Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft
-
- czy to wirus?
przez PaynePL 30 Cze 2008, 23:19
- 7 Odpowiedzi
- 2564 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
01 Lip 2008, 14:11
-
- vista a sprzęt + gierki
przez zbyniu 30 Cze 2008, 22:21
- 6 Odpowiedzi
- 1865 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
30 Cze 2008, 23:38
-
- pendrive zamiast dyskietki w kopii zapasowej
przez ak4777777 30 Cze 2008, 18:17
- 2 Odpowiedzi
- 1011 Wyświetleń
- Ostatni post przez ak4777777
30 Cze 2008, 18:43
-
- problem z aktualizacją windows xp
przez gonzal 30 Cze 2008, 12:42
- 9 Odpowiedzi
- 2138 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
30 Cze 2008, 17:06
-
- wolny start windows
przez zel 29 Cze 2008, 12:10
- 6 Odpowiedzi
- 1914 Wyświetleń
- Ostatni post przez zel
30 Cze 2008, 16:09
-
- problem z menadzerem zadan
przez Ralfi1717 30 Cze 2008, 14:20
- 2 Odpowiedzi
- 1022 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
30 Cze 2008, 14:38
-
- problem z wylaczeniem windy
przez Wojtasgls 30 Cze 2008, 10:47
- 1 Odpowiedzi
- 909 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
30 Cze 2008, 13:19
-
- brak internetu, pingi przechodzą.
przez sbuli 30 Cze 2008, 11:32
- 2 Odpowiedzi
- 1110 Wyświetleń
- Ostatni post przez sbuli
30 Cze 2008, 13:13
-
- z jakością obrazu na lcd - windows vista
przez goornik 30 Cze 2008, 11:50
- 0 Odpowiedzi
- 734 Wyświetleń
- Ostatni post przez goornik
30 Cze 2008, 11:50
-
- jak zarejestrować viste ultimate
przez lucas1979 30 Cze 2008, 08:20
- 3 Odpowiedzi
- 2922 Wyświetleń
- Ostatni post przez Fire_
30 Cze 2008, 09:49
-
- problem z profilem
przez Fjuczers 29 Cze 2008, 15:16
- 4 Odpowiedzi
- 2036 Wyświetleń
- Ostatni post przez Fjuczers
29 Cze 2008, 18:24
-
- reinstalacja home edition
przez DaGGerek 29 Cze 2008, 14:31
- 10 Odpowiedzi
- 2018 Wyświetleń
- Ostatni post przez DaGGerek
29 Cze 2008, 18:14
-
- wiersz polecen + jedna komenda
przez matikk 29 Cze 2008, 11:20
- 0 Odpowiedzi
- 794 Wyświetleń
- Ostatni post przez matikk
29 Cze 2008, 11:20
-
- autostart, ktore mozna wykluczyc?
przez pershing444 28 Cze 2008, 22:15
- 4 Odpowiedzi
- 1223 Wyświetleń
- Ostatni post przez pershing444
28 Cze 2008, 23:31
-
- przeciązenie? > komp sie wyłącza
przez pershing444 28 Cze 2008, 22:10
- 1 Odpowiedzi
- 873 Wyświetleń
- Ostatni post przez kahoona
28 Cze 2008, 23:01
-
- instalacja windowsa z naklejki
przez dziq76 28 Cze 2008, 19:34
- 4 Odpowiedzi
- 1174 Wyświetleń
- Ostatni post przez dziq76
28 Cze 2008, 20:00
-
- vista i xp na laptopie.
przez Thome 28 Cze 2008, 09:21
- 16 Odpowiedzi
- 3078 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
28 Cze 2008, 14:11
-
- xp nie chce się uruchomić
przez hubron 27 Cze 2008, 17:42
- 13 Odpowiedzi
- 2697 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
27 Cze 2008, 23:45
-
- włączanie się kompa - ?
przez pershing444 26 Cze 2008, 07:58
- 17 Odpowiedzi
- 4583 Wyświetleń
- Ostatni post przez pershing444
27 Cze 2008, 20:54
-
- xp zacina się w oknie startowym
przez hubron 27 Cze 2008, 20:05
- 1 Odpowiedzi
- 993 Wyświetleń
- Ostatni post przez Dzi@dek
27 Cze 2008, 20:40
-
- vista, widzi 4 giga ram, ale menadzer tylko 3 giga...
przez nih 27 Cze 2008, 19:57
- 1 Odpowiedzi
- 856 Wyświetleń
- Ostatni post przez Robert
27 Cze 2008, 20:29
-
- wyskakujący bład-fault addres
przez maci 27 Cze 2008, 15:16
- 1 Odpowiedzi
- 901 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
27 Cze 2008, 16:09
-
- kernel32.dll.
przez NIEMAM 26 Cze 2008, 14:57
- 13 Odpowiedzi
- 15634 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
26 Cze 2008, 23:57
-
- zjadanie miejsca na dysku, vista
przez nih 26 Cze 2008, 00:35
- 6 Odpowiedzi
- 2951 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
26 Cze 2008, 16:02
-
- pojawił się problem systemu windows i zostane on zamkniety
przez Rethon 23 Cze 2008, 10:50
- 31 Odpowiedzi
- 7940 Wyświetleń
- Ostatni post przez Rethon
26 Cze 2008, 12:31
-
- problem z javascript brak tokena
przez danielc1 25 Cze 2008, 23:08
- 4 Odpowiedzi
- 1503 Wyświetleń
- Ostatni post przez danielc1
26 Cze 2008, 10:13
-
- problem z kluczem aktywacyjnym do oryginalnego windowsa
przez Melkor 25 Cze 2008, 22:14
- 3 Odpowiedzi
- 1987 Wyświetleń
- Ostatni post przez Skeniol
26 Cze 2008, 06:33
-
- easy tune 5 po użytkowaniu zamula system
przez Skeniol 24 Cze 2008, 20:20
- 6 Odpowiedzi
- 1655 Wyświetleń
- Ostatni post przez Skeniol
25 Cze 2008, 20:15
-
- "the directory name has invalid"
przez glizda164 25 Cze 2008, 14:46
- 14 Odpowiedzi
- 3011 Wyświetleń
- Ostatni post przez glizda164
25 Cze 2008, 17:18
-
- folder z filmami..?
przez merak 25 Cze 2008, 13:07
- 1 Odpowiedzi
- 1011 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
25 Cze 2008, 13:09
-
- windows xp ile obsłuży pamięci ram
przez zwoli 24 Cze 2008, 19:09
- 10 Odpowiedzi
- 6127 Wyświetleń
- Ostatni post przez zwoli
25 Cze 2008, 11:26
-
- ustawienia spersonalizowane
przez Bright 24 Cze 2008, 09:40
- 5 Odpowiedzi
- 2352 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
24 Cze 2008, 17:18
-
- format i karta dźwiękowa
przez NIEMAM 24 Cze 2008, 15:07
- 1 Odpowiedzi
- 819 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
24 Cze 2008, 15:10
-
- plik win32k.sys
przez Jan 14 Cze 2008, 10:37
- 23 Odpowiedzi
- 11084 Wyświetleń
- Ostatni post przez Jan
24 Cze 2008, 10:39
-
- klawiatura, shifty źle działają
przez jarek246 23 Cze 2008, 22:36
- 2 Odpowiedzi
- 4448 Wyświetleń
- Ostatni post przez jarek246
24 Cze 2008, 00:04
-
- zmiana xp na vistę a płynność w grach
przez lucas1979 21 Cze 2008, 15:40
- 8 Odpowiedzi
- 2352 Wyświetleń
- Ostatni post przez lucas1979
23 Cze 2008, 23:59
-
- brak windows movie maker w systemie
przez Piotrek@@@ 20 Cze 2008, 14:15
- 10 Odpowiedzi
- 4674 Wyświetleń
- Ostatni post przez ManieXStrong
23 Cze 2008, 14:53
-
- jak zamienic literę dysku z etykieta
przez KAaDEeL 23 Cze 2008, 11:02
- 5 Odpowiedzi
- 1394 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
23 Cze 2008, 13:30
-
- vista disk management
przez turks 11 Cze 2008, 21:37
- 2 Odpowiedzi
- 1350 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
22 Cze 2008, 21:49
-
- vista problem service pack 1 niezgodność z językiem
przez amiit 22 Cze 2008, 17:39
- 4 Odpowiedzi
- 1298 Wyświetleń
- Ostatni post przez amiit
22 Cze 2008, 20:28
-
- windows xp home - nie wyłącza się
przez niunias 22 Cze 2008, 16:42
- 17 Odpowiedzi
- 8713 Wyświetleń
- Ostatni post przez niunias
22 Cze 2008, 20:19
-
- instalacja xp na laptopie.
przez waski_rk 21 Cze 2008, 10:16
- 4 Odpowiedzi
- 1431 Wyświetleń
- Ostatni post przez reckomar
22 Cze 2008, 19:51
-
- menu kontekstowe
przez Magik 21 Cze 2008, 13:57
- 2 Odpowiedzi
- 1754 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
21 Cze 2008, 15:45
-
- service pack 3 wymaga service pack 2?
przez erugio 20 Cze 2008, 19:48
- 2 Odpowiedzi
- 1567 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
20 Cze 2008, 20:15
-
- wpis do rejestru
przez KamilK 20 Cze 2008, 19:44
- 2 Odpowiedzi
- 1467 Wyświetleń
- Ostatni post przez KamilK
20 Cze 2008, 19:59
-
- dziwne pliki w folderze windows
przez Paxo202 18 Cze 2008, 21:22
- 7 Odpowiedzi
- 2196 Wyświetleń
- Ostatni post przez marcin19
20 Cze 2008, 16:58
-
- problem z filmem syntax error at line 477!
przez oselka3 20 Cze 2008, 14:22
- 2 Odpowiedzi
- 3926 Wyświetleń
- Ostatni post przez oselka3
20 Cze 2008, 16:19
-
- active desktop kopiowanie rysunku/obrazku z worda na pulpit
przez Woland 20 Cze 2008, 10:20
- 3 Odpowiedzi
- 2762 Wyświetleń
- Ostatni post przez Woland
20 Cze 2008, 15:12
-
- problem z filmem błąd explorer exe
przez patrio 20 Cze 2008, 10:05
- 5 Odpowiedzi
- 1666 Wyświetleń
- Ostatni post przez oselka3
20 Cze 2008, 14:20
-
- blue screen - pomocy
przez DeadlyShadow 19 Cze 2008, 11:42
- 8 Odpowiedzi
- 4295 Wyświetleń
- Ostatni post przez Mike
20 Cze 2008, 12:05
-
- menadzer zadań
przez Didimann 19 Cze 2008, 16:26
- 6 Odpowiedzi
- 1588 Wyświetleń
- Ostatni post przez Didimann
20 Cze 2008, 11:40
-
- dysk c samoczynne zapełnianie dysku
przez megatron 19 Cze 2008, 21:22
- 10 Odpowiedzi
- 3993 Wyświetleń
- Ostatni post przez megatron
19 Cze 2008, 23:23
-
- resetowanie się komputera
przez koslik 19 Cze 2008, 10:47
- 12 Odpowiedzi
- 3605 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
19 Cze 2008, 19:25
-
- vista home premium-kosz
przez KamilK 19 Cze 2008, 18:51
- 2 Odpowiedzi
- 1200 Wyświetleń
- Ostatni post przez KamilK
19 Cze 2008, 19:02
-
- kilka pytań co do visty
przez Okocza 15 Cze 2008, 21:08
- 15 Odpowiedzi
- 13699 Wyświetleń
- Ostatni post przez Jot
19 Cze 2008, 12:20
-
- kodeki do notebooka system vista
przez Franc 17 Cze 2008, 21:14
- 12 Odpowiedzi
- 4164 Wyświetleń
- Ostatni post przez Franc
19 Cze 2008, 01:16
-
- aktówka - nie mozna uzyskac dostepu do dysku
przez DesmonDse 17 Cze 2008, 13:45
- 7 Odpowiedzi
- 7699 Wyświetleń
- Ostatni post przez oklahoma
18 Cze 2008, 15:28
-
- jak ukryc folder
przez miloszek8 18 Cze 2008, 15:04
- 3 Odpowiedzi
- 1399 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
18 Cze 2008, 15:25
-
- jak podzielić dysk nie tracąc danych?
przez Raf_R10 18 Cze 2008, 12:59
- 2 Odpowiedzi
- 2006 Wyświetleń
- Ostatni post przez prog
18 Cze 2008, 13:22
-
- jak uzyskac dostep do plikow prywatnych ?
przez kamikadz 17 Cze 2008, 23:47
- 1 Odpowiedzi
- 952 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
17 Cze 2008, 23:53
Powróć do Strona główna
Kto jest na forum
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości
Zezwolenia forum
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum