• Ogłoszenie:

[rtv] sprzęt jako kino domowe do telewizora

Chcesz ulepszyć bądź złożyć nowy komputer, pytaj tylko tutaj

[rtv] sprzęt jako kino domowe do telewizora

Postprzez Darom 27 Gru 2020, 18:26

reklama
Chciałbym sobie kupić fajnie, dobrze grający sprzęt w stylu kina domowego podłączonego do dużego telewizora 65 cali Sony Bravia w moim salonie. Żeby były dobre basy i dobry dźwięk zarówno przy oglądaniu filmów na telewizorze jak i przy słuchaniu muzyki. Szukam czegoś takiego żebym był zadowolony. W jednym ze sklepów z telewizorami i urządzeniami tego typu polecano SoundBar G700 , który też ma możliwość obsługi sterowania go smartfonem. Czy ktoś spotkał się z tego typu soundbarem i może coś na jego temat się wypowiedzieć ? A może ktoś z Was poleci mi coś lepszego do telewizora do dobrego oglądania filmów i słuchania muzyki ?

W jednym ze sklepów RTV Panowie polecali mi też zestaw taki: Sony Soundbar HTG700.cel oraz dwa małe głośniczki: Sony Głośniki Hifi Atmos SAZ9R.cel lub te same małe głośniki Sony Atmos tylko Sony Soundbar
HTZF9.cel 400W

Mam w swoim posiadaniu też zewnętrzną kartę dźwiękową Soundblaster. Czy taką kartę też można wykorzystać do telewizora ?

Zastanawiam się też nad zestawem głośników Logitech:
https://m.euro.com.pl/glosniki-komputerowe/logitech-z906-5-1-thx-500w_1.bhtml?gclsrc=aw.ds&

Mieszkam w bloku, a mój Salon ma 20 metrów Kwadratowych.

Proszę Was o pomoc w tej sprawie.
Darom
~user
 
Posty: 663
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:00
Miejscowość: Tarnów/Kraków



[rtv] sprzęt jako kino domowe do telewizora

Postprzez Batan 14 Sty 2021, 15:49

Ciężko znaleźć coś z lepszym stosunkiem jakości do ceny niż głośniki z serii Z od logitech.
Batan
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 13 Sty 2021, 14:43



[rtv] sprzęt jako kino domowe do telewizora

Postprzez Darom 17 Sty 2021, 14:34

@Batan, to żesz mi pomógł po ..uju fest.
Darom
~user
 
Posty: 663
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:00
Miejscowość: Tarnów/Kraków



[rtv] sprzęt jako kino domowe do telewizora

Postprzez Batan 18 Sty 2021, 10:55

Darom napisał(a):@Batan, to żesz mi pomógł po ..uju fest.

Ha! zastanawiasz się nad Logitech Z? Bierz ;-) Zwłaszcza te z najwyższej półki. :-)

Sam miałem jakieś (choć starsze i tańsze) i byłem mega zadowolony (jako komputerowe).
Batan
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 13 Sty 2021, 14:43



[rtv] sprzęt jako kino domowe do telewizora

Postprzez Darom 19 Sty 2021, 22:41

@Batan wziąłbym ale nie mam za bardzo gdzie postawić. Bo tylko mogę te głośniki postawić obok telewizora.
A to chyba nie byłby dobry pomysł. Więc nie wiem co by dla mnie było dobrym rozwiązaniem ?
Darom
~user
 
Posty: 663
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:00
Miejscowość: Tarnów/Kraków



[rtv] sprzęt jako kino domowe do telewizora

Postprzez Batan 20 Sty 2021, 22:25

Zacznij od Soundbara z subem i później ewentualnie rozbuduj. Sony są naprawdę spoko a później masz już tylko te super high end
Batan
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 13 Sty 2021, 14:43



[rtv] sprzęt jako kino domowe do telewizora

Postprzez Darom 30 Sty 2021, 12:02

Naprawdę. Pomoc na najwyższym poziomie. Jakby mi tak doradzali w sklepach to bym nic nie kupował w tych sklepach.
Darom
~user
 
Posty: 663
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:00
Miejscowość: Tarnów/Kraków



-

Postprzez VeronaArect 28 Lut 2024, 02:53

tak jak w temacie, nie mogę rozgryźć aby dźwięk z gry był odtwarzany przez kino domowe,mógł by mi ktoś jakos pomóc?
aktualnie mam podłączone PS3-LCD-kabel HDMI, Kino Domowe-LCD- kabel EURO ale niestety nie wiem jak to wszystko ze sobą połączyć
Awatar użytkownika
VeronaArect
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 26 Lut 2024, 19:16




Powróć do Modernizacje, zakup sprzętu komputerowego i RTV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości