Revo pozostawia wiele wpisów w rejestrze. Myślisz, że Ci zrobił czysto, ale nie jest tak dobrze. Dopóki nie usuniesz pozostałości po niepoprawnym odinstalowaniu, za chiny nowego programu nie zainstalujesz. W opcjach folderów odznacz ukrywanie chronionych i zaznacz pokazywanie ukrytych plików i folderów. Zastosuj i OK. Uzyj wyszukiwania wpisując bluestaks i sprawdzisz, czy nie masz gdzie pozostałości folderu ustawień bluestaks. Revo mógł zostawić - wtedy widzi się monit corrupt. Znajdziesz - usuwasz.
Najlepiej użyć regseeker. Ustawić polski i poszukać pozostałości w rejestrze.
http://www.programosy.pl/program,regseeker.htmlWyszukuje się po nazwie programu - wpisuje się w wyszukaj w rejestrze bluestacks i potem wybiera się z opcji na dole - zaznacz wszystko, akcja - usuń zaznaczone, - program zrobi backup przywracania (żebyś ręcznie czego potrzebnego nie usunął).
Wyszukuje się także po nazwie sumy kontrolnej. W regseeker, w wyszukaj wpisuje się sumę kontrolną programu bluestaks. Jeśli nie masz instalatora, by odczytać sumy kontrolne, to program w starszej wersji znajdziesz na filehippo. Wpisz w google bluestaks filehippo i daj tłumaczenie. Po prawej klikniesz w wersję, jaką miałeś i spowodowała problemy, - masz pobrać starą instalkę i programem choćby hashmyfiles, niecałe 100KB - odczytasz sumy kontrolne.
http://www.programosy.pl/program,hashmyfiles.htmlNawet nie musisz spolszczać - program łatwy.
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.