PZPN nie jest taki biedaczkowy, aby się sprzedać jakieś tam giereczce dla dzieci od EA Image

Więc biedaczkowej, cebulaczkowej ligi nie będzie w przyszłej fifce panowie.
ASUS ROG G751 / i7 4720 /32gb ram /SSD240gb+1TB/GTX 970m | + Xperia Z3
Awatar użytkownika
CrossFire
~user
 
Posty: 4668
Dołączenie: 08 Lut 2007, 18:47
Miejscowość: Liegnitz/Breslau
Pochwały: 141



Fifa 13

Postprzez kajtekjr 21 Sie 2012, 00:41

PZPN powinien na kolanach prosić żeby wzięli ich licencje, bo to reklama za którą chcą jeszcze zapłacić...
No ale co zrobić....
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Fifa 13

Postprzez Mikou@j 21 Sie 2012, 00:44

Pod PZPN należy podłożyć bombę i zrobić wielkie boooom ;)
Dla mnie żadna strata.. i tak szmaciarzami nigdy nie gram :P Jak z kumplem w Fifie09 robimy przegląd przez wszystkie ligi, to polską omijamy szerokim łukiem xD
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007



Fifa 13

Postprzez biernas 01 Wrz 2012, 19:49

Tak z czystej ciekawości, wie ktoś czy będą 4 polskie stadiony z Euro 2012 w Fifie 13 ? Skoro były w niedawno wydanym DLC Euro 2012, to imo powinni postarać się od razu o to aby były w nowej Fifie :P
AMD Phenom II X4 955 BE 3.6GHz + SilentiumPC Spartan HE 924 || AsRock 970 Pro3 || GoodRam DDR3 PC1333 8192MB CL9 || MSI NVIDIA GeForce GTX 950 2048MB || Samsung 500GB HD502HJ || DVD-REC Sony Optiarc AD-5260S SATA || Tacens Prior Limited Edition || SilentiumPC Vero L1 500W v2 || Windows 10 x64 Professional || PS2 FAT || PS4 Slim 500gb
Awatar użytkownika
biernas
~user
 
Posty: 779
Dołączenie: 04 Sty 2009, 20:20
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 19



Fifa 13

Postprzez yellowlabel 03 Wrz 2012, 17:42

kajtekjr napisał(a):PZPN powinien na kolanach prosić żeby wzięli ich licencje, bo to reklama za którą chcą jeszcze zapłacić...
No ale co zrobić....


Jak kasa to PZPN łyknie, nie bój się ;)
yellowlabel
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 03 Wrz 2012, 17:28



Fifa 13

Postprzez Mikou@j 03 Wrz 2012, 18:20

Widać, w ogóle nie orientujesz się w temacie. W 12 nie było, w Euro nie było, w 13 też nie będzie licencji. W PZPNie siedzą debile, ot co ;) Imo dobrze, na co pseudo-profesjonalna liga w porządnej grze.

biernas napisał(a):Tak z czystej ciekawości, wie ktoś czy będą 4 polskie stadiony z Euro 2012 w Fifie 13 ? Skoro były w niedawno wydanym DLC Euro 2012, to imo powinni postarać się od razu o to aby były w nowej Fifie :P

Logicznie rzecz biorąc powinny być, aczkolwiek nie mam jakoś zaufania do inteligencji EA, więc pewnie nie będzie <lol>

Dodano 07.09.2012 12:15:52:
Kod: Zaznacz wszystko
Stadiony:

    Akaaroa Stadium
    Allianz Arena – Bayern Monachium
    Aloha Park
    Amsterdam ArenA – Ajax
    Anfield – Liverpool
    Arena D’Oro
    BC Place Stadium – Vancouver Whitecaps
    British Modern
    Camp Nou – Barcelona
    Century Park Arena
    Court Lane
    Crown Lane
    Eastpoint Arena
    El Bombastico
    El Medio
    El Reducto
    Emirates Stadium – Arsenal
    Estadio Azteca – Club America, Meksyk
    Estadio Latino
    Estadio Mestalla – Valencia
    Estadio President G.Lopes
    Estadio Vicente Calderon – Atletico Madryt
    Estadio de las Artes
    Estadio del Pueblo
    Etihad Stadium – Manchester City
    Euro Park
    FIWC Stadium – (tylko na PS3)
    Forest Park Stadium
    Imtech Arena - Hamburg
    Ivy Lane
    Juventus Stadium – Juventus
    King Fahd Stadium *NOWY* – Arabia Saudyjska
    O Dromo
    Old Trafford – Manchester United
    Olimpico Arena
    Olypmpiastadion – Hertha BSC
    Parc des Princes – Paris Saint Germain
    Pratelstvi Arena
    San Siro – Inter Mediolan/AC Milan
    Santiago Bernabeu – Real Madryt
    Signal Iduna Park – Borussia Dortmund
    Sports Direct Arena – Newcastle United
    Stade Gerland – Olympique Lyon
    Stade Kokoto
    Stade cenzura!
    Stade Velodrome – Olympique de Marseille
    Stade Olimpico – Lazio/Roma
    Stadion 32,Maj
    Stadion Europa
    Stadion Hanguk
    Stadion Neder
    Stadion Olympik
    Stamford Bridge - Chelsea
    Town Park
    Union Park Stadium
    Veltins Arena – Schalke 04
    Wembley Stadium – Anglia
    White Hart Lane *NOWY* – Tottenham Hotspur

Ligi:

    Australia – A-League
    Austria – A.Bundesliga
    Belgia – Pro League
    Brazylia – Liga do Brasil
    Dania – Superliga
    Anglia – Barclays PL, npower Champ, npower League 1, npower League 2
    Francja – Ligue 1, Ligue 2
    Niemcy – Bundesliga, 2. Bundesliga
    Włochy – Serie A, Serie B
    Korea Rep – K-League
    Meksyk – Liga MX
    Holandia – Eredivisie
    Norwegia – Tippeligaen
    Polska – Polska Liga
    Portugalia – Liga Portuguesa
    Irlandia – Airtricity League
    Rosja – Russian League
    Arabia Saudyjska – Saudi Pro League *NOWA*
    Szkocja – SPL
    Hiszpania – Liga BBVA, Liga Adelante
    Szwecja – Allsvenskan
    Szwajcaria – Raiffeisen SL
    Stany Zjednoczone – MLS

Reszta świata – kluby:

    AEK Ateny, Boca Juniors, Galatasaray, Kaizer Chiefs, MLS All Stars *NOWY*, Olympiakos, Orlando Pirates, Panathinaikos, PAOK, Racing Club, River Plate, Classic XI, World XI.

Reprezentacje narodowe:

    Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Boliwia *NOWA*, Brazylia, Bułgaria, Kamerun, Chile, Kolumbia, Cote d’Loire, Czechy *NOWA*, Dania, Ekwador, Egipt, Anglia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Indie *NOWA*, Irlandia, Włochy, Korea, Meksyk, Holandia, Nowa Zealandia, Irlandia Północna, Norwegia, Paragwaj *NOWA*, Peru, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, Szkocja, Słowenia, RPA, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, USA, Urugwaj, Wenezuela *NOWA*.
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007



Fifa 13

Postprzez adashko 11 Wrz 2012, 11:25

biernas napisał(a):Tak z czystej ciekawości, wie ktoś czy będą 4 polskie stadiony z Euro 2012 w Fifie 13 ? Skoro były w niedawno wydanym DLC Euro 2012, to imo powinni postarać się od razu o to aby były w nowej Fifie


Mikou@j napisał(a):Logicznie rzecz biorąc powinny być, aczkolwiek nie mam jakoś zaufania do inteligencji EA, więc pewnie nie będzie <lol>


Nie zaskoczę chyba nikogo Image

Jeśli po Euro 2012 nie doczekaliśmy się polskich stadionów w FIFA, to chyba nigdy ich nie dostaniemy. FIFA 13 to idealna okazja, by zamieścić w grze takie obiekty jak Stadion Narodowy czy gdańską arenę, ale EA Sports albo takich planów nie miało, albo z kimś ważnym się nie dogadało - wielka szkoda.

Na pocieszenie dla polskich kibiców, EA Sports nie zapomniało o starym, sprawdzonym boisku "23. Maj", który chyba przeszedł lekką modernizację, bo teraz nazywa się "Stadion 32. Maj". Cóż, skoro reprezentacja Polski będzie grać na stadionie w Bydgoszczy, a nie na arenach z Euro, to co się dziwić, że w grze również haratniemy w gałę na leciwym stadioniku. I tak całe szczęście, że za mecze naszej kadry nie musimy płacić dodatkowo 20 zł...

Choć, kto wie, może za rok FIFA 14 sprzedawana będzie w pakiecie z "PZPN DLC", który udostępni nam mecze kadry za jedyne "xxx zł".

Źródło: gamezilla.pl

EDIT: Demo na PC jest już dostępne - na razie można je pobrać tylko za pomocą Origina.
Jak pogram, to napiszę coś więcej :wink:
CPU: Intel Core i5-6600K Skylake 3.5GHz || MOBO: MSI Z170A Krait Gaming || RAM: Kingston HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 || SSD: Plextor M6V 256GB
HDD: Seagate 1TB + 2TB SATA III 7200RPM 64MB cache || COOLER: SilentiumPC Grandis XE1236 || PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W ||
GPU: MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit || MONITOR: iiyama ProLite XB2783HSU-B1 FullHD AMVA+ LED || CASE: Zalman Z3 ||
Awatar użytkownika
adashko
~user
 
Posty: 1406
Dołączenie: 20 Mar 2006, 18:26
Miejscowość: PŁOCK - Miasto seksu i biznesu
Pochwały: 59



Fifa 13

Postprzez Achitas 11 Wrz 2012, 14:17

Wreszcie jest to taki poziom na jaki czekałem , chodzi mi oczywiście o trudnośc , na Legendarnym już nie jest tak lajtowo jak przedtem , gdzie wygrywałem jakims teamem z Australii z Barcą czy realem 3(4)-1
teraz po strzeleniu bramki , ciezko jest sie obronic przed jej straceniem , to samo jest gdy nam strzela bramke , to dążą do kolejnej
First Touch Control bardzo ładnie sie prezentuje , strzały z woleje są teraz o wiele bardziej ekscytujące , walka bark w bark też poprawiona , ciezko jest teraz zawodnikiem z szybkością dajmy na to 90 przebiec obojętnie obok takiego Kompanego , Milnera czy Koscielnego , mimo ze ich szybkosc nie dorasta naszemu zawodnikowi to za to ich siła zwala nas z nog
Edit: Podpis niezgodny z regulaminem (Mike)
Ty Jesteś Życiem, Szczęściem I Wiecznością... Słowem I Oddechem... Nigdy Nie Odchodź!
Najważniejsze jest, aby zachować poczucie humoru i zawsze być optymistą nawet w sytuacjach bez wyjścia - Bear Grylls podczas złamania kręgosłupa w 3 miejscach!
Awatar użytkownika
Achitas
~user
 
Posty: 1287
Dołączenie: 30 Sie 2007, 08:31
Miejscowość: Biała Podlaska :)
Pochwały: 3



Fifa 13

Postprzez adashko 11 Wrz 2012, 19:47

No, kilkanaście meczy się już rozegrało, zdążyłem pyknąć już chyba wszystkimi drużynami w większości kombinacji :)

Nie chce się za mocno wypowiadać na temat esencji, czyli gameplayu już teraz - z AI w poprzedniej odsłonie praktycznie nie grałem, zdążyłem jednak zauważyć znacznie zwiększony poziom trudności z edycji 11' na 12' i chyba zgodzę się z Achitasem i zaryzykuję stwierdzenie, że i teraz jest jeszcze trudniej...

Co dało się wyłapać nowego w tym czasie:

- Koledzy z drużyny żywiej wybiegają do ataku, pokazują się na pozycjach, często pokazują rękami gdzie zagrać
- Po wybiegnięciu na pozycję spaloną, zawodnik potrafi w fajny sposób cofnąć się i znowu ruszyć do sprintu po zagraniu piłki
- Auty! Nareszcie zawodnicy nie kaleczą i nie schylają się 18 razy po piłkę, co więcej: gdy piłka na aucie poturla się dalej, partner z drużyny potrafi nam ją odegrać :D
- Potwierdzam, że trudniej jest przyjąć piłkę, szczególnie po mocniejszym zagraniu, ale wychodzą dzięki temu fajne kontrataki zarówno dla nas jak i przeciwnika
- Kilka nowych animacji przy różnych fragmentach gry
- Słynny 'first touch' rzeczywiście istnieje, ale czuję, że trzeba będzie mocno poćwiczyć, żeby podbić sobie w polu karnym piłkę i strzelić tym samym zawodnikiem tak jak to pokazano na filmiku EA
- Chyba potwierdzi się to co mówili ludzie z Kanady, że to nie będzie gra dla ludzi gniotących notorycznie przycisk sprintu, bo naprawdę, wystarczy przytrzymać go chwilkę dłużej i jest strata...w ogóle, AI gra bardzo agresywnie
- Poprawili fizykę, jeszcze nie miałem sytuacji w której zawodnik po starciu wykonałby jakiegoś nienaturalnego fikołka, albo byłby niesiony przez kogoś na głowie, tak jak się zdarzało w 12' :lol:
- Niestety, sędziowie cały czas gwiżdżą głupie faule...w co 2 meczu który grałem był co najmniej jeden karny

Poza gameplayem:
- Poprawili grafikę, czego się nie spodziewałem :), szczególnie widać to z kamery telewizyjnej, postacie są ostrzejsze, wyraźniejsze :)
- Całkiem sporo nowych cut-scenek, przy zmianach jest sędzia techniczny z tablicą :wink:
- Tablica wyników, i te dolne są większe, podobnie menusy...jak dla mnie wygląda to korzystniej
- Już w demku można uświadczyć GameDay, jak grałem City vs Arsenal, komentator poinformował które miejsca w tabeli zajmują drużyny, a jak miałem akcyjkę Dżeko to wspomniał, że zawodnik stara się to ukrywać, ale nosi się z zamiarem odejścia :D

Myślę, że to nie będzie zła gra, co prawda nic mnie na plus zaskoczyło do tego stopnia żeby opadła kopara, ale też kilka irytującyh błędów naprawiono - 27 września moze być tylko lepiej :)

Teraz nic, tylko czekać na pełniaka i rozpocząć kolejną kampanię ukochanym ManUtd Image
I jeszcze bonus ode mnie w postaci gameplay'a :D
CPU: Intel Core i5-6600K Skylake 3.5GHz || MOBO: MSI Z170A Krait Gaming || RAM: Kingston HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 || SSD: Plextor M6V 256GB
HDD: Seagate 1TB + 2TB SATA III 7200RPM 64MB cache || COOLER: SilentiumPC Grandis XE1236 || PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W ||
GPU: MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit || MONITOR: iiyama ProLite XB2783HSU-B1 FullHD AMVA+ LED || CASE: Zalman Z3 ||
Awatar użytkownika
adashko
~user
 
Posty: 1406
Dołączenie: 20 Mar 2006, 18:26
Miejscowość: PŁOCK - Miasto seksu i biznesu
Pochwały: 59



Fifa 13

Postprzez KaRi 12 Wrz 2012, 15:27

Dla niezorientowanych jest Tweaker zrobiony przez Fifapolonia ;)
i5 6600K @ ? || Prolimatech Megahalems + 2x Enermax Magma Advanced 120mm || Asus Maximus Ranger VIII || 2x4GB G.Skill RipjawsV 2400Mhz Cl15 @ ? || Chwilowy brak GPU || Crucial MX100 256GB || Corsair RM650 || Phanteks Enthoo Pro M + 3x Enermax Magma Advanced 120mm + 2x Corsair AF120 QE || Gigabyte Force K7 || Razer Deathadder Chroma || Samsung T23B350 || Playstation 4 500GB || Microlab FC530 || Lenovo Y580 + Plextor M5S 128GB || HTC One M7
Awatar użytkownika
KaRi
~user
 
Posty: 2077
Dołączenie: 20 Kwi 2010, 18:27
Miejscowość: Połchowo/ k.Puck
Pochwały: 149



Fifa 13

Postprzez biernas 12 Wrz 2012, 16:05

KaRi napisał(a):Dla niezorientowanych jest Tweaker zrobiony przez Fifapolonia ;)

Ale miesza trochę w składach, wraca Ibra do Milanu, RvP do Arsenalu, numery zawodników się zmieniają itp. :P
Ale pewnie wyjdzie jakiś update lub już wyszedł ;)
AMD Phenom II X4 955 BE 3.6GHz + SilentiumPC Spartan HE 924 || AsRock 970 Pro3 || GoodRam DDR3 PC1333 8192MB CL9 || MSI NVIDIA GeForce GTX 950 2048MB || Samsung 500GB HD502HJ || DVD-REC Sony Optiarc AD-5260S SATA || Tacens Prior Limited Edition || SilentiumPC Vero L1 500W v2 || Windows 10 x64 Professional || PS2 FAT || PS4 Slim 500gb
Awatar użytkownika
biernas
~user
 
Posty: 779
Dołączenie: 04 Sty 2009, 20:20
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 19



Fifa 13

Postprzez KaRi 12 Wrz 2012, 16:39

Niby tak, niemniej można grać połowe ile się chce, a nie 3 minuty :P
i5 6600K @ ? || Prolimatech Megahalems + 2x Enermax Magma Advanced 120mm || Asus Maximus Ranger VIII || 2x4GB G.Skill RipjawsV 2400Mhz Cl15 @ ? || Chwilowy brak GPU || Crucial MX100 256GB || Corsair RM650 || Phanteks Enthoo Pro M + 3x Enermax Magma Advanced 120mm + 2x Corsair AF120 QE || Gigabyte Force K7 || Razer Deathadder Chroma || Samsung T23B350 || Playstation 4 500GB || Microlab FC530 || Lenovo Y580 + Plextor M5S 128GB || HTC One M7
Awatar użytkownika
KaRi
~user
 
Posty: 2077
Dołączenie: 20 Kwi 2010, 18:27
Miejscowość: Połchowo/ k.Puck
Pochwały: 149



Fifa 13

Postprzez biernas 14 Wrz 2012, 20:32

No dobra, pograłem trochę już w demko i powiem tyle - nie umiem w to grać :D Męczę się niemiłosiernie na zawodowcu <rotfl> tak że nie potrafię strzelić bramki, jak już się uda to z karnego xD Tracić też nie tracę i 0:0 się kończy :P Na legendarnym też remisuję po 0, raz mi się udało chyba wygrać w regulaminowym czasie. Piłka odskakuje, CPU od razu doskakuje do Ciebie (na zawodowcu też xD) nie mogę nic zrobić, o stuprocentowych akcjach nie mówię... Mój styl to gry z kontr, tutaj za cholerę nie potrafię wyprowadzić @_@ Obrona przeciwnika od razu się ustawia, i nawet taki Aguero czy Tevez co mają ~90 pace'a nie pokonają 1v1 wolnego obrońcy bo ten ich zepchnie. Ok, trzeba zmienić styl gry, kilka spotkań na posiadaniu piłki ala Barcelona i też dupa, nie mogę nic zrobić pod polem karnym rywala, albo stracę piłkę, albo jakoś oddam finezyjny niecelny strzał, bo podać między obrońców (też ala Barca) nie mogę za Chiny @_@ No ale wiadomo, że jak kupię Fifke to nie będę grał singla. Na multi będzie oczywiście inaczej, będzie można triczyć (co z CPU jest bezsensowne i nie cieszy) co uwielbiam :) Pierwsze kilka dni sprawdzania stylu gry w online i będziemy w domu, oby kontry wchodziły, bo jakoś ciężko mi się przestawić na Barcelonę <lol> . Jak możecie napiszcie wasze style gry i jak wam idzie w 13'. Może tylko ja tak lamie :lol:
AMD Phenom II X4 955 BE 3.6GHz + SilentiumPC Spartan HE 924 || AsRock 970 Pro3 || GoodRam DDR3 PC1333 8192MB CL9 || MSI NVIDIA GeForce GTX 950 2048MB || Samsung 500GB HD502HJ || DVD-REC Sony Optiarc AD-5260S SATA || Tacens Prior Limited Edition || SilentiumPC Vero L1 500W v2 || Windows 10 x64 Professional || PS2 FAT || PS4 Slim 500gb
Awatar użytkownika
biernas
~user
 
Posty: 779
Dołączenie: 04 Sty 2009, 20:20
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 19



Fifa 13

Postprzez KaRi 14 Wrz 2012, 21:06

A więc też jestem po paru(nastu) spotkaniach. Powiem tak, podoba mi się, lecz trzeba trochę przywyknąć. Ja staram się rozpracowywać cpu (o dziwo jest to możliwe <lol>) podaniami. Czasami długo zajmuje mi podawanie wzdłuż pola karnego, ale jako fana FCB mnie to nie nudzi. Zawsze znajdzie się pewien moment na podanie prostopadłe, albo miejsce do strzału. Tu uwaga, odradzam strzały finezyjne <lol> Jak w 12 90% moich strzałów było takich, tak tutaj jak bym nie spróbował zawsze obok bramki <lol> A strzały normalne świetnie wchodzą :D Gram na Zawodowcu\Klasa światowa.
Do tego podobają mi się strasznie rzuty wolne. O ile w 12 minęło sporo czasu zanim nauczyłem się je w miarę dobrze wykonywać o tylu tutaj pierwszy rzut wolny wylądował dokładnie na spojeniu :lol:
Gra jak najbardziej na plus. First Touch Control, kwestia przyzwyczajenia, jak człowiek nie chce żeby odskoczyła to wciska z tyłu pada LS to chyba się zwie <lol> I piłka jest sklejona idealnie (ale zwalnia to trochę akcje). Lecz FTC często pomaga, już dwie bramki załadowałem "rodem z trailera", gdzie piłka mi się podbiła i strzeliłem. Co prawda nie jakieś okienka, ale bramki ładne :D
i5 6600K @ ? || Prolimatech Megahalems + 2x Enermax Magma Advanced 120mm || Asus Maximus Ranger VIII || 2x4GB G.Skill RipjawsV 2400Mhz Cl15 @ ? || Chwilowy brak GPU || Crucial MX100 256GB || Corsair RM650 || Phanteks Enthoo Pro M + 3x Enermax Magma Advanced 120mm + 2x Corsair AF120 QE || Gigabyte Force K7 || Razer Deathadder Chroma || Samsung T23B350 || Playstation 4 500GB || Microlab FC530 || Lenovo Y580 + Plextor M5S 128GB || HTC One M7
Awatar użytkownika
KaRi
~user
 
Posty: 2077
Dołączenie: 20 Kwi 2010, 18:27
Miejscowość: Połchowo/ k.Puck
Pochwały: 149



Fifa 13

Postprzez biernas 14 Wrz 2012, 21:58

Nie no kurna nie potrafię <lol> Chciałem jak piszesz popodawać przed polem karnym ale i tak tracę i tak zaraz xD Bo tak kryją że nie mam komu podać :D FTC jest ok, bramy jeszcze z podbicia nie strzeliłem ale poprzeczka raz była :D A rzuty wolne... na kilkanaście meczy może ze 2 miałem :D Ale podoba mi się, zastanawiam się nad pre-orderem :lol:
AMD Phenom II X4 955 BE 3.6GHz + SilentiumPC Spartan HE 924 || AsRock 970 Pro3 || GoodRam DDR3 PC1333 8192MB CL9 || MSI NVIDIA GeForce GTX 950 2048MB || Samsung 500GB HD502HJ || DVD-REC Sony Optiarc AD-5260S SATA || Tacens Prior Limited Edition || SilentiumPC Vero L1 500W v2 || Windows 10 x64 Professional || PS2 FAT || PS4 Slim 500gb
Awatar użytkownika
biernas
~user
 
Posty: 779
Dołączenie: 04 Sty 2009, 20:20
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 19



Fifa 13

Postprzez KaRi 14 Wrz 2012, 23:53

Bo to trzeba trochę cierpliwości żeby te podania wychodziły, czasem piłkę cofnąć do obrony nawet. Byle nie stracić :)

Pre-order'ować raczej nie będę ale kupię na pewno. Myślę że w jakimś MM itp. szybko spadną do tych 99zł, a wtedy można już kupić :D
i5 6600K @ ? || Prolimatech Megahalems + 2x Enermax Magma Advanced 120mm || Asus Maximus Ranger VIII || 2x4GB G.Skill RipjawsV 2400Mhz Cl15 @ ? || Chwilowy brak GPU || Crucial MX100 256GB || Corsair RM650 || Phanteks Enthoo Pro M + 3x Enermax Magma Advanced 120mm + 2x Corsair AF120 QE || Gigabyte Force K7 || Razer Deathadder Chroma || Samsung T23B350 || Playstation 4 500GB || Microlab FC530 || Lenovo Y580 + Plextor M5S 128GB || HTC One M7
Awatar użytkownika
KaRi
~user
 
Posty: 2077
Dołączenie: 20 Kwi 2010, 18:27
Miejscowość: Połchowo/ k.Puck
Pochwały: 149



Fifa 13

Postprzez biernas 15 Wrz 2012, 10:55

KaRi napisał(a):Bo to trzeba trochę cierpliwości żeby te podania wychodziły, czasem piłkę cofnąć do obrony nawet. Byle nie stracić :)

Czyli to nie dla mnie, ciężko tak się przestawić z szybkich kontr :lol:
KaRi napisał(a):Pre-order'ować raczej nie będę ale kupię na pewno. Myślę że w jakimś MM itp. szybko spadną do tych 99zł, a wtedy można już kupić :D

Ale jednak pre-order jest wart uwagi jeśli by się grało UT (a tego trybu nie można pominąć ;) ) bo dają 24 złote paczki warte ok. 70zł :) No pomyślę jeszcze.
AMD Phenom II X4 955 BE 3.6GHz + SilentiumPC Spartan HE 924 || AsRock 970 Pro3 || GoodRam DDR3 PC1333 8192MB CL9 || MSI NVIDIA GeForce GTX 950 2048MB || Samsung 500GB HD502HJ || DVD-REC Sony Optiarc AD-5260S SATA || Tacens Prior Limited Edition || SilentiumPC Vero L1 500W v2 || Windows 10 x64 Professional || PS2 FAT || PS4 Slim 500gb
Awatar użytkownika
biernas
~user
 
Posty: 779
Dołączenie: 04 Sty 2009, 20:20
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 19



Fifa 13

Postprzez KaRi 15 Wrz 2012, 15:13

Racja, te paczki godne uwagi. Pomyśli się, do premiery jeszcze trochę czasu jest :)
i5 6600K @ ? || Prolimatech Megahalems + 2x Enermax Magma Advanced 120mm || Asus Maximus Ranger VIII || 2x4GB G.Skill RipjawsV 2400Mhz Cl15 @ ? || Chwilowy brak GPU || Crucial MX100 256GB || Corsair RM650 || Phanteks Enthoo Pro M + 3x Enermax Magma Advanced 120mm + 2x Corsair AF120 QE || Gigabyte Force K7 || Razer Deathadder Chroma || Samsung T23B350 || Playstation 4 500GB || Microlab FC530 || Lenovo Y580 + Plextor M5S 128GB || HTC One M7
Awatar użytkownika
KaRi
~user
 
Posty: 2077
Dołączenie: 20 Kwi 2010, 18:27
Miejscowość: Połchowo/ k.Puck
Pochwały: 149



Fifa 13

Postprzez biernas 15 Wrz 2012, 15:51

Dwie ładne bramy mi się udało grzmotnąć (pierwsza trochę szczęśliwa :) )
Tevez Goal
Yaya Toure Goal
AMD Phenom II X4 955 BE 3.6GHz + SilentiumPC Spartan HE 924 || AsRock 970 Pro3 || GoodRam DDR3 PC1333 8192MB CL9 || MSI NVIDIA GeForce GTX 950 2048MB || Samsung 500GB HD502HJ || DVD-REC Sony Optiarc AD-5260S SATA || Tacens Prior Limited Edition || SilentiumPC Vero L1 500W v2 || Windows 10 x64 Professional || PS2 FAT || PS4 Slim 500gb
Awatar użytkownika
biernas
~user
 
Posty: 779
Dołączenie: 04 Sty 2009, 20:20
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 19



PoprzedniaNastępna

Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron