• Ogłoszenie:

Nasze top10 gier roku 2014

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Nasze top10 gier roku 2014

Postprzez Mikou@j 10 Gru 2014, 17:47

reklama
Zgodnie z coroczną tradycją:
Nasze top10 gier roku 2010
Nasze top10 gier roku 2011
Nasze top10 gier roku 2012
Nasze top10 gier roku 2013

W tym roku wcześniej startujemy z zabawą, ale dostałem olśnienia, ze trzeba stworzyć, po raz piąty, taki temat i mógłbym potem zapomnieć.
Proponuję by każdy chętny napisał swoje TOP10 gier z tego roku, z krótkim uzasadnieniem :)

Zapraszam do zabawy :D

:arrow: LORDS OF THE FALLEN - świetny RPG z fajnym rozwojem postaci, ciekawą fabułą, mnóstwem ekwipunku, przepięknie zaprojektowanymi lokacjami, śliczną grafiką i muzyką. Super :ok:
:arrow: DIABLO III REAPER OF SOULS/ULTIMATE EVIL EDITION - bardzo dobry dodatek, dodający mnóstwo contentu i ustanawiający zabawę w Diablo na nowo, długie godziny gry za mną i jeszcze przede mną.
:arrow: TALISMAN DIGITAL EDITION - co prawda nie ma tych samych emocji, które towarzyszą przy grze w papierową wersję, ale Magia i Miecz pełną gębą, co jest mega przyjemne.
:arrow: ŚRÓDZIEMIE CIEŃ MORDORU - AC + Władca Pierścieni, to musiało się udać. I udało się, mimo niedociągnięć świetnie się przy niej bawiłem.
:arrow: RISEN 3 TITAN LORDS - zwieńczenie trylogii Rise, powrót do Gothicowych średniowiecznych klimat, masa ciekawych zadań i znajdziek, 35h nie poszło na marne.
:arrow: LARA CROFT AND THE TEMPLE OF OSIRIS - TR w innym wydaniu, póki co Single przeszedłem, ale coop na pewno jest świetny, z resztą jak w Guardianie.
:arrow: WOLFENSTEIN THE NEW ORDER - jak dla mnie strzelanka w starym, dobrym stylu, bardzo przyjemnie się grało, no i najważniejsze, lepszy po kroćset od Wolfa z 2009 roku.
:arrow: METAL GEAR SOLID GROUND ZEROES - tylko "demo", ale dowiedzieliśmy się czego mniej więcej można się spodziewać po The Phantom Pain, którego nie mogę się doczekać!


No i udało mi się wymyślić tylko 7 pozycji :lol: Na swoje usprawiedliwienie mam tyle, że nie grałem jeszcze w kilka pozycji, np. Far Cry 4, czy DA Inkwizycja, a sądzę, że mogłyby się owe tytuły znaleźć w zestawieniu :)

Pozdrawiam :)
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007



Nasze top10 gier roku 2014

Postprzez ToServeAndProtect 10 Gru 2014, 20:04

Moja lista

(kolejność przypadkowa)

:arrow: Śródziemie: Cienie Mordoru - świetny klimat świata Tolkienowskiego przeniesiony do gry z pomocą systemu parkour z AC, uważam ją za jedną z lepszych

:arrow: Titanfall - genialny shooter, połączenie żołnierzy i mechów, wielka grywalność oraz fun

:arrow: Far Cry 4 - może dość powtarzalna gra po FC3 ale ogólnie mi się podobała. jest to dobra gra i warto zagrać

:arrow: This War of Mine - obowiązkowa pozycja polskiego studia :) bardzo wciągająca gra psychologiczna

:arrow: Borderlands Pre-Sequel - miażdżąca humorem gra, jeden z lepszych coopów

:arrow: Door Kickers - bardzo prosta ale wymagająca gra taktyczna

:arrow: Plants vs Zombies: Garden Warfare - ogrodowy odpowiednik Battlefield'a. bardzo przyjemna gra

:arrow: Metro Last Light - świetnie wykreowany świat przez Dimitra Glukhovsky'ego przeniesiony do gry, świetny shooter szkoda że tylko single

:arrow: Wolfensteain The New Order - stary dobry wolfik w nowej odsłonie graficznej

:arrow: Alien Isolation - nie jest to zbyt skomplikowana gra ale jako zabijacz czasu nada się. nawet dobra skradanka choć dość przewidywalna to jednak przyjemnie się grało
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Nasze top10 gier roku 2014

Postprzez MaTi 10 Gru 2014, 23:53

Nie gram w gry. Jednak ta mnie pochłonęła -> http://www.programosy.pl/program,android-pirates-of-everseas.html

Z początku dla zabicia nudy jak np. na kogoś czekałem... itp. Teraz każdego dnia muszę zajrzeć i zaatakować kogoś ;)
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



Nasze top10 gier roku 2014

Postprzez agresja 23 Gru 2014, 01:00

10.Far Cry i4

Nie gram ostatnio w nowosci, ale to calkiem dobry tytul.
Ladny graficznie, a przy tym mozna sie posmiac (bugi gry)

Ogolnie idea tematu swietna dla potencjalnych ludzi szukajacych rozrywki, ale 10 pozycji gier to dosc sporo.
Lepiej przedstawic to w formi ankiety, badz uiscic do np. @Top5 :wink:
Intel Core i5-750 /2.66GHz//Gigabyte GA-P55-UD3R//EVGA GeForce GTX 285 SSO //Crucial Ballistix DDRIII 4 GB : 2 x 2 GB //Tagan 2Force 480W//Seagate Barracuda 250GB//Creative SB X-Fi Xtreme //G9
Awatar użytkownika
agresja
~user
 
Posty: 582
Dołączenie: 10 Paź 2006, 09:54
Miejscowość: Dublin.ie/Kłodzko.pl
Pochwały: 38



Nasze top10 gier roku 2014

Postprzez kjubus 24 Gru 2014, 00:33

nie gralem w tym roku w duzo gier, pewnie nawet bym tych 10 nie uzbieral (szczegolnie, jesli liczyc te wydane w 2014)

mnie absolutnie urzeklo the last of us remastered (nie gralem rok temu, bo nie mialem ps3), wspaniala gra, jedna z najlepszych, w jakie w zyciu gralem a pod wzgledem fabuly i sposobu jej prowadzeni - w top5 wszechczasow. a w 1080@60 wygladalo przecudnie

nowy wolfenstein byl bardzo fajny, ale doceniam go nie tylko za to, ze byl bardzo staroszkolny. najbardziej mi sie podobalo to, ze wzieli pomysl "niemcy wygrali wojne, bo mieli wunderwaffe" i z nim zaszaleli. baza na ksiezycu? AWSOME! a do tego przetlumaczone piosenki np. beattlesow ;)

gta v na nowe konsole jest z kolei swietne. ostatni raz gralem jakos w styczniu na x360, ale to jak rozwineli ta gre w tym czasie (w tym gta:o) jest naprawde godne podziwu.

a jesli mialbym przyznac (jak to robi bodaj the edge) tytul "najlepszej gry 2013 w 2014" (ktory przyznaja grom, ktore wyszly rok wczesniej, ale np. nie zalapaly sie na nagrody, albo dopiero potem zostaly "odkryte"), bylby to bf4 - mniej wiecej od maja dziala tak, jak powinien a dodatki byly w wiekszosci spoko.



o dziwo, znacznie latwiej wymienilbym gry, ktore mi sie nie podobaly.

diablo 3 - nigdy mi sie nie podobala ta seria, ta czesc przeszedlem, pogralem troche online i odsprzedalem. takie meh/10 jak dla mnie

watch_dogs - strasznie slabe fabularnie, mocno niewykorzystany potencjal mechanik, ALE sadze, ze lepszy start serii niz przy AC. wiec jesli skok jakosciowy miedzy WD1 a potencjalnym WD2 bylby jak miedzy AC1 i AC2, to nie wiem, czy to przezyje ;)

shadow of mordor - ogolnie gralo mi sie przyjemnie, ale w pewnym momencie musialem tylko siekac orkow, a gdy to skonczylem, musialem siekac jeszcze wiecej orkow, co mnie juz naprawde irytowalo pod koniec
Image <=== WWW
Aristo Prestige 1700 - Centrino Duo 2.2GHz, 1*2GB DDR2 667 + 1*1GB DDR2 667, GF 8600M GS 256MB+turbocache (max 512), Win 7 Professional x64 //PlayStation 4 500GB + LG 37LH3000

nie pomagam przez PW/GG/E-MAIL! masz klopot? pisz na forum.
Awatar użytkownika
kjubus
~user
 
Posty: 2484
Dołączenie: 28 Lis 2005, 17:06
Miejscowość: Bogdanowo k. Poznania
Pochwały: 33



Nasze top10 gier roku 2014

Postprzez stulceaseles 18 Sie 2022, 12:55

The idea of ​​the topic is great for potential people looking for entertainment, but 10 game positions are quite a lot. https://app1.findit.com/About/xdfthmrvicsgghu
stulceaseles
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 18 Sie 2022, 12:37



Nasze top10 gier roku 2014

Postprzez DonaldWare 04 Sty 2023, 12:59

And if I were to award as probably the edge does the title of sun trust near me right now

the best which is given to games that came out a year earlier, but, for example, did not get the awards, or were "discovered" only later.
DonaldWare
~user
 
Posty: 101
Dołączenie: 04 Sty 2023, 12:53




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości