• Ogłoszenie:

Walking dead - survival instinct

Konsole nowej generacji, konsole stacjonarne, specyfikacje techniczne.
Ogólna dyskusja na temat konsol oraz emulacji.

Walking dead - survival instinct

Postprzez fluid 16 Mar 2013, 20:17

reklama
Jako ze juz w "sklepach" jest dostepny, a ja jestem po kilkugodzinnych testach, a oto moje przemyslenia na jej temat:

mam dwie wiadomosci dla fanow
dobra i zla


1.grafika jest tragiczna i mega sztuczna, jak to ktos powiedzial POSTALowata ;)
2.sterowanie tez pozostawia wiele do zyczenia
3.KLIMAT KLIMAT KLIMAT - mega pozytywne zaskoczenie, wrazenie zaszczucia, walka o przetrwanie o "apteczki", przemykanie sie bez wywolania zainteresowania walkerow
4.gra jest trudna (w pozytywnym tego slowa znaczeniu) - zapomnij o strzelaniu, to od razu zwali ci na glowe wszystkich walkerow z okolicy co przewaznie konczy sie zgonem, trzeba albo zabijac po cichu (co nie zawsze jest mozliwe) lub przemykac bokami

jezeli jestes fanem serialu i przymkniesz oko na grafike to bedziesz tak jak ja bawil sie wysmienicie.
Chociaz ciezko powiedziec ze zawal serca co kwadrans podczas grania jest czyms wysmienitym :)
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
»ekspert
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Walking dead - survival instinct

Postprzez Sith[PL] 16 Mar 2013, 20:28

przetestuję bo serial uwielbiam :wink:
jak tylko będzie na PC
AsRock P67 Pro3 || Intel Core i5 2500k + Zalman CNPS10X Performa|| Vertex3D Radeon HD6870 1GB DDR5 256bit || 12GB RAM 1333MHz DDR3 ||
Goodram Iridium Pro 240GB + 500GB Samsung || SeaSonic SS500 80+ || Brutus 310 PureBlack || BenQ 22" FullHD + acer 22" FullHD ||
PS3 SLIM 120GB
Awatar użytkownika
Sith[PL]
~user
 
Posty: 1728
Dołączenie: 26 Lut 2006, 15:24
Miejscowość: Toruń
Pochwały: 34




Powróć do Konsole i Emulacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości