• Ogłoszenie:

Pytania dotyczące sterowników na nowym komputerze

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Pytania dotyczące sterowników na nowym komputerze

Postprzez bilesnaun85 04 Lut 2021, 15:05

reklama
Nowo zbudowany komputer działa idealnie, z wyjątkiem migotania ekranu (ale zakładam, że jest to problem ze sterownikiem). Ethernet też działa, więc mam dostęp do internetu. Mam kilka pytań dotyczących instalacji sterowników, na które nie mogłem znaleźć jednoznacznych odpowiedzi:

Czy instalacja sterownika jest tak prosta, jak pobranie pliku i zezwolenie na jego aktualizację, czy też istnieją pewne narzędzia / programy, których należy użyć?

Czy muszę usunąć stary sterownik przed zainstalowaniem nowego? Tak jak w: czy zanim zaktualizuję sterownik GPU, muszę jakoś usunąć stary? Jeśli tak, jak je usunąć?

Czy sterowniki powinny być instalowane w określonej kolejności? Jak w: Płyta główna -> GPU -> DirectX -> Wszystko inne?

Czy muszę aktualizować wszystkie sterowniki, w tym BIOS, dla mojej płyty głównej, nawet jeśli wydaje się, że nie jest to konieczne? Jak audio, Ethernet itp.?

Czy powinienem używać Menedżera urządzeń systemu Windows 10 do aktualizowania sterowników, czy też powinienem pobierać sterowniki bezpośrednio z witryn internetowych producentów?

Czy sterowniki instalują się tylko na urządzeniu pamięci masowej z zainstalowanym systemem operacyjnym, czy mogę umieścić je na innym urządzeniu pamięci masowej, takim jak mój dysk twardy?

Czy są dostępne sterowniki CPU, SSD i HDD?
bilesnaun85
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 04 Lut 2021, 14:38



Pytania dotyczące sterowników na nowym komputerze

Postprzez shawna52 18 Lut 2021, 10:50

nikt nie odpowiada? Ja też mam to samo pytanie, ale używam Windows 7, zastanawiam się, czy jest jakaś różnica friv
Awatar użytkownika
shawna52
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 18 Lut 2021, 10:37



Pytania dotyczące sterowników na nowym komputerze

Postprzez idealisticcormorant 11 Lip 2022, 09:02

Nobody responds, is it? I have the same question as you, but I have Windows 7, so I'm unsure if there is any Friv-related variation octordle
idealisticcormorant
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 11 Lip 2022, 09:00



Pytania dotyczące sterowników na nowym komputerze

Postprzez Jindise 29 Gru 2022, 01:32

Możesz uaktualnić do systemu Windows 10, aby zoptymalizować wydajność dysku SSD slope io
Jindise
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 29 Gru 2022, 01:27




Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości