przez reckomar 11 Maj 2006, 21:30 
						masz w biosie przy  ustawieniach usb coś w rodzaju standby,albo coś podobnego? ... bo ja właśnie słyszałem,że  można włączyć to zasilanie 

 ? Ewentualnie z tego co pamiętam na płycie może być zworka do przełączenia w taki tryb
Znajdź na płycie piny: Wake-up USBPWRB1 lub podobnie np. USB standby,i zmień ustawienie zworki na Enabled. (jak masz takie to ok. 

 )
Jak nie znajdziesz to pozostaje przepięcie ścieżki od zasilania do gniazda USB,ale tego lepiej nie robić jak się nie znasz.
A może jak chodzi o ładowanie np. myszy,i to co napisałem u ciebie jest niemożliwe,to podłącz przez przelotke na ps2...?  

  ...może coś da,ale jak masz w miarę nowego kompa,to powinno się udać
 
							Ostatnio edytowany przez 
reckomar, 11 Maj 2006, 22:12, edytowano w sumie 1 raz									
 
			Zasiejesz myśl, zbierzesz działanie. Działanie zaowocuje nawykiem, a ten da plon w postaci charakteru. Charakter jest ziarnem,...z którego wykiełkuje twoje 
przeznaczenie... życie jest po to żeby się nim cieszyć! KUR** ZA WSZELKĄ CENĘ! I PAMIĘTAJ !,że obok chwil, które można przeżyć się nie przebiega!!!