• Ogłoszenie:

18 Wheels of Steel Pedal to the Metal

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

18 Wheels of Steel Pedal to the Metal

Postprzez 50 cent 15 Kwi 2005, 00:09

reklama
Kochani ratujcie!! Sciagnolem sobie calkiem niezla gierke,zainstalowalem i dupa... :( nie moge jej wogole uruchomic.wychodzi mi blad z aplikacja
prism3d.exe :?: probowalem sciagac cracki,patche nawet wziolem sie za directx'a i nic;/ sam niewiem jzu co robic.nigdy wczesniej nie mialem takiego problemu z zadna gierka i sam nie wiec co zrobic.jezeli pomozecie mi rozwiacac ten problem to moj SZACUNEK bedzie przeogromny! 8) pozdrawiam i dziekuje pomagajacym mi! :D
Awatar użytkownika
50 cent
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 15 Kwi 2005, 00:05
Miejscowość: Poznań



Postprzez Magik 15 Kwi 2005, 12:39

Witam

Zobacz sobie tu:

http://infinity.root.forall.pl/hardtrucksite/ipbmb//index.php?showtopic=872&pid=11342&st=0&#entry11342

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



odp

Postprzez 50 cent 15 Kwi 2005, 15:12

Dzieki za linka ale potrzebowalbym jeszcze PARE PODPOWIEDZI! :wink: po 1 mam sciagac patcha 1,10?jak tak to skad,bopo w necie jakos sa tylko 1,07 i 1,06. po 2-jak sciagne patcha to jest all czy cos jeszcze musze robic-np.usunac te foldery o jakich tutaj pisza??ale sie zakrecilem jak sloik na zime :D sorki ale nie mialem nigdy takich problemow z grami.z gory wielkie thx za rozwiazywanie ze mna tego problemu :) pozdro.
Awatar użytkownika
50 cent
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 15 Kwi 2005, 00:05
Miejscowość: Poznań



Postprzez Magik 15 Kwi 2005, 17:04

Hej

powiem Ci tak jak ja zrobilem i mi gra hula...masz zapewne stalke wiec 90mb to nie problem

Sciagnij gierke stad
http://fe.trymedia.com/dd/valusoft/60m_d_v11/trygames/PedalToTheMetalSetup.exe

nastepnie sciagnij crack no-cd z www.crack.db
patch 1.07 i cracka do gry z www.andr.net

Po instalce wrzucasz patch(bo dziala tylko z orygianlnym exe'kiem), nastepnie ten crack z andr.net i na koncu no-cd(bo po spatchowaniu bedzie wywalalo komuniakt zeby wlozyc plyte) i dziala

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



C.D.

Postprzez 50 cent 17 Kwi 2005, 13:40

No wiec tak-sa nowe problemy;/ a raczej ich ogrom.Po 1 sciagnolem ta gierke bez problemu ale np.patch 1,07 nie chce sie zainstalowac na tej gierce-za to instaluje sie na tej gierce jak instaluje ja przez inny plik-nie przez setup.exe tylko plik bin(deamon tool's) :?: po 2 ten link co pisalec zebym sciagnal cracka nie dziala;/ www.crack.db-wychodzi komunikat ze nazwa jest raczej nie poprawna.jedziemy dalej-na tym 2 linku sciagnolem cracka-jednak patcha 1,07 nie bylo wiec sciagnolem z innego linka.teraz tak cracka no-cd sciagnolem z www.gamecopyworld.com/ tylko niewiedzialem dokladnie jakiego-bo jak sam widzisz troche ich jest :x sciagnolem uniwersalnego-nic cracka no-cd 1,07 i tez nic.po 3 jak wszytsko porobilem tak jak pisales-tylko innymi drogami sciagania ciagle wychodzi ten poj..... blad!!!!!!!!! :( chyba zadzwonie do Rutkowskiego :o to jest zadanie w sam raz dla niego :D masz jakies pomysly???????HELP!!!! :wink: AHA JESZCZE 1-jak moge zmieniac cos w profilu swoim??np.wlozyc jakies zdjecie i troszke namieszac w info swoim??? dziex za help. Pozdro Peace
Awatar użytkownika
50 cent
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 15 Kwi 2005, 00:05
Miejscowość: Poznań



Postprzez fluid 17 Kwi 2005, 13:49

50 cent napisał(a):-jak moge zmieniac cos w profilu swoim??np.wlozyc jakies zdjecie i troszke namieszac w info swoim???


na górze strony masz taki button o nazwie PROFIL
kliknij go i po sprawie wszystkie dane mozesz wpisac wlasnie tam

Autor postu otrzymał pochwałę
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
»ekspert
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez 50 cent 17 Kwi 2005, 22:09

Dzieki Fluid! Juz sobie poradzilem-pochwala jest napewno na miejscu :) Pzdr
Awatar użytkownika
50 cent
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 15 Kwi 2005, 00:05
Miejscowość: Poznań



C.D.

Postprzez 50 cent 18 Kwi 2005, 17:07

No wiec kochani musicie mi pomoc.Doszedlem do tego a raczej wyczytalem na www.valusoft.com/ ze blad prism3d.exe latwo mozna "zatuszowac" patchem 1,07.I taka jest prawda.po instalacji tego patcha juz nie wychodzi ten blad.jednak pojawia sie inny problem :( przy instalacji cracka 1,07 ten blad prism3d.exe znowu sie pojawia a przy instalacji cracka 1,06 juz nie ale wtedu gra sie niby uruchamia i nic......windows.nic wiecej! :? czemu gierka sie nie uruchamia?? co musze zrobic lub sciagnac zeby wreszcie w to sobie pograc?? :cry: powoli zaczynam tracic nadzieje;/ Porsze was o pomoc(linki,podpowiedzi itp) czekam na odp.pzdr dla wszytskich ktorzy mi pomagaja :)
Awatar użytkownika
50 cent
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 15 Kwi 2005, 00:05
Miejscowość: Poznań



Postprzez AxeL 01 Maj 2005, 17:48

D!eselek 1.9T napisał(a):Sciagnij gierke stad
http://fe.trymedia.com/dd/valusoft/60m_d_v11/trygames/PedalToTheMetalSetup.exe

Sciagnalem gierke z tego adresu zainstalowalem i chodzi normalnie bez zadnych crack no cd i patchy ale jest pewien problem bo jak wychodze z gry to wyskakuje okienko zeby kupic ta gre za 19.99$. A co do tej stronki co podales ze jest tam crack to nie dziala mozna inna spodobala mi sie ta kierka :) POZDRAWIAM I czekam na odp. :P
:)
AxeL
~user
 
Posty: 66
Dołączenie: 07 Lut 2005, 14:22



Postprzez prog 02 Maj 2005, 09:05

Witam

Ja mam pytanie czy ta gra [ Pedal to the metal ] jest jakims dodatkiem? Bo zdaje mi sie ze tak.... Mam 18 wheels of steel. pytam sie bo mam modem a czekac nadaremno to mi sie nie chce [ no sorry :( ]


PZDR

p.s nie chcialem robic nowego topic'a..obym dobrze zrobil :/
C2D E8400 3GHZ + Pentagram Freezone HP-120 ALCu, Asus P5Q SE /intel P45/, A-Data 2x2GB CL4 Extreme Edition, Sapphire Radeon HD4870 512mb/256bit DDR5, WD 640GB SATA, Lite-ON Super AllWrite DVD SATA, Chieftec 500W, Samsung 2032BW Black 20', Vista Ultimate x64
Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor...
Awatar użytkownika
prog
~user
 
Posty: 4043
Dołączenie: 23 Mar 2005, 22:02
Miejscowość: /home/prog/
Pochwały: 232



Gra do pobrania

Postprzez jiggor77 03 Maj 2005, 16:49

Gra jest do pobrania na stronie: http://www.heniek.za.pl ,jest to wersja TRIALowa więc trzeba zainstalować cracka ze strony http://www.crack.cd a następnie patch bez którego ta gra nie działą po Windows XP, jest on na stronie: http://www.fileshack.com. Dziękuje i zapraszam do grania wtą świetną gre. :D
jiggor77
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 03 Maj 2005, 16:45
Miejscowość: Nowa Ruda



18 wheels of steel pedal to the metal

Postprzez miqueas 27 Maj 2023, 12:10

I recently had an exhilarating experience playing 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal. The game's immersive graphics and realistic truck driving mechanics kept me hooked for hours. If you're a fan of trucking simulations and want to dive into the virtual world of big rigs, I highly recommend to visit our product to grab your copy of 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal.
miqueas
~user
 
Posty: 237
Dołączenie: 12 Paź 2022, 10:49




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości