• Ogłoszenie:

Wyłączenia procesów w avast!

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Wyłączenia procesów w avast!

Postprzez everdarksoul 10 Kwi 2014, 07:29

reklama
Witam wszystkich!

Mam pytanko odnośnie avast!:
Otóż po ostatniej aktualizacji avast! (choć rzadziej, wcześniej też się zdarzało), mam problem z uploadem plików do "Chomika". Doraźnie rozwiązałem ten problem wyłączając "osłonę www" na czas uploadu, ale zastanawiam się nad wyłączeniem na stałe tego procesu (chomikbox) w avast!. Tyle, że to pewnie działa i w drugą stronę - i wtedy pliki z tego serwisu pobierane przeze mnie, zostaną też wykluczone ze skanu - a tego wolałbym uniknąć...
Ktoś wie - jak inaczej można by tą kwestię rozwiązać ?

Zaraz wychodzę do pracy, więc wszystkie ew. odpowiedzi przeczytam dopiero wieczorem - ale z góry dziękuje za wszelką pomoc i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
everdarksoul
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 10 Kwi 2014, 06:21



Wyłączenia procesów w avast!

Postprzez shateerone 03 Sty 2023, 17:01

يُمكن مكافحة حشرات القراد الموجودة في المنزل، والتخلّص منها من خلال اتّباع التدابير الآتيّة: ترتيب الفوضى الموجودة في المنزل، وتجنب ترك الملابس المتسخة ملقاة على الأرض؛ لأن القراد يمكن أن يختبئ في أي مكان، ويفضل التواجد في البيئات الدافئة والجافة. غسل الملابس المتسخة التي يُعتقد أنها تحتوي على القراد في الغسالة على أعلى درجة حرارة يُمكن أن يتحملها القماش، ويحذر من وضع هذه الملابس في سلة الغسيل؛ لأنها ستتسبب في انتقال القراد إلى الملابس الموجودة هناك. تنظيف المنزل بالكامل، وتنظيف الرفوف، والزوايا، وكافة المناطق التي يتم تجاهلها أثناء التنظيف اليوميّ، وكنس جميع الأرضيات، وفراش الحيوانات الأليفة، والشقوق الموجودة بالجدران والأرضيات، وأسفل وأعلى الأثاث، وإطارات الأسقف بالمكنسة الكهربائيّة؛ لقدرتها على سحب القراد الموجود هناك، ثم التخلص من كيس المكنسة بعد الانتهاء من ذلك.

مكافحة حشرات الكويت
shateerone
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 03 Sty 2023, 17:00




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości