• Ogłoszenie:

Sklep internetowy na wordpress

Wszystko odnośnie tworzenia grafiki - obróbka, problemy, oceny.
Tworzenia Stron internetowych - HTML, PHP, MySQL...

Sklep internetowy na wordpress

Postprzez tadeo23 01 Paź 2017, 16:52

reklama
Macie może jakieś doświadczenia dot. sklepów internetowych na Wordpressie? Znam Woocommerce odrobinę, ale nie wiem, jak np. z wystawianiem faktur - czy da się to jakoś zautomatyzować?

Zależy mi na WP +WC, ponieważ stronę z blogiem buduję na Wordpressie, więc nie chcę za bardzo kombinować z innymi systemami.
tadeo23
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 01 Paź 2017, 16:37



Sklep internetowy na wordpress

Postprzez PanWojtek 12 Lut 2020, 19:14

Mam mały problem ze stroną [url]ciach reklamom[/url], otóż na komputerze jest ok, problem jest jednak w przypadku wyświetlania strony na mobile. Wyświetla się link do NON AMP version view. Problem występuje tylko na tej stronie i tu mam pytanie, poczytałem trochę ponoć jest problem z wtyczką AMP (do obśługi urządzeń mobilnych) wyłączyłem ją, niestety dalej pojawią się ten sam problem tylko na tej stronie. Dodam że strona stoi na woocomerce. Ktoś ma jakiś pomysł ?
PanWojtek
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 12 Lut 2020, 19:05



Sklep internetowy na wordpress

Postprzez talek 27 Kwi 2020, 13:24

Weź tutaj pod uwage oprogramowanie Drupal:
https://idrupal.pl/

Na stronie jest trochę informacji o tej platformie. Oprogramowanie takie ma sporo plusow
jest darmowe
zapewni dobre wsparcie ( w sieci jest masa poradników,
ma otwarty kod tak więc nie jest to cms zamknięty ale ciągle jest rozwijany

Wiadomo, ze będzie to nieco trudniejsze niż skorzystanie z gotowych szablonów ale daje znacznie więcej możliwości w przyszłości pod katem rozwoju sklepu.
talek
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 31 Maj 2016, 10:27



Sklep internetowy na wordpress

Postprzez adamhaps 26 Sie 2020, 14:28

wordpress jest dobry do budowania małych i średnich sklepów, jeśli natomiast planujesz kilka tysięcy produktów i więcej zacznie być to uciążliwe
adamhaps
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 31 Lip 2020, 12:30




Powróć do Grafika & Webmastering

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości