Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft
-
- Zasobnik systemowy - przywrócenie
przez duskgame 20 Lis 2008, 00:22
- 11 Odpowiedzi
- 5173 Wyświetleń
- Ostatni post przez Thunderas
21 Lis 2008, 13:26
-
- Ile odczyta 32 biotwy xp ramu
przez janek9972 20 Lis 2008, 16:36
- 3 Odpowiedzi
- 875 Wyświetleń
- Ostatni post przez janek9972
21 Lis 2008, 08:28
-
- Problem przenoszenie filmów między partycjami
przez darktraveler 19 Lis 2008, 23:59
- 4 Odpowiedzi
- 1161 Wyświetleń
- Ostatni post przez darktraveler
20 Lis 2008, 20:57
-
- Pozostalosc po systemie - flash6.ocx
przez rafalw92 16 Lis 2008, 19:31
- 6 Odpowiedzi
- 4978 Wyświetleń
- Ostatni post przez rafalw92
20 Lis 2008, 15:11
-
- Usunąłem plik svchost
przez Miron185 19 Lis 2008, 10:00
- 5 Odpowiedzi
- 2116 Wyświetleń
- Ostatni post przez Miron185
20 Lis 2008, 09:34
-
- Dziwny probrem z wszystkimi grami !
przez Joy 16 Lis 2008, 10:12
- 3 Odpowiedzi
- 1113 Wyświetleń
- Ostatni post przez Melkor
19 Lis 2008, 23:20
-
- Hibernacja co to jest?
przez Achitas 19 Lis 2008, 22:37
- 3 Odpowiedzi
- 1868 Wyświetleń
- Ostatni post przez Achitas
19 Lis 2008, 22:41
-
- Problem z polaczeniem z siecia przez telefon
przez szczawka1 19 Lis 2008, 20:31
- 0 Odpowiedzi
- 922 Wyświetleń
- Ostatni post przez szczawka1
19 Lis 2008, 20:31
-
- Directx10 vista uaktualnienie(nowa wersja)
przez klej30 18 Lis 2008, 16:53
- 1 Odpowiedzi
- 1612 Wyświetleń
- Ostatni post przez Mike
19 Lis 2008, 11:39
-
- Nagrywanie płyt - nie widać zawartości na innym komputerze
przez pejson 14 Lis 2008, 19:05
- 8 Odpowiedzi
- 8782 Wyświetleń
- Ostatni post przez leegree
19 Lis 2008, 00:49
-
- Directx10 vista
przez klej30 18 Lis 2008, 23:41
- 6 Odpowiedzi
- 5695 Wyświetleń
- Ostatni post przez Mike
19 Lis 2008, 00:21
-
- Blokowanie sie komputera
przez piterek91 17 Lis 2008, 18:06
- 6 Odpowiedzi
- 3463 Wyświetleń
- Ostatni post przez Thunderas
18 Lis 2008, 23:31
-
- Cannot use command file .\check_hotfix_for_vista.vbs
przez Windsor 17 Lis 2008, 20:02
- 2 Odpowiedzi
- 2966 Wyświetleń
- Ostatni post przez Windsor
18 Lis 2008, 19:13
-
- Problem z narzędziem scandisk w windows 98
przez sobewa 17 Lis 2008, 22:47
- 0 Odpowiedzi
- 909 Wyświetleń
- Ostatni post przez sobewa
17 Lis 2008, 22:47
-
- Rejestr o legalnosci winxp
przez Tiempo 17 Lis 2008, 15:38
- 4 Odpowiedzi
- 4339 Wyświetleń
- Ostatni post przez apg2312
17 Lis 2008, 20:42
-
- Vista nie można zainstalować żadnej gry
przez bartix3 17 Lis 2008, 16:05
- 0 Odpowiedzi
- 949 Wyświetleń
- Ostatni post przez bartix3
17 Lis 2008, 16:05
-
- Menu - vista + xp jako drugi system
przez tojalukas 04 Mar 2007, 23:25
- 15 Odpowiedzi
- 13302 Wyświetleń
- Ostatni post przez metaldaw
17 Lis 2008, 16:05
-
- Jak się zalogować na konto administratora w XP?
przez andy45 02 Sty 2005, 18:15
- 11 Odpowiedzi
- 17129 Wyświetleń
- Ostatni post przez gbk
17 Lis 2008, 13:27
-
- Wmp 11 - brak c00d11b1
przez nervus 15 Lis 2008, 17:55
- 6 Odpowiedzi
- 9821 Wyświetleń
- Ostatni post przez nervus
16 Lis 2008, 22:18
-
- Pendrive widziany jako dysk twardy
przez czarek121 14 Lis 2008, 15:35
- 4 Odpowiedzi
- 9594 Wyświetleń
- Ostatni post przez czarek121
16 Lis 2008, 22:09
-
- Vista zniknął dolny pasek
przez kilkujadek 16 Lis 2008, 12:12
- 3 Odpowiedzi
- 8864 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
16 Lis 2008, 21:05
-
- Samoczynne odswieżanie się komputera
przez rafalw92 13 Lis 2008, 18:29
- 10 Odpowiedzi
- 2004 Wyświetleń
- Ostatni post przez rafalw92
16 Lis 2008, 19:26
-
- Zły wygląd ikon | złe ikony
przez guliwers 16 Lis 2008, 16:35
- 5 Odpowiedzi
- 4177 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
16 Lis 2008, 19:20
-
- Usunięcie partycji
przez marios113 16 Lis 2008, 17:43
- 3 Odpowiedzi
- 5426 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
16 Lis 2008, 18:35
-
- Dsd
przez duskgame 16 Lis 2008, 16:33
- 2 Odpowiedzi
- 1152 Wyświetleń
- Ostatni post przez MaTi
16 Lis 2008, 16:36
-
- Brak pliku ntldr
przez LUBER 16 Lis 2008, 01:22
- 8 Odpowiedzi
- 7462 Wyświetleń
- Ostatni post przez LUBER
16 Lis 2008, 16:34
-
- Konfigurowanie aktualizacji: etap 3 z 3 - ukończono 0 %
przez Pastuszek 15 Lis 2008, 15:51
- 33 Odpowiedzi
- 16169 Wyświetleń
- Ostatni post przez Pastuszek
16 Lis 2008, 15:00
-
- Folder systemowy - nie wiadomo co
przez swkdba 14 Lis 2008, 22:41
- 6 Odpowiedzi
- 2966 Wyświetleń
- Ostatni post przez swkdba
16 Lis 2008, 12:41
-
- Windows xp problem z instalacja
przez wiolettazela 16 Lis 2008, 01:31
- 3 Odpowiedzi
- 1854 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
16 Lis 2008, 01:56
-
- Nie działa autozapis gier vista b
przez rafalekjan 15 Lis 2008, 23:57
- 0 Odpowiedzi
- 962 Wyświetleń
- Ostatni post przez rafalekjan
15 Lis 2008, 23:57
-
- Problem z jakością wyświetlanego obrazu
przez Gazprom 15 Lis 2008, 21:50
- 2 Odpowiedzi
- 969 Wyświetleń
- Ostatni post przez Gazprom
15 Lis 2008, 22:01
-
- Typy plików win 2000/xp
przez Magik 15 Lis 2008, 17:43
- 3 Odpowiedzi
- 2919 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
15 Lis 2008, 18:46
-
- Windows xp oem tylko dla laptopa dell?
przez Bialko0019 15 Lis 2008, 13:58
- 2 Odpowiedzi
- 999 Wyświetleń
- Ostatni post przez Bialko0019
15 Lis 2008, 17:57
-
- czarne tlo pulpitu
przez aagataa8 14 Lis 2008, 23:10
- 3 Odpowiedzi
- 10309 Wyświetleń
- Ostatni post przez Thunderas
15 Lis 2008, 11:50
-
- Otwieranie folderu przy starcie systemu
przez ciapus4 13 Lis 2008, 14:23
- 10 Odpowiedzi
- 9138 Wyświetleń
- Ostatni post przez ciapus4
14 Lis 2008, 21:27
-
- Vista na xp laptop gateway m-6843
przez pszemol 14 Lis 2008, 15:30
- 1 Odpowiedzi
- 1671 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
14 Lis 2008, 15:36
-
- Jak korzystać z konsoli odzyskiwania...?
przez Kaczi 12 Lis 2008, 10:12
- 3 Odpowiedzi
- 1028 Wyświetleń
- Ostatni post przez Kaczi
13 Lis 2008, 13:54
-
- Jak zainstalować xp bez napędu
przez membership 13 Lis 2008, 10:29
- 7 Odpowiedzi
- 8631 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
13 Lis 2008, 12:21
-
- Win xp sp3 a gry
przez KozikPSG 13 Lis 2008, 01:39
- 4 Odpowiedzi
- 2866 Wyświetleń
- Ostatni post przez KozikPSG
13 Lis 2008, 02:53
-
- Problem z kontem administratora(vista)
przez Patryk5 24 Paź 2008, 20:54
- 16 Odpowiedzi
- 7894 Wyświetleń
- Ostatni post przez Lukesh
13 Lis 2008, 00:34
-
- Xp muli
przez dedo 12 Lis 2008, 16:10
- 12 Odpowiedzi
- 2670 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
12 Lis 2008, 23:51
-
- Defragmentacja dysku
przez klej30 12 Lis 2008, 20:34
- 13 Odpowiedzi
- 2718 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
12 Lis 2008, 21:25
-
- Konta a rodzielczosc
przez holi12 11 Lis 2008, 20:05
- 1 Odpowiedzi
- 862 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
11 Lis 2008, 20:08
-
- Płyta startowa windows
przez IrysWWF 11 Lis 2008, 13:35
- 3 Odpowiedzi
- 3797 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
11 Lis 2008, 14:45
-
- Windows update vista
przez klej30 10 Lis 2008, 22:44
- 1 Odpowiedzi
- 1056 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
10 Lis 2008, 22:47
-
- Wydłużony obraz w filmach
przez kris__25 10 Lis 2008, 17:09
- 2 Odpowiedzi
- 1140 Wyświetleń
- Ostatni post przez kris__25
10 Lis 2008, 18:17
-
- Problem z odczytem karty pamieci
przez klaudunia3223 09 Lis 2008, 18:33
- 1 Odpowiedzi
- 801 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
09 Lis 2008, 18:39
-
- Ładowanie xp
przez empty 08 Lis 2008, 13:38
- 17 Odpowiedzi
- 3762 Wyświetleń
- Ostatni post przez empty
09 Lis 2008, 18:28
-
- Dwa systemy [vista i xp], problem :[
przez luke47 09 Lis 2008, 15:17
- 2 Odpowiedzi
- 1067 Wyświetleń
- Ostatni post przez cinek_1111
09 Lis 2008, 16:12
-
- Vista recovery i utrata danych
przez dawidryba 05 Lis 2008, 23:06
- 2 Odpowiedzi
- 1470 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
09 Lis 2008, 13:34
-
- Irytujace programy przy uruchamianiu systemu.
przez Patriota 09 Lis 2008, 12:09
- 3 Odpowiedzi
- 1184 Wyświetleń
- Ostatni post przez Okocza
09 Lis 2008, 12:56
-
- Wyłącz komputer powoduje ponowne uruchomienie komputera
przez DuZI 07 Lis 2008, 18:01
- 5 Odpowiedzi
- 1516 Wyświetleń
- Ostatni post przez Mike
09 Lis 2008, 11:29
-
- Net framework 2.0 error
przez David 15 08 Lis 2008, 18:23
- 2 Odpowiedzi
- 1189 Wyświetleń
- Ostatni post przez David 15
08 Lis 2008, 20:09
-
- Problem z systemem winxp sp2 na sp3
przez m416 06 Lis 2008, 13:06
- 2 Odpowiedzi
- 1062 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
08 Lis 2008, 15:53
-
- Cmd, tracert
przez Sp4wN 07 Lis 2008, 10:21
- 2 Odpowiedzi
- 3153 Wyświetleń
- Ostatni post przez Manieq
08 Lis 2008, 15:44
-
- Plik wymiany
przez michal_michael 07 Lis 2008, 18:06
- 6 Odpowiedzi
- 1766 Wyświetleń
- Ostatni post przez apg2312
08 Lis 2008, 14:23
-
- Problem z dyskiem
przez gangster214 08 Lis 2008, 12:22
- 1 Odpowiedzi
- 977 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
08 Lis 2008, 13:20
-
- Problem z formatem
przez IrysWWF 07 Lis 2008, 23:04
- 1 Odpowiedzi
- 1262 Wyświetleń
- Ostatni post przez JarekMk
07 Lis 2008, 23:36
-
- Problem z eksploracja partycji c
przez guma 06 Lis 2008, 22:13
- 1 Odpowiedzi
- 1101 Wyświetleń
- Ostatni post przez Wojtasgls
07 Lis 2008, 01:04
-
- Nagła zmiana roździelczości i kolorów na 4bity.
przez IrysWWF 06 Lis 2008, 22:34
- 2 Odpowiedzi
- 928 Wyświetleń
- Ostatni post przez IrysWWF
07 Lis 2008, 00:06
Powróć do Strona główna
Kto jest na forum
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości
Zezwolenia forum
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum