• Ogłoszenie:

wgrywanie motywów do motoroli

Poradniki związane z telefonią komórkową.

wgrywanie motywów do motoroli

Postprzez Okocza 17 Paź 2007, 19:41

reklama
Jak wgrać motyw do Motoroli :?:

Wszystko robisz na swoją odpowiedzialność :!:

Witam, kolejny poradnik mojego autorstwa do Motoroli, tym razem zajmiemy się wgrywaniem motywów do telefonu. Ja będę wgrywał motyw na Motorolę E398@E1

Aby móc wgrać jakiś motyw, potrzebujemy oczywiście plików motywu, te możemy pobrać np ze stronki:

ciekawe motywy

- programu P2KTools 3

P2KTools 3

lub:

P2KTools 3

- sterowników PST (są do pobrania w innym poradniku, modyfikacja softowa)

sterowniki PST

lub:

sterowniki PST

Oczywiście SP 2 (service pack 2) będzie wymagany do zainstalowania sterowników PST

Kiedy mamy już wszystko na dysku możemy rozpocząć.

1. Włączamy program P2KTools

Image
2. Klikamy przycisk „Refresh”
Image
3. Kiedy już mamy sczytane pliki z telefonu wchodzimy do katalogu Skins
(UWAGA!! U mnie znajduje się na dysku C: telefonu, ale jeśli nie macie karty pamięci prawdopodobnie będzie się on znajdował na dysku A: :!: )
Image
4. Teraz klikamy prawym przyciskiem na katalog Skins i wybieramy opcję „Create Folder” nazywamy go tak jak nazywa się nasz motyw, to jest bardzo ważne :!:
5. Kiedy już stworzyliśmy ten folder to wchodzimy do niego, i wrzucamy do niego pliki z katalogu ze skinem, a plik tapety wrzucamy do katalogu na telefonie w którym mamy obrazki.
6. Kiedy już komputer nam wrzuci skin możemy odłączyć telefon od komputera i uruchomić go ponownie, po uruchomieniu wchodzimy do Personalizacji i tam wybieramy podpunkt „Skórka” wchodzimy i na samym dole powinien być nasz skin

Jeśli są jakieś trudności z wrzuceniem skinu proszę pisać PW do usera Okocza :)

Poradnik napisany przez okocza dla www.forum.programosy.pl kopiowanie bez zgody autora zabronione :!: :!: :!:
eMachines E730G - Core i5-430M, 2GiB RAM, ATI Mobility Radeon HD5470, WD 320GiB; Cort Z-44,DR 0.09-0.42, Peavey Backstage
Mac OS X 10.7.4 Lion // Windows 7 Professional x64 // NIE POMAGAM NA PW/GG/E-MAIL
Image
"Moje Ego i Anima spotykają się i wymieniają przepisami na ciasteczka" - Maynard James Keenan
Awatar użytkownika
Okocza
~user
 
Posty: 8001
Dołączenie: 19 Mar 2006, 11:53
Pochwały: 406



Powróć do GSM - telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość