• Ogłoszenie:

Sprzęt audio - głośniki - brak uziemienia

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Sprzęt audio - głośniki - brak uziemienia

Postprzez bladi1492 13 Lut 2020, 12:37

reklama
Panowie,
dziwny temat , lecz chce go jak najlepiej rozwiązać , komputer jest podłączany do sieci za pomocą wtyczki 2 pionowej, plus uziemienie, monitor również mam tak podłączone.
Wszystko pięknie ładnie działa, na żadnym z przewodów nie mam przebicia i jest okej.
Mam głośniki Creative działają bez problemu lecz przewód zasilający jest 2 pinowy bez uziemienia, i po podłączeniu do gniazdka na jacku, czuje przebicie.
Oczywiście głośniki były podłączone tak zawszę w komputerze i nigdy na to uwagi nie zwracałem i działają prawidłowo, lecz przez to że nie ma uziemiania występuje przebicie.
A więc teraz mam pytanie, czy z takim przebiciem podłączać do komputera ? i jakby nie patrzeć żadne głośniki które znalazłem w sieci nie mają podłączenia z uziemieniem.
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51



Sprzęt audio - głośniki - brak uziemienia

Postprzez Garu 13 Lut 2020, 14:39

Ja napiszę inaczej - głośniki z zasilaniem sieciowym, jakie są, to już wiemy - a do 2011 roku z cztery sfajczyły się - swąd - bez względu na tanie i droższe. Wybraliśmy z śp żoną w mediamarkt dobre głośniki usb.
No i patrz - do dzisiaj chodzą - przypięte do trzeciego komputera. Nigdy problemu, a ryknąć też potrafią - to dwa takie sześciany - w jednym regulacja.
O ile nie zamierzasz ryczeć na osiedle, to takie do 80 dcb mnie w zupełności wystarczają - mam podobne, bo moich staruszków nie widzę, a koszt żaden https://www.centerdi.pl/product-pol-1527-ZS35-MINI-GLOSNIKI-KOMPUTEROWE-2x3W-USB-Z-KABLEM.html

Tyle to ma wbudowany mój monitor yiiama prolite, ale kostki usb czyściej grają. Komputer uziemiony, to i nigdy sprawy z głośnikami usb.
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości