• Ogłoszenie:

Co to może być ?.

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Co to może być ?.

Postprzez CzarnyWrzesien 01 Sie 2020, 22:34

reklama
Od jakiegoś czasu wyłącza mi się sam dzwięk . no np. gdy mam włączony jakiś plik dzwiękowy na PC to co jakiś czas mi wyłącza się dźwięk i dopiero gdy gdy włączę na maksimum to wraca i pojawia się takie '' pyk ''

a czasem samoistnie znika i też robi się takie '' pyk '' w tle i już nic nie słychać i nie ma głosu/ dzwięku.
Dopiero muszę poszarpać za głośność z jak by to powiedzieć podkręcenia dzwięku na całość i dopiero wtedy wraca ...

Być może nie będziecie wiedzieć o co mi chodzi... Liczę się z tym , ale osobiście nie wiem gdzie leży problem i... Nie wiem....
Czarny Wrzesień
Awatar użytkownika
CzarnyWrzesien
~user
 
Posty: 188
Dołączenie: 23 Lip 2014, 23:15
Miejscowość: Podkarpacie, Turze- Pole
Pochwały: 3



Co to może być ?.

Postprzez StanislawTomaszewski 13 Paź 2020, 08:01

Witam mam taką sytuację na laptopie.
Na początku był dźwięk, gdy tylko zwiększysz głośność, dźwięk znika na kilka sekund, a nawet na kilka minut. Po podłączeniu słuchawek słychać trzaski lub podobne dźwięki. Mikrofon jest w pełni sprawny ...

Zapytałem znajomych, czy karta dźwiękowa się wypaliła, twierdzą, że tak. Jeśli karta dźwiękowa przepaliła się, czy w słuchawkach słychać było trzaski i czy mikrofon działał?
Techno nie ma treści, techno nie chce ci nic mówić i nie obiecuje niczego w przyszłości. Techno nie wymaga niczego. Techno daje chwilowe poczucie wolności. A także szczęście. A także poczucie, że nie jesteś sam. To wszystko.
Awatar użytkownika
StanislawTomaszewski
~user
 
Posty: 20
Dołączenie: 12 Paź 2020, 14:26
Miejscowość: Warszawa



Co to może być ?.

Postprzez CzarnyWrzesien 18 Paź 2020, 18:34

I tu pojawia się kolejny problem... a gdzie należy szukać rozwiązania ?. Oczywiście u podstaw.
Czyli u źródła korzeni danego problemu.
W tym przypadku jesli mamy do czynienia z urządzeniem komputerowym, należy właśnie tam szukać przyczyny.

i włąśnie , jest tak jak piszesz być może przyczyna leży gdzieś w głębi.
Czarny Wrzesień
Awatar użytkownika
CzarnyWrzesien
~user
 
Posty: 188
Dołączenie: 23 Lip 2014, 23:15
Miejscowość: Podkarpacie, Turze- Pole
Pochwały: 3




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości