Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft
-
- porządkowanie visty
przez kalcyt13 16 Lip 2008, 21:00
- 3 Odpowiedzi
- 2434 Wyświetleń
- Ostatni post przez Okocza
16 Lip 2008, 21:06
-
- po formacie windowsa nie ma możliwosci obróbki w nero
przez bracik1977 15 Lip 2008, 17:49
- 17 Odpowiedzi
- 3373 Wyświetleń
- Ostatni post przez bracik1977
16 Lip 2008, 19:48
-
- problem z dostępem do plików
przez Box 15 Lip 2008, 20:14
- 15 Odpowiedzi
- 2965 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
15 Lip 2008, 23:10
-
- brak dostepu do dysku
przez siata 15 Lip 2008, 18:19
- 8 Odpowiedzi
- 1972 Wyświetleń
- Ostatni post przez siata
15 Lip 2008, 19:14
-
- podział dysku
przez Szakal12 15 Lip 2008, 10:00
- 3 Odpowiedzi
- 1519 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
15 Lip 2008, 13:42
-
- vista ultimate i mikrofon
przez Okocza 10 Lip 2008, 18:57
- 3 Odpowiedzi
- 1186 Wyświetleń
- Ostatni post przez Okocza
15 Lip 2008, 09:45
-
- zarządzanie dwoma systemami naraz
przez qtec84 14 Lip 2008, 01:47
- 9 Odpowiedzi
- 1616 Wyświetleń
- Ostatni post przez t0d
14 Lip 2008, 22:15
-
- usuga poslaniec
przez pershing444 14 Lip 2008, 21:44
- 1 Odpowiedzi
- 989 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
14 Lip 2008, 22:01
-
- edycja boot.ini
przez k_rzych 13 Lip 2008, 23:40
- 2 Odpowiedzi
- 1373 Wyświetleń
- Ostatni post przez k_rzych
14 Lip 2008, 20:20
-
- komenda ping brak skryptu ?
przez kepa416 13 Lip 2008, 12:43
- 7 Odpowiedzi
- 2522 Wyświetleń
- Ostatni post przez kepa416
13 Lip 2008, 21:30
-
- nagłe wyłączanie się i problem ze startem
przez Robban 11 Lip 2008, 13:26
- 6 Odpowiedzi
- 1366 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
13 Lip 2008, 16:40
-
- skrót w pasku zadań ctrl+lpm, modyfikacja na lpm, jak?
przez Wojtaz 13 Lip 2008, 14:33
- 0 Odpowiedzi
- 1467 Wyświetleń
- Ostatni post przez Wojtaz
13 Lip 2008, 14:33
-
- z grami :/
przez Michał1212 12 Lip 2008, 11:56
- 4 Odpowiedzi
- 1735 Wyświetleń
- Ostatni post przez numerant*
13 Lip 2008, 14:07
-
- explorel.exe wyłancza mi programy
przez marios113 12 Lip 2008, 08:07
- 5 Odpowiedzi
- 2450 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
12 Lip 2008, 13:15
-
- błąd? trojan?
przez Paulaa 10 Lip 2008, 14:17
- 25 Odpowiedzi
- 231119 Wyświetleń
- Ostatni post przez gloni
11 Lip 2008, 15:03
-
- windows vista_komunikat: "dysk jest chroniomy przed zap
przez Osterman 09 Lip 2008, 14:45
- 4 Odpowiedzi
- 1092 Wyświetleń
- Ostatni post przez Osterman
11 Lip 2008, 12:18
-
- windows sb server 2003
przez michal_mc 11 Lip 2008, 09:19
- 0 Odpowiedzi
- 1057 Wyświetleń
- Ostatni post przez michal_mc
11 Lip 2008, 09:19
-
- wyłączenie przywracania systemu
przez basiaa 10 Lip 2008, 21:55
- 1 Odpowiedzi
- 891 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
10 Lip 2008, 23:11
-
- partycjonowanie dysku
przez kybula 10 Lip 2008, 17:15
- 3 Odpowiedzi
- 1342 Wyświetleń
- Ostatni post przez MUTOPOMPKA
10 Lip 2008, 23:00
-
- dzielenie dysku.
przez mar36100 10 Lip 2008, 11:40
- 5 Odpowiedzi
- 2305 Wyświetleń
- Ostatni post przez MUTOPOMPKA
10 Lip 2008, 22:06
-
- wyskakujacy blad
przez Rammzes 10 Lip 2008, 14:46
- 2 Odpowiedzi
- 1046 Wyświetleń
- Ostatni post przez Rammzes
10 Lip 2008, 15:07
-
- nie działające gg i problem z biosem oraz bootowaniem.
przez chaosmaker 09 Lip 2008, 19:24
- 2 Odpowiedzi
- 1127 Wyświetleń
- Ostatni post przez chaosmaker
09 Lip 2008, 20:30
-
- czy można usunąć dokumjenty ze startu
przez hubron 09 Lip 2008, 15:56
- 8 Odpowiedzi
- 1563 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
09 Lip 2008, 19:36
-
- o dźwięk podczas klinania w foldery
przez Snipper 09 Lip 2008, 18:46
- 3 Odpowiedzi
- 1008 Wyświetleń
- Ostatni post przez Snipper
09 Lip 2008, 18:59
-
- problem z defragmentacją dysku systemowego (chkdsk)
przez damian20008 07 Lip 2008, 19:21
- 6 Odpowiedzi
- 10639 Wyświetleń
- Ostatni post przez damian20008
09 Lip 2008, 16:17
-
- vista - nie pamięta ustawień... + log
przez Sh4dow 08 Lip 2008, 18:12
- 0 Odpowiedzi
- 842 Wyświetleń
- Ostatni post przez Sh4dow
08 Lip 2008, 18:12
-
- .net framework/service pack - kilka informacji
przez j23 14 Cze 2008, 13:24
- 8 Odpowiedzi
- 10386 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
08 Lip 2008, 17:33
-
- j.polski w windows
przez kilkujadek 07 Lip 2008, 20:49
- 4 Odpowiedzi
- 1275 Wyświetleń
- Ostatni post przez kilkujadek
07 Lip 2008, 21:50
-
- wznawianie systemu windows
przez klej30 06 Lip 2008, 18:56
- 3 Odpowiedzi
- 2988 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
07 Lip 2008, 20:51
-
- problem ze skrotem
przez pawelek13 07 Lip 2008, 17:03
- 2 Odpowiedzi
- 1226 Wyświetleń
- Ostatni post przez pawelek13
07 Lip 2008, 19:37
-
- restarty systemu
przez pudzian00 07 Lip 2008, 12:41
- 1 Odpowiedzi
- 997 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
07 Lip 2008, 16:15
-
- formatowanie dysku c
przez dysten 02 Lip 2008, 18:45
- 12 Odpowiedzi
- 8582 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
07 Lip 2008, 01:27
-
- różnica między windows vista box a oem
przez lukjan 02 Lip 2008, 13:42
- 34 Odpowiedzi
- 5271 Wyświetleń
- Ostatni post przez lukjan
06 Lip 2008, 20:00
-
- kopiowanie pliku na dysk - za malo miejsca..
przez Dragon2008 05 Lip 2008, 00:58
- 3 Odpowiedzi
- 2081 Wyświetleń
- Ostatni post przez Dragon2008
06 Lip 2008, 10:20
-
- jak usunąc instalator przy rozruchu
przez serenity15 05 Lip 2008, 09:43
- 12 Odpowiedzi
- 3008 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
05 Lip 2008, 22:22
-
- nie moge wlaczac zadnego programu!
przez todol 05 Lip 2008, 16:12
- 1 Odpowiedzi
- 1023 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
05 Lip 2008, 17:11
-
- xp nie widzi wszystkich partycji
przez Wojtasgls 05 Lip 2008, 00:21
- 4 Odpowiedzi
- 1416 Wyświetleń
- Ostatni post przez kahoona
05 Lip 2008, 07:53
-
- programu/aplikacji...
przez Castiyo 04 Lip 2008, 20:15
- 3 Odpowiedzi
- 2059 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
04 Lip 2008, 21:17
-
- xp psuje sie co 3 dni
przez KIK 17 Cze 2008, 12:29
- 30 Odpowiedzi
- 49749 Wyświetleń
- Ostatni post przez KIK
04 Lip 2008, 19:53
-
- przeinstalowanie visty na acer aspire 5315
przez madziek 04 Lip 2008, 19:17
- 2 Odpowiedzi
- 6908 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
04 Lip 2008, 19:28
-
- instalacja systemu xp
przez partia 03 Lip 2008, 08:26
- 13 Odpowiedzi
- 9616 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
04 Lip 2008, 17:02
-
- laptop hp chce zainstalować windows xp
przez mar36100 04 Lip 2008, 13:46
- 1 Odpowiedzi
- 989 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
04 Lip 2008, 14:16
-
- brak mozliwosci otworzenia systemu c i d
przez zydelek 03 Lip 2008, 16:57
- 5 Odpowiedzi
- 1404 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
04 Lip 2008, 14:14
-
- nie mozna instalowac wina
przez KIK 03 Lip 2008, 23:52
- 2 Odpowiedzi
- 1185 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
04 Lip 2008, 14:09
-
- problem po zmianie płyty głównej
przez Amilad 03 Lip 2008, 12:16
- 4 Odpowiedzi
- 1823 Wyświetleń
- Ostatni post przez kahoona
03 Lip 2008, 21:33
-
- windows brak dzwieku,nie odtwarza filmów, brak wiadomosci gg
przez Imannis 03 Lip 2008, 09:55
- 2 Odpowiedzi
- 1135 Wyświetleń
- Ostatni post przez Thunderas
03 Lip 2008, 19:45
-
- komputer strasznie mi zwalnia
przez turks 03 Lip 2008, 09:24
- 2 Odpowiedzi
- 1019 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
03 Lip 2008, 11:58
-
- nie działa autorun
przez Jasinek 02 Lip 2008, 21:37
- 10 Odpowiedzi
- 1891 Wyświetleń
- Ostatni post przez Jasinek
02 Lip 2008, 23:24
-
- gpedit.msc nie działa
przez GONZOLITO 02 Lip 2008, 20:21
- 1 Odpowiedzi
- 1163 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
02 Lip 2008, 20:43
-
- z otwarciem partycji dysku.
przez chaosmaker 02 Lip 2008, 20:08
- 4 Odpowiedzi
- 905 Wyświetleń
- Ostatni post przez chaosmaker
02 Lip 2008, 20:40
-
- format partycji c w win xp
przez mroofek 02 Lip 2008, 16:35
- 17 Odpowiedzi
- 5441 Wyświetleń
- Ostatni post przez mroofek
02 Lip 2008, 20:38
-
- dell ispirion 1525- zawiesza się
przez lupus9 02 Lip 2008, 18:23
- 2 Odpowiedzi
- 1119 Wyświetleń
- Ostatni post przez lupus9
02 Lip 2008, 19:51
-
- naprawa windowsa
przez Budosz 02 Lip 2008, 16:17
- 10 Odpowiedzi
- 3100 Wyświetleń
- Ostatni post przez Budosz
02 Lip 2008, 17:18
-
- boot screen
przez Minio18 29 Cze 2008, 13:08
- 37 Odpowiedzi
- 20944 Wyświetleń
- Ostatni post przez Minio18
02 Lip 2008, 09:55
-
- bluescreen w konsoli odzyskiwania systemu windows xp
przez dyvuun 01 Lip 2008, 13:45
- 2 Odpowiedzi
- 1963 Wyświetleń
- Ostatni post przez kahoona
01 Lip 2008, 20:06
-
- problem z wordem, uruchamia się w trybie awaryjnym
przez Robcio_5 30 Cze 2008, 21:22
- 7 Odpowiedzi
- 5453 Wyświetleń
- Ostatni post przez Robcio_5
01 Lip 2008, 19:34
-
- jak w menadzerze urza.sprawdzic co to "nieznane urzadze
przez SOGA* 30 Cze 2008, 17:45
- 3 Odpowiedzi
- 1486 Wyświetleń
- Ostatni post przez Magik
01 Lip 2008, 17:18
-
- czy service pack 3 zawiera sp 1 i 2
przez anemon 01 Lip 2008, 16:29
- 3 Odpowiedzi
- 967 Wyświetleń
- Ostatni post przez anemon
01 Lip 2008, 16:50
-
- blue screen
przez Bartek91 27 Cze 2008, 10:14
- 2 Odpowiedzi
- 1715 Wyświetleń
- Ostatni post przez Bartek91
01 Lip 2008, 16:27
-
- jak usunąć boot menagera?
przez Fire_ 01 Lip 2008, 13:40
- 10 Odpowiedzi
- 2907 Wyświetleń
- Ostatni post przez Fire_
01 Lip 2008, 15:57
Powróć do Strona główna
Kto jest na forum
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości
Zezwolenia forum
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum