• Ogłoszenie:

Nasze top10 roku 2011

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Nasze top10 roku 2011

Postprzez Mikou@j 30 Gru 2011, 11:04

reklama
Nasze top10 gier roku 2010
Koniec roku, więc dobry moment na podsumowanie wszystkich gier 2011r. Każdy może napisać swoje TOP10, z krótkim uzasadnieniem lub bez. Zapraszam do dyskusji i prezentacji swojej listy (tylko bez kłótni :!:)
Oczywiście platforma nie ma znaczenia.

Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - mój nr 1 tego roku, fenomenalna gra pod każdym względem, siedzisz i grasz jak zaczarowany, nie myśląc o niczym innym
TESV: Skyrim - niesamowita gra, otwarty piękny świat, mnóstwo rzeczy do zrobienia, szkoda, że marna fabuła
RAGE - ID wiadomo, między innymi na ich grach się wychowałem, świetna gra, piękna grafika
Assassin's Creed Revelations - zwieńczenie świetnej serii, miło się grało
Deus Ex: Bunt Ludzkości - nie lubię za bardzo klimatu cyberpunku, ale ta gra przyciągnęła mnie na długie godziny, świetny klimat, otwartość wykonywania misji, warto zagrać
Trine 2 - druga część świetnej platformówki, piękna, bajkowa grafika, baśniowy klimat
Arcania Fall of Setarrif - w zeszłym roku w moim top10 była Arcania, w tym jest dodatek do niej, to nie Gothic, ale grało się dobrze
PES12 - bo nie FIFA12 :P jakoś lepiej gra mi się w PESa
Orcs Must Die - świetne tower defense, lubię takie gry
Avadon The Black Fortress - fajny, niezależny RPG, pokazuje, że grafika to nie wszystko


Zasługujące na uwagę imo jeszcze były:
Bulletstorm, Alice: Madness Returns, Crysis 2 - przy nich również się dobrze bawiłem :)
Ostatnio edytowany przez Mikou@j, 30 Gru 2011, 13:14, edytowano w sumie 1 raz
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007



Nasze top10 roku 2011

Postprzez CrossFire 30 Gru 2011, 13:09

- TESV: Skyrim, dawno już nie grałem w tak dobrego rpga, wypełnionego contentem i świetnie wciągającego Bethesda spisała się na medal i czekam na Fallouta od nich na tym silniku :)

- Deus Ex : Human Revolution zaczarował mnie od samego początku, do tego uwielbiam te klimaty i pamiętam jeszcze pierwsze części dla mnie mogłaby być to gra roku, lecz w tym natłoku "hitów" ciężko było.

- Battlefield 3 czekałem i się do czekałem jak dla mnie fps roku i najlepsza gra multiplayer, ma swoje błędy i często na niego narzekam, ale dalej gram i tak już zostanie

- Batman : Arkham City jak dla mnie najlepsza gra 2011, b.dobra kontynuacja, najlepsza gra na podstawie komiksu i niesamowity świat, mechanika, oraz klimat, który Rocksteady przeniosło do elektronicznej rozrywki.

- Forza 4 , brakowało mi w tym roku dobrych wyścigów i je dostałem, jestem zachwycony i nie mogę nic zarzucić tej grze, bo z każdą częścią producenci idą coraz bardziej do przodu.

- Mortal Kombat czekałem na bijatykę mojego dzieciństwa i się doczekałem dobre mordobicie na rynku, wręcz najlepszy powrót do serii trzyma poziom i daje dużo funu, tym bardziej w party.

- Gears of War 3 , niesamowity coop, dobry koniec trylogii, super gameplay, sporo contentu, b.dobry multiplayer, oraz rozgrywka ze znajomymi to jest coś dla tej gry warto kupić Xa imo.

- Crysis 2 bądz co bądz dobra kontynuacja, graficznie trzymał poziom, a i fabuła w cale nie była zła, porządna produkcja na odpowiednim poziomie

- Dead Space 2 bardzo dobra kontynuacja pierwsze części, tak dobrze, gra mnie jeszcze nie wciągnęła, choć w tym roku było ich trochę, bardzo dobry początek roku i niesamowity fun przy tej produkcji tak jak przy pierwszej części.

- Saints Row: The Third jak dla mnie czarny koń tego roku, naprawdę mile zaskoczył, choć kupiłem go w ciemno, ale od początku do samego końca co chwila mnie zaskakiwał, a naprawdę dobrze się przy niej bawiłem z bananem i japą na twarzy - drugiej takiej gry nie znajdziecie.

Do wyróżnienia w tym roku jeszcze dla mnie, choć już nie w top10, lecz mogły by się w niej znaleźć gdyby ... Image nie te powyżej :
- Bulletstorm
- Alice: Madness Returns
- Warhammer 40,000: Space Marine
- DiRT 3
- Dead Island
ASUS ROG G751 / i7 4720 /32gb ram /SSD240gb+1TB/GTX 970m | + Xperia Z3
Awatar użytkownika
CrossFire
~user
 
Posty: 4668
Dołączenie: 08 Lut 2007, 18:47
Miejscowość: Liegnitz/Breslau
Pochwały: 141



Nasze top10 roku 2011

Postprzez Achitas 31 Gru 2011, 23:01

Bulletstorm - bo polskie , bo zaczepiste , bo polska wersja wymiata , bo są skilszoty , bo po prostu jest ŚWIETNA

Homefront - w koncu jakaś odskocznia od BF-a czy coda , podobało mi sie FFoW więc i na to czekałem i mimo narzekań nie zawiodłem sie , podobała mi się wizja walczenia rebeliantem :P

Hydrophobia Prophecy - za iście epickie odwzorowanie naturalności wody , mimo , ze mechanika gry była nie za dobra to nadrabiała świetnie przelewającą się wodą między pomieszczeniami , i kolejna gra z magiczną rączką :P

Section 8: Prejudice - bo czekałem po pierwszej części na kolejną i nie zawiodłem się , mimo , ze mechanika się nie zmieniła to wyszło grze na dobre , bo poprzednia rozgrywka była świetna , moze rywalizowac z HALO , jak dla mnie magicznie przechodzi się tę grę samemu jak i z kumplami

DiRT 3 - co prawda nie tak dobre jak poprzednia część ale i tak cenzura!ście się gra i jeździ oraz magiczne trasy z pieknymi widokami :P

Red Faction: Armageddon - za rozwałkę jak na serię przystało a do tego świetne oświetlenie zawarte w grze , oraz przeniesienie gry do podziemi też jak dla mnie nie było błędem :)

FIFA 12 - bo wreszcie jest identyczna jak na konsole i moge grać kariere bramkarzem :D

Saints Row: The Third - lepsze od GTA , robisz co chcesz , genialne przerywniki filmowe i czy gdzieś dało się skakać kiblem ze spadochronu :D

Trine 2 - 1 była epicka więc i 2 musiała być , i okazała się lepsza , grafika , rozgrywka , styl oraz animacja , coś pieknego. A do tego koop :D

Batman: Arkham City - wiadome , ze po epickiej 1 kolejna częśc musi zostać grą roku , przeżycie cudowne grając w tą grę , i do tego ta cenzura-spam catwomen :)

A tak na poboczu to dodałbym jeszcze Brink , F3AR , Hard Reset oraz NFS The Run i oczywiście kolejny epicki kampanijnie CoD
Edit: Podpis niezgodny z regulaminem (Mike)
Ty Jesteś Życiem, Szczęściem I Wiecznością... Słowem I Oddechem... Nigdy Nie Odchodź!
Najważniejsze jest, aby zachować poczucie humoru i zawsze być optymistą nawet w sytuacjach bez wyjścia - Bear Grylls podczas złamania kręgosłupa w 3 miejscach!
Awatar użytkownika
Achitas
~user
 
Posty: 1287
Dołączenie: 30 Sie 2007, 08:31
Miejscowość: Biała Podlaska :)
Pochwały: 3



Nasze top10 roku 2011

Postprzez stulceaseles 18 Sie 2022, 12:52

I missed some good races this year and I got them, I am delighted and I cannot fault this game because with each part the producers are moving more and more.
concrete contractor near me
stulceaseles
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 18 Sie 2022, 12:37




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości