• Ogłoszenie:

Wyszukiwarka google - wyniki wyszukiwania w innych krajach

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Wyszukiwarka google - wyniki wyszukiwania w innych krajach

Postprzez kintaro 07 Mar 2015, 11:36

reklama
Witam,
Mam takie pytanie odnośnie wyszukiwarki google, dodam, że przed założeniem tematu trochę szukałem informacji w Internecie, ale bezskutecznie, do reczy: jeżeli szukam czegoś w google, to chce żeby szukało mi wyników w innych krajach jak Polska. Dla przykładu jest taki model walizek "ormi 801" (te walizki produkowane są na cały świat, więc praktycznie z każdego kraju muszą być wyniki), wpisuje to w google, a on od razu ładuje mi wyniki w pl, to samo w wyszukiwarce google image. Czytałęm, żeby w ustawieniach zmienić język i szukać w innym języku, wchodze np na google.de, wszystko jest po niemiecku, ale i tak wyniki w pl. Wydaje mi się, że wyszukiwanie google uzależnione jest lokalizacji. Można jakoś zmienić lokalizację? A może myle się z tą lokalizacją, może ktoś wie jak rozwiązać ten problem, zależy mi na dużych wynikach z wszystkich krajów, pozdrawiam
kintaro
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 20 Lut 2015, 12:42



Wyszukiwarka google - wyniki wyszukiwania w innych krajach

Postprzez Ledge 08 Mar 2015, 12:33

kintaro napisał(a):Wydaje mi się, że wyszukiwanie google uzależnione jest lokalizacji. Można jakoś zmienić lokalizację?

Dobrze Ci się wydaje, wystarczy zmienić ip i będziesz mógł wyszukiwać w innych językach.
ip można zmieniać na różne sposoby, nie widzę sensu tego tłumaczyć.

jak zmienic ip

przukład z google.co.uk
Image
Ledge
~user
 
Posty: 964
Dołączenie: 19 Sie 2005, 16:58
Pochwały: 110



Wyszukiwarka google - wyniki wyszukiwania w innych krajach

Postprzez ksiaze-mobilnosci 27 Mar 2015, 19:52

Z pamieci nie powiem, ale w ustawieniach raczej idzie zmienić lokalizację na coś w stylu "worldwide", tak jak masz na youtube, że nie musisz być jako pl, tylko "obywatel świata" ;) Lokalizację i w z wiązkuz tym wyniki można jakoś zmienić na pewno, bo ludzie, co się zajmują SEO sprawdzają w ten sposób jak wygląda widzialność ich strony w google w innych miastach / państwach.
ksiaze-mobilnosci
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 23 Sty 2015, 21:19
Miejscowość: Kraków



Wyszukiwarka google - wyniki wyszukiwania w innych krajach

Postprzez libertjohann 07 Lut 2023, 14:28

Hej! W ciągu ostatnich kilku lat było zbyt wiele różnych usług SEO, ale znalezienie naprawdę dobrej wśród całej tej obfitości jest dużym problemem, ale zalecam zwrócenie uwagi na te kliknij
Korzystam z usług tej firmy od bardzo dawna i całkowicie mi odpowiadają!
libertjohann
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 07 Lut 2023, 14:26




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości