• Ogłoszenie:

Wideo

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Wideo

Postprzez Szumie33 13 Lut 2020, 21:01

reklama
Witam, mam taki problem, że na YouTubie, na każdej przeglądarce nie chcą się odpalać filmy czy stream'y. Czasami tylko coś się odpali. Twitch, czy netflix itp wszedzie filmy się odpalają tylko nie na yt. Wie ktoś o co chodzi?
Szumie33
 



Wideo

Postprzez szumie33 13 Lut 2020, 22:43

Nic nie blokuje, gdy coś blokowało to na twitchu tez by sie nie odpalilo
szumie33
 



Wideo

Postprzez Garu 13 Lut 2020, 23:54

Ani nie wiadomo, co może robić problemy na YT - jakiś program security internet, dodatki do blokowania, czy ustawienia google?
W dodatku warto wrzucić do windowsa program LAV Filters. https://www.programosy.pl/program,lav-filters.html

Ja w firefoxie mam nawet adblocker for youtube, uBO i disconnect me, oraz netcraft, a filmy idą jak marzenie. W Firefoxie mam zaznaczoną obsługę drm. Też śmiga mi netflix i streamy, nawet pilot WP - darmowe kanały tv.
No ale nie mam jakichś antywirusów, tuneupów i innych g.
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17



Wideo

Postprzez szumie33 14 Lut 2020, 13:46

Nie mam nic co by mogło blokować youtube, jedynie avasta, ale próbowałem nawet z wyłączonym, tego lava pobrałem, też nic nie dało. To jest tak po prostu, że po włączeniu filmu na yt, kręci się kółko ładowania i czarny obraz i tak ciągle. Niektóre filmy czasami się odpalają, jednak większość nie chce się włączać :v
szumie33
 



Wideo

Postprzez Garu 14 Lut 2020, 17:36

AVAST wyłączony, ale jego aplety działają. Tylko odinstalowanie dedykowanym programem może potwierdzić, czy to jego sprawka.
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17



Wideo

Postprzez szumie33 14 Lut 2020, 21:31

Próbowałem też już wcześniej odinstalować całkiem, lecz nic nie pomogło
szumie33
 



Wideo

Postprzez Garu 14 Lut 2020, 22:53

Pozostaje wypróbować firefox.
Gdyby jeszcze coś dalej psuło YT, to proponuję complete internet repair - pobierz zip https://www.rizonesoft.com/downloads/complete-internet-repair/
Zaznacz dokładnie to, co zaznaczyłem i kliknij w GO! - Potem z menu file po naprawie kliknij reboot, Po restarcie powinno już nie robić błędów z YT.
Image
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17



Wideo

Postprzez szumie33 15 Lut 2020, 02:09

Próbowałem na chrome, operze, firefoxie, operze gaming, na każdej taki problem ;p
szumie33
 



Wideo

Postprzez Garu 15 Lut 2020, 10:01

Jakiś program na komputerze do pobierania wideo? Zainstalowany Silverlight?
Napisz jakie masz zainstalowane visual C++
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości