• Ogłoszenie:

Zestawy muzyczne na xboxa 360

Konsole nowej generacji, konsole stacjonarne, specyfikacje techniczne.
Ogólna dyskusja na temat konsol oraz emulacji.

Zestawy muzyczne na xboxa 360

Postprzez JolZiomo 27 Gru 2010, 09:41

reklama
Witam.Ostatnio byłem u kolegi i widziałem te ustrojstwa tzn. zestawy muzyczne i nawet mi sie to spodobało.Mogła to by być niezła odskocznia od tych wszystkich strzelanek na xboxa których mam po dziurki w nosie.Mam pytanie dla tych którzy mają taki zestaw albo mieli co opłaca się bardziej kupić
-perkusję
-a może gitarkę
-jeszcze może mikser do DJ HERO??
Zależy mi na tym aby nie znudziło sie to po tygodniu i co jest przyszłościowe bo słyszałem że niektóre firmy jakby to powiedzieć "chylą się ku upadkowi".Proszę o wyczerpujące opinie.Z góry dziekuje.
IIAMD Athlon 64 3200IIDFI Infinity NF Ultra M-2 NForce 4 UltraIIA-Data Vitesta Extreme Edition 2x1 GB CL4 800IIGigabyte ATi Radeon HD 4850 512 MB GDDR3 Zalman EditionIIChievtec GPS 45OWIILogitech X-240IIRazer DeathAdder+podkładka QCK SteelSeriesIILG Flatron F700BIINEO 1MBII
Awatar użytkownika
JolZiomo
~user
 
Posty: 476
Dołączenie: 28 Maj 2008, 17:05
Pochwały: 1



Zestawy muzyczne na xboxa 360

Postprzez CrossFire 27 Gru 2010, 10:34

Zależy mi na tym aby nie znudziło sie to po tygodniu i co jest przyszłościowe bo słyszałem że niektóre firmy jakby to powiedzieć "chylą się ku upadkowi".Proszę o wyczerpujące opinie.Z góry dziekuje.


Dobrze, słyszałeś, ale Harmonix ma sie już dobrze, "sam" siebie wykupił i dalej bedzie produkował gry

Ja ze swojej strony polecam Rock Banda, bardziej mi odpowiada w moje gusta co do muzyki (mozliwość pobierania ogromnej ilosci dodatkowej muzyki - w koncu maja podpisana umowe z MTV) oraz instrumenty wydaja mi lepiej wykonane.

Co do DJ Hero to najlepiej mieć dwa te urządzenia bo wtedy zabawa jest przednia, albo Gitare i DJ Decka i mikrofon :]

Zalezy też od twojego gustu, czy za małego marzyłeś aby pograć bardziej na gitarze czy na perkusji :lol:

P.S. zamowienie calego zestawu Band itd wyniesie ciebie o wiele mniej nawet jesli zamówisz ze stanów niz w polsce za bagatela te 800zl czy ileś tam zlotych... :x
ASUS ROG G751 / i7 4720 /32gb ram /SSD240gb+1TB/GTX 970m | + Xperia Z3
Awatar użytkownika
CrossFire
~user
 
Posty: 4668
Dołączenie: 08 Lut 2007, 18:47
Miejscowość: Liegnitz/Breslau
Pochwały: 141



Zestawy muzyczne na xboxa 360

Postprzez fluid 27 Gru 2010, 11:12

Jako wielki fan szarpania w guitar hero polecamw pierwszej kolejnosci kupic gitare bo jest to sprzet w miare latwy do opanowania.
Pozniej polecam perkusje (wymaga znacznie wiekszego wkladu czasowego i niezlej koordynacji - ja wymieklem)
Co do gier to nie sadze aby w najblizszym czasie ich zabraklo a to co wyszlo do tej pory (razem z dodatkowymi piozenkami do sciagniecia) to sa tysiace utworow ktorych opanowanie zajmie ci sporo czasu.


Taka prywata - jak bys chcial kupic perkusje w super stanie za male pieniadze to pisz na PW bo chce sie pozbyc swojej bo ani nie mam czasu ani miejsca zeby tak na powazxnie sie wziac za nauke gry na niej
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
»ekspert
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947




Powróć do Konsole i Emulacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości