• Ogłoszenie:

Asus x54h - ubuntu nie działa.

Dyskusje i problemy z Unix'ami

Asus x54h - ubuntu nie działa.

Postprzez karramahararan 04 Lip 2014, 19:33

reklama
Witam.
Dowiedziałem się już, że w moim laptopie jest uszkodzony dysk twardy, chciałem, zatem odpalić laptopa z płyty z Ubuntu. Zanim znajdę odpowiedni dysk i go zamówię bądź kupię minie trochę czasu, więc chciałem żeby laptop przynajmniej nadawał się do oglądania filmów czy słuchania muzyki, na czas oczekiwania. Ściągnąłem z oficjalnej, polskiej strony Ubuntu, wypaliłem jego obraz na płycie DVD, wrzuciłem do napędu notebooka, bootowanie ustawione na napęd, wszystko jest ok, Ubuntu się ładuje, pojawia się opcja wyboru czy chcę zainstalować Ubuntu, czy wypróbować go, wybrałem drugą opcję, pokazuje się pulpit, informacja o skrótach klawiszowych no i ok. Łączę się z moim Wi-Fi wszystko ok. Włączam Firefoxa... Czarny ekran, za chwilę dysk wyskakuje z napędu i widzę na ekranie informację: "please remove installation media and close the tray (if any) then press Enter:". O co chodzi?
karramahararan
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 13 Cze 2013, 21:01



Asus x54h - ubuntu nie działa.

Postprzez KineQ 30 Lip 2014, 13:46

Jaki to laptop jakieś specyfikacje.
KineQ
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 29 Lip 2014, 21:49



Asus x54h - ubuntu nie działa.

Postprzez marcin19 01 Sie 2014, 12:44

karramahararan napisał(a):Witam.
(wycięto, bo niepotrzebne)
Łączę się z moim Wi-Fi wszystko ok. Włączam Firefoxa... Czarny ekran, za chwilę dysk wyskakuje z napędu i widzę na ekranie informację: "please remove installation media and close the tray (if any) then press Enter:". O co chodzi?

Informacja znaczy wyjmij płytę, zamknij napęd i wciśnij enter.
Na czarnym ekranie pokazuje się jakikolwiek komunikat?
Podpis:
Opcjonalny podpis, który może pojawiać się na dole Twoich wiadomości.
marcin19
~user
 
Posty: 921
Dołączenie: 01 Lip 2006, 11:43
Pochwały: 22



Asus x54h - ubuntu nie działa.

Postprzez trellode7 26 Sie 2022, 08:48

an 1,360 likes and the pending keep the date mailings. nicole's cousin, amber, determined out that we had announced t

VoIP virtual phone number
trellode7
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 26 Sie 2022, 08:43



Asus x54h - ubuntu nie działa.

Postprzez johnjenniffer 15 Wrz 2022, 14:12

I have laptop of Asus X54H. It is very old version and WiFi is not working on it due to no WiFi driver. What should I do? Should I have to reset it? www.youtube.com/channel/UC05sHqvP_6DtEZXNyI4hauw
johnjenniffer
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 15 Wrz 2022, 14:03



Asus x54h - ubuntu nie działa.

Postprzez maryrose 07 Paź 2022, 16:01

The info means remove the disc, shut down the drive and hit enter. Any message on the black screen?
auto mechanic shops near me dallas tx
maryrose
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 20 Sie 2022, 08:07




Powróć do System Linux / Unix

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości