• Ogłoszenie:

Poszukuje tytułu gry

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Poszukuje tytułu gry

Postprzez kramarz89 16 Paź 2008, 01:59

reklama
Witam serdecznie... od ponad roku poszukuje jednej gry.. i niestety z marnym skutkiem. Sam tytuł mi wystarczy.

Nazwy gry nie pamiętam jak już się domyślacie, ale postaram się umieścić jak najbardziej szczegółowy opis tego co udało mi się przypomnieć.

Gra była prosta, i w miarę stara. Było można w nią grac w 2 osoby na 1 komputerze.

Było 2 gostków, którymi się chodziło i zbierało rożne bronie, były one strasznie WIELKIE, i konkurowało się ze sobą, gra była platformowa bodajże, także wygląd był coś w stylu jazz jackrabbit, otoczenie to były jakieś budynki chyba, nie pamiętam. można było skakać do góry, schodzić na dol etc. Grafika była kolorowa, i na pewno lepiej dopracowana niż jazz jack rabbit. Tyle że widok był z boku, żadne 3D. Mój strzał kiedy grałem w tę grę był by gdzieś około 98-2000 roku, chociaż nie jestem pewien. Także rok powstania mógł być wcześniej, ale nie zbyt wcześnie, bo jak już wspominałem, grafika nie była najgorsza.

I właśnie teraz mi się przypomniało o tych broniach, że to były bodajże tylko młotki, takie na maxa wielkie, i je się ulepszało zbierając upgrade'y na planszy.
O ile pamiętam, to nie było tam bossów. Gra po angielsku.

Z góry dziękuje.
Pozdrawiam
Kramarz

Dodano Dzisiaj, 22:13:
Już znalazłem tytuł, teraz tylko mam problem ze znalezieniem gdzie ją ściągnąć :-/

Tytuł to Trash it
Jest to Abandonware, także nie sądzę aby był problem z linkiem?
kramarz89
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 16 Paź 2008, 01:56
Miejscowość: Łódź



Poszukuje tytułu gry

Postprzez matrix99992 24 Paź 2008, 17:27

http://www.brothersoft.com/trash-it-download-82409.html nie wiem czy to to o co ci chodzi znalazlem to w sieci jesli to to o co ci chodzi to milej gry :D
Sadzić!!
Palić!!
Zalegalizować!!
:D
Awatar użytkownika
matrix99992
~user
 
Posty: 199
Dołączenie: 23 Paź 2008, 16:12
Pochwały: 1



Poszukuje tytułu gry

Postprzez darthrevans 24 Paź 2008, 17:29

mu Chodzi o Fighting Force
AMD ATHLON 6000+ GeForce 9600 1 GB 3GB DDR 2 800 Patriot Cheftec 600V Asus M2N Sli Deluxe




Ktoś wierzy w ideały ja wierze w Krople drążące skały:)
Awatar użytkownika
darthrevans
~user
 
Posty: 61
Dołączenie: 03 Paź 2008, 18:55




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości