http://www.boardgamegeek.com/imagegallery.php3?gameid=7479
Tu są zdjęcia.
Ps. Temat umieszczam w dziale pogaduchy, bo jakoś nie pasował mi do gry/filmy
Ibiza napisał(a):troche tematu nie rozumiem....
Użytkownicy przeglądający to forum: geekstation oraz 6 gości