Witam, mam problem z telefonem lg kg800 , wiec jak wlaczam telefon to mam ekran caly na bialo i nic nie widac, blokuje sie tez czasami klawiatura dotykowa. co moge zrobic?? da sie to jakos samemu naprawic czy tez do serwisu trzeba oddac??
Dodano 24.12.2008 10:33:59:pomoze mi ktos??