• Ogłoszenie:

2-ga strona konfiguracji rutera? po kiego grzyba?!

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

2-ga strona konfiguracji rutera? po kiego grzyba?!

Postprzez jjakub423@gmail.com 16 Paź 2019, 21:31

reklama
Cześć
Przychodzę tutaj na forum z zapytaniem o 2-gą stronę, w której zmienia się różne ustawienia Internetowe. Ta stronka nazywa się: "PENTAGRAM".
Bardzo prosiłbym kogoś, obeznanego w tym temacie, o wytłumaczenie istnienia tej strony konfiguracyjnej routera i za co on odpowiada?! Bo jak nie należy do samego "rutera", to do czego? (sam Internet?-wersja: pomiń ruter, grzeb w samym ustawieniu internetowym) skoro już na samym moim urządzeniu(TP-LINK) opisanym niżej...jest w nim(po zalogowaniu się), stronka konfiguracyjna. Do szczęścia nie potrzebuje klona. Wystarczy orginał.
Posiadam router, kupiony od swojego dostawcy internetowego. Model: TP-LINK TL-841N(PL). Zresztą jeżeli chodzi o to,to łączę się po kablu. Ruter ma zastosowanie domowe.
Nie rozumiem, po co komu, ten cały "Pentagram"! Konkurencja? ni***a nie ma powiązana z TP-LINKIEM, ani firmą produkującą te urządzenia, do łączenia się z Internetem. Nawet nie posiadam żadnego odbiornika internetowego(routera) od nich. | Jak potrzebuje nastawić swój Internet(z którym się łącze), to używam tego co oferuje mnie ruter, żadne inne strony osób 2 lub 3-cich.
Jestem zdezorientowany i nie wiem co o tym myśleć :?
Czekam na odpowiedź w tej sprawie :ok:
jjakub423@gmail.com
 



Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości