Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft
-
- Formatowanie vista z ukrytej partycji
przez klej30 24 Paź 2008, 10:57
- 1 Odpowiedzi
- 1468 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
24 Paź 2008, 13:05
-
- Windows dreamscene
przez FastMan 23 Paź 2008, 19:07
- 0 Odpowiedzi
- 1777 Wyświetleń
- Ostatni post przez FastMan
23 Paź 2008, 19:07
-
- Hasło przed ekranem bootowania ?
przez ciapus4 23 Paź 2008, 10:43
- 1 Odpowiedzi
- 2299 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
23 Paź 2008, 10:47
-
- Bluescreen podczas normalnej pracy komputera.
przez 4_life 22 Paź 2008, 20:54
- 1 Odpowiedzi
- 1038 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
22 Paź 2008, 21:30
-
- Blue screen przy przeszukiwaniu dysku d
przez Pl4tin3 22 Paź 2008, 19:13
- 4 Odpowiedzi
- 1065 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
22 Paź 2008, 19:56
-
- Problem z windowsem xp po zainstalowaniu
przez troll83 22 Paź 2008, 17:45
- 1 Odpowiedzi
- 947 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
22 Paź 2008, 17:50
-
- Zapasowa kopia visty
przez longin1983 21 Paź 2008, 23:53
- 5 Odpowiedzi
- 1537 Wyświetleń
- Ostatni post przez BZIKU
22 Paź 2008, 17:25
-
- Brak pliku ntldr
przez nesti 22 Paź 2008, 13:44
- 8 Odpowiedzi
- 5541 Wyświetleń
- Ostatni post przez nesti
22 Paź 2008, 16:50
-
- Logowanie windows - brak użytkownika
przez szprot 21 Paź 2008, 17:32
- 9 Odpowiedzi
- 4884 Wyświetleń
- Ostatni post przez marcin19
22 Paź 2008, 11:59
-
- Jaki system wybrac??
przez pawel199122 21 Paź 2008, 20:44
- 6 Odpowiedzi
- 1590 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
21 Paź 2008, 21:52
-
- Problem z dźwiękiem w laptopie
przez troll83 21 Paź 2008, 16:16
- 9 Odpowiedzi
- 6273 Wyświetleń
- Ostatni post przez troll83
21 Paź 2008, 19:56
-
- Dziwny błąd
przez Z@K 16 Paź 2008, 14:50
- 12 Odpowiedzi
- 9161 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
21 Paź 2008, 19:31
-
- Sprawdzanie czy ktos robil cos na kompie pod moja nieobecnos
przez użytkownik 21 Paź 2008, 16:56
- 8 Odpowiedzi
- 2464 Wyświetleń
- Ostatni post przez MUTOPOMPKA
21 Paź 2008, 19:21
-
- Komunikat podczas wlaczania komputera
przez zwoli 21 Paź 2008, 13:51
- 2 Odpowiedzi
- 795 Wyświetleń
- Ostatni post przez zwoli
21 Paź 2008, 14:02
-
- Jak sformatować laptop-krok po kroku
przez troll83 18 Paź 2008, 14:38
- 17 Odpowiedzi
- 121040 Wyświetleń
- Ostatni post przez troll83
21 Paź 2008, 00:11
-
- Błąd explorer.exe
przez kepa416 18 Paź 2008, 03:16
- 3 Odpowiedzi
- 4618 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
20 Paź 2008, 16:50
-
- Advenutre bios features
przez Gazowany 11 Paź 2008, 20:51
- 9 Odpowiedzi
- 2297 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
20 Paź 2008, 16:03
-
- Tarcza alertu w trayu
przez edyp 19 Paź 2008, 16:51
- 3 Odpowiedzi
- 1115 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
19 Paź 2008, 17:07
-
- Problem z defragmentacją
przez becik23 19 Paź 2008, 12:38
- 2 Odpowiedzi
- 1501 Wyświetleń
- Ostatni post przez jarski185
19 Paź 2008, 13:25
-
- Programy podstawowe do visty
przez snajper222 19 Paź 2008, 01:19
- 10 Odpowiedzi
- 3951 Wyświetleń
- Ostatni post przez snajper222
19 Paź 2008, 02:23
-
- Wystapil blad podczas ladowania c:\windows\system32\qomgheee
przez Franc 18 Paź 2008, 20:17
- 1 Odpowiedzi
- 856 Wyświetleń
- Ostatni post przez Okocza
18 Paź 2008, 22:55
-
- Brak dźwięku po instalacji nowego systemu
przez KiM_W 18 Paź 2008, 16:00
- 8 Odpowiedzi
- 2059 Wyświetleń
- Ostatni post przez KiM_W
18 Paź 2008, 19:40
-
- Problem z logowaniem w xp
przez kalcyt13 18 Paź 2008, 14:34
- 6 Odpowiedzi
- 1837 Wyświetleń
- Ostatni post przez kalcyt13
18 Paź 2008, 17:39
-
- Explorer.exe restartowanie
przez musashi_007 14 Paź 2008, 10:24
- 3 Odpowiedzi
- 3103 Wyświetleń
- Ostatni post przez musashi_007
18 Paź 2008, 15:27
-
- Dual boot i hal.dll
przez laqruq 17 Paź 2008, 22:34
- 5 Odpowiedzi
- 2945 Wyświetleń
- Ostatni post przez laqruq
17 Paź 2008, 23:43
-
- Co zrobić, aby vista nie kasowała mi programu?
przez kamil1988 16 Paź 2008, 14:59
- 1 Odpowiedzi
- 806 Wyświetleń
- Ostatni post przez Budosz
17 Paź 2008, 19:36
-
- Restart komputera
przez anonimz 16 Paź 2008, 20:03
- 4 Odpowiedzi
- 1353 Wyświetleń
- Ostatni post przez Okocza
17 Paź 2008, 19:05
-
- Zabawa windowsem
przez qra 16 Paź 2008, 22:03
- 4 Odpowiedzi
- 1694 Wyświetleń
- Ostatni post przez qra
17 Paź 2008, 15:32
-
- Two worlds microsoft visual c ++
przez warka123 17 Paź 2008, 10:55
- 1 Odpowiedzi
- 1090 Wyświetleń
- Ostatni post przez poohx77
17 Paź 2008, 15:04
-
- Problem z portem usb
przez poohx77 15 Paź 2008, 14:56
- 2 Odpowiedzi
- 1084 Wyświetleń
- Ostatni post przez poohx77
17 Paź 2008, 14:09
-
- Błąd userinit
przez Rychu777 07 Paź 2008, 22:39
- 9 Odpowiedzi
- 2462 Wyświetleń
- Ostatni post przez MaTi
16 Paź 2008, 22:38
-
- Vista - odzyskanie danych
przez szpakos 11 Paź 2008, 23:23
- 2 Odpowiedzi
- 7782 Wyświetleń
- Ostatni post przez szpakos
15 Paź 2008, 22:46
-
- 2 windowsy xp
przez Rolnik 21 Lip 2005, 19:01
- 16 Odpowiedzi
- 16497 Wyświetleń
- Ostatni post przez jarek*
15 Paź 2008, 19:28
-
- Moje dokumenty na start
przez swkdba 15 Paź 2008, 13:49
- 4 Odpowiedzi
- 1450 Wyświetleń
- Ostatni post przez swkdba
15 Paź 2008, 18:11
-
- Kodeki dla windows 98
przez orbita 15 Paź 2008, 12:49
- 1 Odpowiedzi
- 7312 Wyświetleń
- Ostatni post przez Astic
15 Paź 2008, 13:10
-
- Internet i miejsce na dysku.
przez olewa6 14 Paź 2008, 16:16
- 3 Odpowiedzi
- 1139 Wyświetleń
- Ostatni post przez Mike
15 Paź 2008, 12:28
-
- Błąd przy instalacji - intelide.sys
przez Xfire 14 Paź 2008, 17:24
- 15 Odpowiedzi
- 4985 Wyświetleń
- Ostatni post przez Xfire
14 Paź 2008, 23:59
-
- Błąd podczas aktualizacji windows vista ultimate
przez neeven 14 Paź 2008, 21:48
- 1 Odpowiedzi
- 3805 Wyświetleń
- Ostatni post przez eSpEY
14 Paź 2008, 22:03
-
- Odinstalowanie xp
przez klej30 13 Paź 2008, 14:53
- 3 Odpowiedzi
- 1300 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
14 Paź 2008, 10:19
-
- Vista transformation pack 8.0.1
przez obcyxxx 14 Paź 2008, 08:49
- 3 Odpowiedzi
- 914 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
14 Paź 2008, 09:45
-
- Trwa zamykanie systemu windows
przez poohx77 12 Paź 2008, 22:58
- 9 Odpowiedzi
- 3215 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
13 Paź 2008, 19:55
-
- Program ktory sprawdza jaka mam karte graficzna.
przez IrysWWF 13 Paź 2008, 16:20
- 11 Odpowiedzi
- 8496 Wyświetleń
- Ostatni post przez IrysWWF
13 Paź 2008, 17:28
-
- Niechciany restart po 60s...
przez patrio 13 Paź 2008, 15:42
- 6 Odpowiedzi
- 980 Wyświetleń
- Ostatni post przez patrio
13 Paź 2008, 17:21
-
- Outlook expres
przez jorgus4 10 Paź 2008, 12:24
- 2 Odpowiedzi
- 2120 Wyświetleń
- Ostatni post przez jorgus4
13 Paź 2008, 10:45
-
- Zegar windows tylko 12 godzin
przez poohx77 13 Paź 2008, 00:25
- 1 Odpowiedzi
- 1174 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
13 Paź 2008, 01:20
-
- Problem z formatem laptop hp6735s
przez mewa 07 Paź 2008, 18:51
- 44 Odpowiedzi
- 11857 Wyświetleń
- Ostatni post przez Manieq
12 Paź 2008, 18:01
-
- Xp - łączenie partycji, problem
przez Wojtaz 12 Paź 2008, 11:52
- 3 Odpowiedzi
- 2456 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
12 Paź 2008, 14:55
-
- Niekompletne (?) spolszczenie visty ultimate
przez ^Wulf 11 Paź 2008, 20:59
- 2 Odpowiedzi
- 1077 Wyświetleń
- Ostatni post przez ^Wulf
11 Paź 2008, 22:39
-
- Podział partycji vista
przez tomax 08 Paź 2008, 20:35
- 6 Odpowiedzi
- 9989 Wyświetleń
- Ostatni post przez tomax
11 Paź 2008, 22:30
-
- Zamienić viste na xp
przez Maksior 11 Paź 2008, 17:17
- 17 Odpowiedzi
- 6439 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
11 Paź 2008, 19:53
-
- Windows nie odpala sie po usunieciu ubuntu
przez ^Wulf 11 Paź 2008, 11:41
- 2 Odpowiedzi
- 1025 Wyświetleń
- Ostatni post przez ^Wulf
11 Paź 2008, 16:09
-
- Jak odzyskać dane z kosza
przez day-dreamer 11 Paź 2008, 11:27
- 1 Odpowiedzi
- 7348 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
11 Paź 2008, 14:58
-
- Brak dźwieku
przez BoskiOski666 11 Paź 2008, 10:06
- 1 Odpowiedzi
- 843 Wyświetleń
- Ostatni post przez Dementor
11 Paź 2008, 10:17
-
- Zmiana nazwy dysku
przez Apokalipsa2006 11 Paź 2008, 01:06
- 1 Odpowiedzi
- 2292 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
11 Paź 2008, 01:08
-
- Dzwiek w filmach
przez julencjusz 10 Paź 2008, 22:49
- 5 Odpowiedzi
- 1223 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
10 Paź 2008, 23:37
-
- Bluescreen & połączenia sieciowe..
przez musashi_007 10 Paź 2008, 15:33
- 12 Odpowiedzi
- 2663 Wyświetleń
- Ostatni post przez musashi_007
10 Paź 2008, 19:30
-
- Windows office z visty
przez Argo1991 10 Paź 2008, 17:08
- 3 Odpowiedzi
- 2448 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
10 Paź 2008, 17:31
-
- Instalacja xp, problem z biosem.
przez Argo1991 10 Paź 2008, 15:58
- 1 Odpowiedzi
- 924 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
10 Paź 2008, 16:00
-
- Zniknięcie strzałeczek na skrótach
przez mind 09 Paź 2008, 13:52
- 2 Odpowiedzi
- 847 Wyświetleń
- Ostatni post przez eSpEY
10 Paź 2008, 15:31
-
- Pytanie do visty
przez energy20 10 Paź 2008, 11:39
- 4 Odpowiedzi
- 1252 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
10 Paź 2008, 13:23
Powróć do Strona główna
Kto jest na forum
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości
Zezwolenia forum
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum