• Ogłoszenie:

z uszkodzonym użytkownikiem .

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

z uszkodzonym użytkownikiem .

Postprzez Kokos_14 23 Kwi 2008, 13:34

reklama
Witam grałem sobie w grę lecz coś komp mulił chciałem wyłaczyć grę ale sie wszystko zacieło więc zresetowalem gdy windows sie uruchamiał przy użytkowniku pojawiło się takie coś . ( napisze to bo sccrena nieszło zrobić )

____________________________________________________________________________
Środowisko użytkownika
System windows nie może załadować profilu użytkownika ponieważ może on być uszkodzony . Skontaktuj się z administratorem sieci . ( było do wybory OK lub czekało sie 30 sec i samo sie to wyłączyło )
_____________________________________________________________________________
Po tym pojawiła sie następna podobna ramka .
______________________________________________________________________________
Środowisko użytkownika
System windows nie może znaleść profilu lokalnego i loguje użytkownika przy użyciu profilu tymczasowego . Zmiany wprowadzone w tym profilu zostaną utracone po wylogowaniu .
_______________________________________________________________________________

Pomocy może da się coś z tym zrobić ?
Kokos_14
~user
 
Posty: 15
Dołączenie: 08 Lut 2008, 01:14



Postprzez Quirel 23 Kwi 2008, 15:26

Albo przywracanie systemu albo stwórz nowego użytkownika o innej nazwie niż dotąd, przelogowujesz sie na niego, kopiujesz swoje dokumenty ze starego profilu (C:\Documents and settings\nazwa_starego_profilu) do nowego, kasujesz starego użytkownika.
Ta druga porada wg. tego co napisał M$ na http://support.microsoft.com/kb/318011/pl

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Quirel
~user
 
Posty: 394
Dołączenie: 17 Maj 2006, 19:22
Pochwały: 20



Z uszkodzonym użytkownikiem .

Postprzez champion 22 Kwi 2010, 22:03

Witam, mam ten sam problem z tym, ze gdy chce skopiowac to (C:\Documents and settings\nazwa_starego_profilu) ze starego profilu to mi wyskakuje:
"C:\Documents and settings\...(nazwa mojego profilu) nie jest dostepny.
Odmowa dostepu."
Po prostu nie moge wejsc do folderu.

Da sie cos z tym zrobic jeszcze czy nie bardzo ?
AMD Athlon 64 X2 5200+/2,7GHz, Gigabyte M61SME-S2, Palit Radeon HD4850 DDR3 512MB, OCZ 2GB DDR2 800MHz, Creative Audigy LS Audio Processor, Samsung 160GB, ATX CoolerMaster 500W, Windows XP Professional SP3; AG Neovo M-17 DVI[17" LCD]; Wieża Philips AS450
champion
~user
 
Posty: 48
Dołączenie: 22 Lis 2009, 15:23
Miejscowość: Lublin



Z uszkodzonym użytkownikiem .

Postprzez koralm 22 Kwi 2010, 22:16

jeśli chcesz przekopiować cały profil to musisz zalogować się na 3 użytkownika :P

czyli kopiując profil_stary na profil_nowy musisz być zalogowany na innego usera, tak będzie najprościej i nie będzie krzyczał ze jakieś pliki są używane.
Awatar użytkownika
koralm
~user
 
Posty: 302
Dołączenie: 19 Lip 2006, 16:26
Pochwały: 23



Z uszkodzonym użytkownikiem .

Postprzez Quirel 23 Kwi 2010, 01:18

Jak najbardziej się da.
Czyżby jednak szukajka forumowa uległa uszkodzeniu? Temat był setki razy poruszany, choćby tu:
z-otwarciem-skopiowanych-plikow-na-partycje-vt78457.html
Na przyszłość proszę korzystać w wyszukiwarki.
Awatar użytkownika
Quirel
~user
 
Posty: 394
Dołączenie: 17 Maj 2006, 19:22
Pochwały: 20




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości