Chodzi mi o obrazek Prosto (firma wydająca płyty hip hopowe)
Byle jak największy

Santino napisał(a):Tak, chodzi mi o to tylko w większym rozmiarze, o wiele większym. Takim na koszulke

Użytkownicy przeglądający to forum: geekstation, vahamo oraz 8 gości