• Ogłoszenie:

Xperia x8 i nawigacja

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Xperia x8 i nawigacja

Postprzez STRINGER 03 Lip 2012, 16:04

reklama
Cześć!
W weekend wyjeżdżam i przydałaby mi się nawigacja w telefonie. Nigdy z niej nie korzystałem i nie wiem jaka aplikacja będzie działa dobrze w moim telefonie :)
Szukałem co nieco w Internecie i polecana jest Sygic Aura, jednak zajmuje ona dużo miejsca. Tu pojawia się pytanie - mam telefon w stanie fabrycznym (niezrootowany) i pamięć wewnętrzna dla aplikacji to ok 150 mega. (aktualnie 90 wolnego by się znalazło) czy to wystarczy, by zainstalować jakiś GPS? Czy mapy i dane będą wczytywać się z karty pamięci? Czy konieczny jest do tego root? nigdzie nie znalazłem takich informacji, a sam sygic wg AndroidMarket zajmuje kilka MB
:) dzięki
Image
Awatar użytkownika
STRINGER
~user
 
Posty: 1546
Dołączenie: 01 Maj 2006, 19:51
Miejscowość: z B(rz)ydgoszczy
Pochwały: 85



Xperia x8 i nawigacja

Postprzez Filas 03 Lip 2012, 22:05

Zapewne aplikacja ta ma jakąś opcję ustawienia źródła map, zresztą w większości appsów automatycznie idzie to na kartę pamięci.
CAL[recabl cordial cmk422]\PFE012[grey filters]\HD681gejmingedyszon skarpetamod\KNS8400 & ProdigyHD2!
ImageImage
Awatar użytkownika
Filas
~user
 
Posty: 1053
Dołączenie: 23 Sie 2005, 13:17
Miejscowość: Gdzieś daleko stąd.
Pochwały: 52



Xperia x8 i nawigacja

Postprzez eisu 05 Lip 2012, 20:57

Aura instalauje sie w pamieci tel ,zajmuje troche ponad 12MB mapy zasysasz aura downloaderem instaluja sie na karcie
Image
Awatar użytkownika
eisu
~user
 
Posty: 1451
Dołączenie: 02 Sty 2007, 01:32
Miejscowość: Bliżyn / Stratford upon Avon UK
Pochwały: 33



Xperia x8 i nawigacja

Postprzez rune 06 Lip 2012, 18:31

Ja polecam Naviexpert na XPERIA. Bardzo dobrze działa. Niestety to jest aplikacja online, ale nie pobiera dużo z pakietu. Najbardziej aktualna i wygrała w niezależnych testach Antyradia.

Ambasador marki XPERIA
rune
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 17 Mar 2012, 10:17



Xperia x8 i nawigacja

Postprzez STRINGER 09 Lip 2012, 15:50

dotarłem na miejsce bez najmniejszych problemów z nawigacją Sygic Aura :) miałem wersję darmową 7dniową, ale już kupiłem pełną (11 euro za mapę Polski - jak za darmo :) ). Razem z mapą zajmuje jakieś 600 mega. Działa płynnie i bardzo dokładnie. Jeśli ktoś by się zastanawiał, to ze swojej strony polecam
co do naviexpert - może i dobra, ale wymaga połączenia z Internetem, co mnie nie satysfakcjonowało.
Image
Awatar użytkownika
STRINGER
~user
 
Posty: 1546
Dołączenie: 01 Maj 2006, 19:51
Miejscowość: z B(rz)ydgoszczy
Pochwały: 85




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości