• Ogłoszenie:

Dźwięk przestaje działać i gry także

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Dźwięk przestaje działać i gry także

Postprzez AdamPL234 24 Cze 2020, 09:38

reklama
Witam, od połowy końca Maja tego roku mam bardzo denerwujący problem. Problem polega na tym że jak w cokolwiek gram, dźwięk w grach przestaje działać, zazwyczaj już po pierwszych minutach, rzadko po 15 minutach poprzez taki efekt: Dźwięk wyparowuje i gra przestaje działać. W menedżerze zadań widać znak Brak Odpowiedzi, lecz nie ma żadnego błędu czy komunikatu z gry. Podzespoły jak: Procesor, Karta Graficzna i Dysk Twardy działają na bardzo stabilnej temperaturze bez przegrzewania się. Próbowałem już wielu metod: Cofanie systemu do początkowego stanu, przeinstalowanie sterownika karty dźwiękowej przez DriverEasy lub poprzez menedżera urządzeń, instalację starszych sterowników graficznych, lecz na nic. Próbowałem także włączyć V-Sync z panelu kontroli Nvidii, lecz też nic nie dało. Mój system operacyjny to oryginalny Windows 10. Na bieżąco go aktualizuję, ale według mnie to mam 3 tropy: Wina tych aktualizacji Windowsa 10, karta dźwiękowa czegoś nie czyta lub jest uszkodzona, albo coś z płytą główną jest nie tak. Potrzebuję pilnej pomocy.
AdamPL234
~user
 
Posty: 261
Dołączenie: 15 Sie 2015, 14:36
Pochwały: 4



Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości