Może i tak. To porównajmy jedzenie. proponuje tesco. Podam ceny za produkt i ile teog mozna kupić za minimalna miesięczną wypłatę.
chodzi o proporcje.
Mielone wieprzowe 1kg £3.75 czyli 192 paczki (£3.75 per kg)
cały kurczak 1.50kg za £4.00 czyli 180 kurczaków (£2.59 per kg)
Wieprzowina łapatka 850g za £4.00 czyli 180 takich łopatek (£4.71 per kg)
Banany £0.68 per kg czyli 1058 kg bananów
Jabłko gala £1.35 per kg czyli 533 kg
Czerwone pomarańcze 1 kg £1.99 czyli 361 kg
jajka 15 sztuk £1.50 czyli 480 paczek jajek
Masło 250g za £1.20 czyli 600 maseł
Rodzyki cyzli polskie produkty
Kefir bakomy 380g za £0.79
Danio 140g za £0.59
masło mlekowity 200g za £0.99 czyli 727 maseł
Ser morski 350g za £1.99
Chleb tostowy 800g za £1.29 czyli 558 chlebów
4-pak karpackiego piwa za £3.51 czyli 205 paków
4-pak fosters za £3.69 czyli 195 paków
Mocny okocim za £1.67 czyli 431 butelek
Tyskie puszka za £1.37 czyli 525 piwek
Absolut 0.75 za £15.61 czyli 46 butelek
Smirnof 0.75 za £11.16 czyli 64 butelki
Żubrówka 0.75 za £15.84 czyli 45 butelek
Wyborowa 0.75 za £15.52
Cos jeszcze dodać? Porownajmy ceny i proporcje