• Ogłoszenie:

sensible world of soccer

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

sensible world of soccer

Postprzez PooH 08 Lut 2006, 18:53

reklama
cholera! jak uruchomic te gre w winxp!? sentymentalny powrot do lat mlodosci mi sie wlaczyl a tu wyskakuje 16 - bitowy system ms-dos. nadmieniam, ze probowalem juz sposobow opisanych na forum razem z anti16bit. moze zna ktos linka do swos ktory dziala?
Help me then I help u
PooH
~user
 
Posty: 18
Dołączenie: 22 Sty 2006, 15:06
Miejscowość: Wałcz



Postprzez SER 08 Lut 2006, 19:52

Wejdź w X:\Windows\repair - tam będziesz miał takie pliki : autoexec.nt i config.nt. Skopiuj je do katalogu X:\Windows\System32

X to twoja litera dysku.
Pozdrawiam, SER :baseball:
Awatar użytkownika
SER
~user
 
Posty: 1665
Dołączenie: 11 Sty 2006, 20:40
Miejscowość: Wciśnij ALT+F4 aby uzyskać szczegółowe informacje ;-)
Pochwały: 204



Postprzez PooH 08 Lut 2006, 19:58

to zrobilem najpierw - nie pomoglo.
Help me then I help u
PooH
~user
 
Posty: 18
Dołączenie: 22 Sty 2006, 15:06
Miejscowość: Wałcz



Postprzez SER 08 Lut 2006, 20:01

A spróbuj ustawić tryb zgodności .

Przeczytaj jeszcze to --> KLIK

Lub użyj programu Anty16bit.exe -> http://members.lycos.co.uk/jurasjo
Pozdrawiam, SER :baseball:
Awatar użytkownika
SER
~user
 
Posty: 1665
Dołączenie: 11 Sty 2006, 20:40
Miejscowość: Wciśnij ALT+F4 aby uzyskać szczegółowe informacje ;-)
Pochwały: 204



Postprzez PooH 08 Lut 2006, 20:05

hmm... nie czytamy calosci problemu, tak? uzywalem tego anti-nie dalo rady. ze zgodnoscia jeszcze sprawdze.

[ Dodano: Dzisiaj o 19:19 ]
rowniez nic nie daje. co zabawne, mialem kilka miesiecy temu swos, ten sam komp, ten sam system i wszystko smigalo bez bolu. a teraz... a tak bym sobie pokasztanil w swoska!

[ Dodano: Dzisiaj o 19:21 ]
teraz giera startuje ale po ekranie powitalnym wysypuje sie do win - a. ja sie chyba upije z zalu...
Help me then I help u
PooH
~user
 
Posty: 18
Dołączenie: 22 Sty 2006, 15:06
Miejscowość: Wałcz



Postprzez TELEPATYCZNY 08 Lut 2006, 23:46

Masz patch.

http://www.ipo.zapraszam.pl/swos/pliki/swosxp.zip
"Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Należy stwierdzić, że Bóg musi być swym nowym tworem również rozczarowany - poprawki w stosunku do małpy są wręcz niezauważalne." MARK TWAIN
Awatar użytkownika
TELEPATYCZNY
~user
 
Posty: 1769
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:22
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 244



Postprzez PooH 09 Lut 2006, 01:15

nie dziala nawet z patchem... moze ktos ma dzialajaca wersje. podajcie linka czy cos...
Help me then I help u
PooH
~user
 
Posty: 18
Dołączenie: 22 Sty 2006, 15:06
Miejscowość: Wałcz



Postprzez TELEPATYCZNY 09 Lut 2006, 16:13

1. Sciagasz gre:
http://rapidshare.de/files/10082891/swos97.zip.html

2. Rozpakuj
3. Musisz jeszcze odplaic SWOS.exe.
4. Uruchamiasz plik install.exe
5. Nastepnie: English> Configure> Sound Device i wybierasz No MIdi No Audio
6.Pod controlem ustawiasz strzalki a za FIRE - "Z"
7.Dajesz Exit. Zapyta sieo SAVE. Potwierdzasz
8.Odpalasz gre Z Pliku SWS!!!_!.exe
9. NIE USTAWIASZ ZADNYCH ZGODNOSIC ITP.

Gra powinna chodzic. Tyle ze bez audio ktore i tak by sie cielo.
Konfiguracja sprawdzona na XP Pro z SP2

jesli cos to pytaj.
Awatar użytkownika
TELEPATYCZNY
~user
 
Posty: 1769
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:22
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 244



Postprzez PooH 09 Lut 2006, 18:30

dzieki Telepatyczny. dziala. szkoda ze bez dzwieku ale lepsze to niz nic.
Help me then I help u
PooH
~user
 
Posty: 18
Dołączenie: 22 Sty 2006, 15:06
Miejscowość: Wałcz



Postprzez TELEPATYCZNY 09 Lut 2006, 19:03

Hmm..powiadasz z glosem :) No wiec odradzm gre z glosem bo wtedy strasznie tnie i SOWS sie wiesza :0 ALe moze to zjawisko nastepuje tylko u mnie:>

Jesli chcesz sie poboawic masz tu program do emulacji Soundblaster ( czy jakos tak )
http://www.abandonia.com/utility/VDMSound%202.1.0.exe


Instalujesz. A potem prawym na SWS!!!_!.exe i wybierasz Run with VDMS i oto nasz SWOS powinien przemowic:). Ewentualnie wtedy mozesz zmienic ustawienia gdby glos nie chodzil w pliku INSTALL.EXE

I wybrac nalezy wtedy SOundblastera.
Awatar użytkownika
TELEPATYCZNY
~user
 
Posty: 1769
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:22
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 244



Postprzez PooH 09 Lut 2006, 19:56

wiec dziala z dzwiekiem. dzieki wielkie. co prawda tak jak mowiles troszke przycina ale gra po cichaczu jakos mi nie pasi. a ze to az tak bardzo nie przeszkadza to jest ok. a znasz moze sposob na uruchomienie z joyem? jesli takowy istnieje.

[ Dodano: Dzisiaj o 18:16 ]
jeszcze kilka pytan do ciebie odnosnie swos-a. nie wiem czy grasz(grales) jeszcze ale moze pamietasz jakies talenciki? nezmiernie drazni mnie tez to ze zawodnicy lepsi sprowadzeni do mojego klubu mimo tego ze graja traca na wartosci. why? a czy w jakis sposob umiejetnosci zawodnikow wzrastaja wraz z graniem i cena?
Help me then I help u
PooH
~user
 
Posty: 18
Dołączenie: 22 Sty 2006, 15:06
Miejscowość: Wałcz



Postprzez TELEPATYCZNY 09 Lut 2006, 21:15

Hmm z talentami jest ciezko powiedizec. Ja zadko kupuje gwiazdy ( z reguly zal mi na nich kasy ) ... najczescjej wiec prowdza jakis klub w ligach typu lotewska islandzka itp. Wybierasz jedna druzyne ktora jest najlepsza w danej lidze wtedy zdobywasz mistrzostwo i i sporo kasy no i oczywiscie prawo do gry W LM. Wtedy mozesz poeksperymentowac z talentami a moj sposob na nich jest taki: kupujesz zawodnikow ktorzy teraz sa dobrzy :) tak tak.. dziwnie to brzmi ale opla sie kupic Wiltorda czy Henry ktorzy aktualnie w SWOS sa niewiele warci. Obserwujesz ich przez 5-7 meczy. Jezeli traca na wartosci to sprzedaj i sprobuj z innym. I pamietaj o taktyce! jEzeli zle ustawisz zawodnikia ten rowniez niestety szybko traci na wartosci. Taki przyklad w 4 - 4 -2 gdzie masz 2 skrzydlowych i def. i ofen. pomocnika. Def. powinien byc obronca i to najlepiej jakis w miare dobry ktory we wczesniejszy klubie gral na srodku obrony. Zawsze sie sprawdza :) Jak cos to pytaj jeszcze

Co do JOY nie wiem nie probowalem. Ale w INSTAL.EXE jest tam jaks opcja przy konfigu. na JOY ale nie probowalem.

DO MODOW: mam nadziej ze nie zaklasyfikujecie tego jako OT czy spam.
"Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Należy stwierdzić, że Bóg musi być swym nowym tworem również rozczarowany - poprawki w stosunku do małpy są wręcz niezauważalne." MARK TWAIN
Awatar użytkownika
TELEPATYCZNY
~user
 
Posty: 1769
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:22
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 244



Postprzez PooH 09 Lut 2006, 22:53

dzieki za rade. probowalem zainstalowac pad ale go nie widzi. pewnie potrzebny jest jakis patch... ale jade teraz stomilem w polskiej kopanej. taki lokalny patriotyzm... ech pierwsza liga kiedys byla. troche mi pomogles. jak bawia cie "gorace krzesla" to pykne ci plusika. :lol:

[ Dodano: Dzisiaj o 21:00 ]
ja natomiast w takim klubie jak stomil lubie sprzedac praktycznie wszystkich obecnych na poczatku zawodnikow i probowac tych z trial-u albo rezerw. czasami traffi sie calkiem niezgorszy kopacz. co o tym sadzisz? trafiles na jakiegos goscia w ten sposob? i jak dobierac bramkarzy? ja czytalem ze wystarczy zeby to byl gosc z pozycja GK... bo i tym debesciakom trafiaja sie szmaty.(Kahn...). teraz probuje gk z kolumbii za 35k. niezle lata.

[ Dodano: Dzisiaj o 21:07 ]
acha. nie wiesz moze co oznaczaja te skroty miedzy cena a pozycja pilkarza na boisku? HTP, HTS,TPC, FHS?
Help me then I help u
PooH
~user
 
Posty: 18
Dołączenie: 22 Sty 2006, 15:06
Miejscowość: Wałcz



Postprzez TELEPATYCZNY 09 Lut 2006, 23:43

No wiec tak w zlaezonsic jak cie bawi opcja karierry. Jezeli grasz kazdy mecz musisz kupowac innych zawodnikow jezli grasz tylko w sposob na wyswietlenie wynikow to znowu inaczej. :) Polecam ci encyklopedie graczy na:

http://www.kormoran.trzepak.pl/swos/site.php?show=encyklopedia9697&lang=polish


Literki to skroty od umiejętności :

P - podania,
V - strzał,
H - gra głową,
T - wślizgi, przejecie piłki
C - klej w nogach,
S - szybkość,
F - umiejętność kończenia akcji.


Zatem jesli grasz to najwazniejsze jest CVF albo SVF dla napastnikow.
Dla srodkowego pomocnika ( pomocnikow ) H ( wykrozystywane tylko przy cornerach ) T i S ( lub C ) Obroncy to juz chyba nie musze pisac. Ale zawsze robisz wg uznania. Ja osobiscie nuze sie po jednym sezonie ciaglej gry wiec potem juz tylko menadzeruje i szukam zawodnikow.

Jesli chodzi do tych trialow i innych wypożyczen to jakos nie lubie bo wtedy najczesciej zawodnic y sa fikcyjni ( zbitki nazwiski i imion z ligi ) bardziej jakos lubie grac tymi normalnymi ;]

A tu masz jeszcze linka do Sezonu 05/06. Wszystko chodzi czysciutki la dnie ale niesty jest bez glosu. No i nie ten sam klimat bo te stare skaldy jakos fajniejsza atmosfere wprowadzaja. Nie musisz nic paczowac tylko rozpakowaci grac.

http://rapidshare.de/files/12904778/swos_swg.zip.html[/quote]
Awatar użytkownika
TELEPATYCZNY
~user
 
Posty: 1769
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:22
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 244



Postprzez bystry89 10 Lut 2006, 13:35

TELEPATYCZNY napisał(a):1. Sciagasz gre:
http://rapidshare.de/files/10082891/swos97.zip.html

2. Rozpakuj
3. Musisz jeszcze odplaic SWOS.exe.
4. Uruchamiasz plik install.exe
5. Nastepnie: English> Configure> Sound Device i wybierasz No MIdi No Audio
6.Pod controlem ustawiasz strzalki a za FIRE - "Z"
7.Dajesz Exit. Zapyta sieo SAVE. Potwierdzasz
8.Odpalasz gre Z Pliku SWS!!!_!.exe
9. NIE USTAWIASZ ZADNYCH ZGODNOSIC ITP.

Gra powinna chodzic. Tyle ze bez audio ktore i tak by sie cielo.
Konfiguracja sprawdzona na XP Pro z SP2

jesli cos to pytaj.



Kurde mi jak biore to Configure> Sound Device to nic sie nie otwiera i gra dalej nie działa :/


Masz jakas inna rade ?
LECHIA GDAŃSK

...niech ogarnie nas biało-zielony szał..
bystry89
~user
 
Posty: 99
Dołączenie: 20 Lis 2005, 12:00
Miejscowość: b.e.m.o.w.o
Pochwały: 8



Postprzez TELEPATYCZNY 10 Lut 2006, 16:09

Hmm..nie wiem albo opisz dokladnie co ci wyskakuje jakis bład ? Czy cos?

Jezeli ci nie dziala dalej to zostajei ci tylko

TELEPATYCZNY napisał(a):http://rapidshare.de/files/12904778/swos_swg.zip.html
"Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Należy stwierdzić, że Bóg musi być swym nowym tworem również rozczarowany - poprawki w stosunku do małpy są wręcz niezauważalne." MARK TWAIN
Awatar użytkownika
TELEPATYCZNY
~user
 
Posty: 1769
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:22
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 244



Postprzez bystry89 10 Lut 2006, 20:00

Tzn jak wchodze w to i chcem zmienic ustawienia Sound to po kliknieciu nic sie nie otwiera i nie moge zmienic dokładnie tego Sound Device i wybierasz No MIdi No Audio

[ Dodano: Dzisiaj o 18:02 ]
TELEPATYCZNY napisał(a):Hmm..nie wiem albo opisz dokladnie co ci wyskakuje jakis bład ? Czy cos?

Jezeli ci nie dziala dalej to zostajei ci tylko

TELEPATYCZNY napisał(a):http://rapidshare.de/files/12904778/swos_swg.zip.html




Zassalem to ,rozpakowalem ale jak wlaczam przez sws.exe to po chwili wraca mi do windowsa...
LECHIA GDAŃSK

...niech ogarnie nas biało-zielony szał..
bystry89
~user
 
Posty: 99
Dołączenie: 20 Lis 2005, 12:00
Miejscowość: b.e.m.o.w.o
Pochwały: 8



Postprzez TELEPATYCZNY 10 Lut 2006, 22:27

Hmm..to nie wiem co naprawde zostaje ci jeszcze tylko sciagnac programik DOSBOX czy jakos podobnie jest o nim na forum i odpalic SWOS wlasnie w nim.
"Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Należy stwierdzić, że Bóg musi być swym nowym tworem również rozczarowany - poprawki w stosunku do małpy są wręcz niezauważalne." MARK TWAIN
Awatar użytkownika
TELEPATYCZNY
~user
 
Posty: 1769
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:22
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 244




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości