• Ogłoszenie:

Aktualizacja se bez usb.

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Aktualizacja se bez usb.

Postprzez Dead 04 Lip 2011, 18:41

reklama
Witam, jakies 1,5 roku temu stałem sie przeszczęśliwym nabywcą Sony Ericson Spiro (cos takiego - w100i). Jest to telefon wciąż bardzo wysokiej klasy. Potrafi sam wysyłać sms-y, sam dzwonić a także obsługiwać tylko 20% słuchawek, których wbudowaną ma wtyczkę. Na to wszystko, nie dostałem w zestawie USB - no bo, po co? Kto kupując telefon potrzebuje USB, nie bądźmy śmieszni - haha. W dodatku, ja sam, manualnie, smsa wysłać nie mogę, bo wyskakuja różne ciekawe błędy - spamiętać ich nie idzie. Telefon lądował 10410419410 w serwisie - wpierw dostałem go bez obudowy, potem bez czegoś tam i jeszcze czegoś tam - tylko wzruszyć ramionami. Ostatnio wykryłem nowy ewenement - telefon sam sie wylacza, zmienia kolory i takie tam. Czasem ma nawet biały ekran. [PUNKT KULMINACYJNY]Czy mogę jakoś wgrać oprogramowanie do tego SE bez używania USB? Czy to impossible?[/PUNKT KULMINACYJNY]
Awatar użytkownika
Dead
 
Posty: 346
Dołączenie: 11 Sie 2006, 15:47
Pochwały: 5



Aktualizacja se bez usb.

Postprzez sieman0 04 Lip 2011, 19:00

Traktujesz forum jako śmietnik czy coś w tym stylu ? Co to za pisanie postów w nietypowy sposób?

Nie zmienisz oprogramowania bez kabla USB.
HTC One (M7) Black 32GB, Original Android 4.4.3 @ Sense 6.0.
Image
Awatar użytkownika
sieman0
~user
 
Posty: 589
Dołączenie: 05 Maj 2009, 12:12
Miejscowość: Siemiatycze
Pochwały: 104



Aktualizacja se bez usb.

Postprzez Dead 04 Lip 2011, 19:05

Nietypowy sposób? Ja po prostu tak piszę. To było ostrzeżenie przed kupnem tego telefonu przez kogokolwiek. A więc: nie traktuje i pojecia nie mam skad ten pomysl bo odkad od 5 lat tutaj piszę, tak zawsze pisałem w taki sposób i to nikomu nie przeszkadzało. Przepraszam za mały offtop :).

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Dead
 
Posty: 346
Dołączenie: 11 Sie 2006, 15:47
Pochwały: 5



Aktualizacja se bez usb.

Postprzez Filas 04 Lip 2011, 23:30

W starych modelach tego nie zrobisz bez kabla, nowe mają FOTA.
CAL[recabl cordial cmk422]\PFE012[grey filters]\HD681gejmingedyszon skarpetamod\KNS8400 & ProdigyHD2!
ImageImage
Awatar użytkownika
Filas
~user
 
Posty: 1053
Dołączenie: 23 Sie 2005, 13:17
Miejscowość: Gdzieś daleko stąd.
Pochwały: 52




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości