• Ogłoszenie:

Magazyn?

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Magazyn?

Postprzez domicela 10 Paź 2019, 09:41

reklama
powiedzcie mi czy prowadząc sklep ze sprzętem komputerowym, potrzebny mi jest jakiś program do sprawdzanie towarów na stanie? Czy na spokojnie mogę sobie ogarniać to w excelu?
domicela
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 10 Paź 2019, 09:30



Magazyn?

Postprzez ToServeAndProtect 10 Paź 2019, 11:21

to jest pytanie raczej do ciebie. na ile jesteś w stanie ogarnąć? ile będziesz miał produktów w sklepie? itd
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Magazyn?

Postprzez Kingel 11 Paź 2019, 08:00

Czy jest potrzebny wskazać nie mogę. Ale ze swojego doświadczenia powiem, że jeśli jest prowadzona sprzedaż towarów to warto zakupić np. w formie online system posiadający magazyn. Ja korzystam z magazynu w systemie https://wfirma.pl w pakiecie "Zarządzanie sprzedażą + magazyn" i muszę przyznać, że nie ma nic lepszego :lol: System pilnuje mi stanów magazynowych, za jego pomocą robię automatycznie zamówienia do dostawców czy rezerwacje dla nabywców. Dodatkowo możliwe jest prowadzenie produkcji. ALE największą zaletą jest generowanie zestawienia stanów magazynowych - generuje, sprawdzam czy wszystko się zgadza i przekazuje księgowej - nie muszę się martwić o remanenty! Co jest mega udogodnieniem. Ponadto raz urząd skarbowy kazał mi na żądanie sporządzić spis z natury w trakcie roku - zero stresu - wystarczyło wygenerować z systemu, bez latania po magazynie. Więc jest to naprawdę wielka dogodność, którą serdecznie polecam.

https://wfirma.pl/poznaj-serwis/system-magazynowy
Kingel
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 11 Paź 2019, 07:43



Magazyn?

Postprzez domicela 16 Paź 2019, 11:22

ToServeAndProtect napisał(a):to jest pytanie raczej do ciebie. na ile jesteś w stanie ogarnąć? ile będziesz miał produktów w sklepie? itd

na początek kilkaset, ale już jestem w trakcie dogadywania szczegółów i może być ich dużo chyba mogę nie dać rady stworzyć czegoś takiego od nowa ale może spróbuję:D

Dodano Dzisiaj, 11:24:
Kingel napisał(a):Czy jest potrzebny wskazać nie mogę. Ale ze swojego doświadczenia powiem, że jeśli jest prowadzona sprzedaż towarów to warto zakupić np. w formie online system posiadający magazyn. Ja korzystam z magazynu w systemie https://wfirma.pl w pakiecie "Zarządzanie sprzedażą + magazyn" i muszę przyznać, że nie ma nic lepszego :lol: System pilnuje mi stanów magazynowych, za jego pomocą robię automatycznie zamówienia do dostawców czy rezerwacje dla nabywców. Dodatkowo możliwe jest prowadzenie produkcji. ALE największą zaletą jest generowanie zestawienia stanów magazynowych - generuje, sprawdzam czy wszystko się zgadza i przekazuje księgowej - nie muszę się martwić o remanenty! Co jest mega udogodnieniem. Ponadto raz urząd skarbowy kazał mi na żądanie sporządzić spis z natury w trakcie roku - zero stresu - wystarczyło wygenerować z systemu, bez latania po magazynie. Więc jest to naprawdę wielka dogodność, którą serdecznie polecam.

https://wfirma.pl/poznaj-serwis/system-magazynowy


brzmi to sensownie, a długo korzystasz z takiego pakietu? i dobrze rozumiem że wszystkie dane mam w systemie online?
domicela
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 10 Paź 2019, 09:30



Magazyn?

Postprzez ToServeAndProtect 16 Paź 2019, 11:28

domicela, ja obstawiam, że jest to po prostu post spamerski :D byle zrobić reklamę

jest masa produktów księgowo-magazynowych. u mnie w robocie np używa się SUBIEKTA - nasz polski produkt
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości