• Ogłoszenie:

twój ulubiony serial zagłosuj

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Który serial najlepszy wedlug Ciebie?

Ankieta zakończyła się 16 Lis 2006, 19:24

Prison Break
17
8%
Zagubieni
63
30%
CSI
10
4%
Heroes
2
0%
Oficerowie
10
4%
Magda M :)
8
3%
Na Wspólnej :)
23
11%
M jak Miłość :)
6
2%
Czterech Pancernych i Pies :)
17
8%
Nie widziałem żadnego i chyba nie zamierzam ;]
10
4%
Nie ma wśród nich mojego ulubionego :(
42
20%
 
Razem głosów : 208

twój ulubiony serial zagłosuj

Postprzez MaTi 01 Lis 2006, 18:55

Który serial lubisz najbardziej? :)

Ankieta trwa 15dni
Ostatnio edytowany przez MaTi 01 Lis 2006, 21:11, edytowano w sumie 10 razy
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



Postprzez fluid 01 Lis 2006, 18:59

ja sie nie bawie
a gdzie seriale takie jak

CSI??
HEROES???

taki wybor to nei wybor....
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez Precel 01 Lis 2006, 19:01

dodalem 3 opcje <rotfl>
i ta 3 opcje wybieram :P
Dołączenie:
29.04.2005 02:14:25
Ostatni post:
04.08.2008 15:22:24
dziękuje za wspaniałe chwile... ale trzeba wiedzieć kiedy z sceny zejść niepokonanym
to by było na tyle....
verba volant, scripta manent !
Awatar użytkownika
Precel
^zasłużony
 
Posty: 10223
Dołączenie: 29 Kwi 2005, 02:14
Pochwały: 639



Postprzez guma 01 Lis 2006, 19:01

Ja lubie dwa inne:
Fluid: Ban!
i
666 w humor humor humor.

Tak na serio to wole Lost
Awatar użytkownika
guma
~user
 
Posty: 1421
Dołączenie: 06 Maj 2006, 15:36
Miejscowość: Wolow
Pochwały: 8



Postprzez DeadOrAlive 01 Lis 2006, 19:02

MaTi napisał(a):Dwa znane seriale


MaTi napisał(a):Prison Break

nie znam :1:

precel napisał(a):ta 3 opcje wybieram

ja też
Awatar użytkownika
DeadOrAlive
~user
 
Posty: 10790
Dołączenie: 02 Cze 2005, 19:58
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 511



Postprzez filipyo 01 Lis 2006, 19:04

MaTi napisał(a):Dwa znane seriale Prison Break vs. Zagubieni który według Ciebie jest lepszy?

Glosuje na lost ale to tylko dla tego ze prison break nie ogladama lost tak i bardzo mi sie podoba pewnie wiekszosc osob postapi podobnie do mnie .
ODDAM 30 DNIOWE PLATNE KONTO NA RAPIDSHARE ZA ZAPROSZENIE NA BTGIGS I TL LUB INNA DOBRA STRONE WIECEJ PW
filipyo
~user
 
Posty: 1762
Dołączenie: 13 Lis 2004, 10:01
Pochwały: 74



Postprzez Pan W. 01 Lis 2006, 19:06

Ja też nie oglądałem Prison Break, ale za to Lost tak i baaaaaardzo mi się podoba :P
CPU: Intel Core 2 Quad Q6600 CPU Cooler: Noctua NH-U12P Mobo: Asus P5Q Pro Ram: 2x2GB A-Data 800 CL4 Extreme Edition GPU: Evga GeForce GTX260 SC 55nm HDD: 2xWD250GB - raid0 Sound Card: Asus Xonar DX Speakers: Logitech X-540 DVD Drive: Pioneer DVR-216 Keyboard: A4-Tech XS Mouse: A4-Tech XL-750BF Case: CoolerMaster Elite 330 PSU: Chieftec 560W LCD: Samsung T190 OS: Win XP Pro (64bit)
Awatar użytkownika
Pan W.
~user
 
Posty: 1852
Dołączenie: 27 Kwi 2006, 16:05
Miejscowość: null
Pochwały: 32



Postprzez MaTi 01 Lis 2006, 19:06

Ja nie widziałem zadnego <lol> ale sciagam wlasnie Prison B caly pierwszy sezon podobno wymiatara na maxa! :banan: :papryczka:
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



Postprzez Lukesh 01 Lis 2006, 19:06

Oczywiscie, ze 3 opcja <rotfl>
][_, ([]) ][_, xD

Niedaleko od Krakowa leży miasto Częstochowa,
dzieją się tam różne rzeczy, zakonnice mają dzieci
I kup sobie chamie medalik na szyje,
nic Ci się nie stanie i tramwaj nie zabije,
I kup sobie chamie obrączkę na rączkę,
nie będziesz chorował na kiłe i rzeżączkę.
Medalikarz mądra głowa, niech nam żyje Częstochowa,
czy za dyche, czy za piątkę kupisz chamie tu pamiątkę,
a pamiątka z Częstochowy to karabin maszynowy !
Awatar użytkownika
Lukesh
*mod
 
Posty: 7838
Dołączenie: 11 Lis 2005, 21:45
Miejscowość: Częstochowa / Kraków
Pochwały: 852



Postprzez High Voltage 01 Lis 2006, 19:10

Lost, Oglądałem wszystkie odcinki i mi sie podoba, zwłaszcza 3 seria, bo tuaj serial nabiera rozpędu ;)
Prison Break widziałem kilka odcinków i nie powie,z e jest zły, ale według mnie przegrywa z Lost. Choc mogę zmienic zdanie gdybym widział wszystkie odcinki tego serialu.
A, Band of Brothers - to jest serial 8)

Po dodaniu nowych trza by było ankiete wyzerowac i od nowa głosować, bo nie jest obiektywna :mrgreen: I jeszcze Kompanie Braci dodać prosze ;)
Awatar użytkownika
High Voltage
~user
 
Posty: 1734
Dołączenie: 05 Mar 2005, 19:49
Miejscowość: Browar
Pochwały: 67



Postprzez nevesu 01 Lis 2006, 19:16

zdecydowanie lost mimo ze ciagnie sie jak wloski makaron ma to cos

tak naprawde wole kubuśa puchatka w wieczorynce ale cicho
BR-NP-12 <3 <3 <3
Awatar użytkownika
nevesu
~user
 
Posty: 1662
Dołączenie: 31 Sty 2006, 17:26
Miejscowość: BR-NP-12 <3
Pochwały: 66



Postprzez fluid 01 Lis 2006, 19:29

kazdy ten lost lost i lost
a nie wiecie nic o dobrych serialach ktore wam kolo nosa przechodza
od pol roku namietnie sciagam seriale wiec cos moge powiedziec
polecam
CSI

Image

CSI, czyli jednostka policji zajmująca się badaniem miejsc zbrodni. Jej pracownicy posługując się najnowszymi metodami kryminalistyki muszą wyjaśnić najtrudniejsze zagadki na podstawie zgromadzonych śladów zostawionych przez przestępców. Serial za wielką wodą zdobył wiele nagród, między innymi za najlepszy scenariusz.

HEROES

Image

Serial Heroes ukazuje nam z początku zwykłe życie grupki siedmiu obcych sobie osób, które powoli zaczynają odkrywać w sobie niezwykłe i tajemnicze zdolności. Czy dadzą sobie radę z takim ciężarem? Czy godnie stawią czoła nadchodzącemu zagrożeniu? A może zawiodą? Serial pozornie przypominać może The 4400 lecz są to tylko pozory...

KYLE XY

Image

Kyle XY to nastolatek, który pewnego dnia budzi się nagi w lesie. Zdezorientowany a jednocześnie zaciekawiony udaje się w kierunku miasta, gdzie zostaje zatrzymany przez policję. Kyle nie umie mówić a co najważniejsze nie ma... pępka - świadczy to o jego tajemniczym przyjściu na świat. Kyle zostaje przygarnięty przez rodzinę, która uczy go życia między ludzmi. Jak się okazuje nasz bohater posiada różne umiejętności. W trakcie przeprowadzanych badań tomograficznych stwierdzono, że jego mózg wykorzystuje 100% swoich możliwości.

NUMB3RS

Image

Bardzo wciągający serial kryminalny. Głowną rolę odgrywają dwaj bracia: jeden z nich jest agentem FBI drugi natomiast genialnym matematykiem. Łącząc razem swoje siły i umiejętności rozwiązują zagadki kryminalne.

REGENESIS

Image

Serial o wirusach, genetyce i klonowaniu. Grupa naukowców zmaga się w każdym odcinku a to z groźnymi prionami, wąglikiem czy też walczy ze zmutowanym wirusem eboli itp. W tle wątek z szarlatanem, który twierdzi, że odnalazł DNA Chrystusa i zamierza go sklonować. Serial na poziomie i epatuje doskonałym humorem!

DEAD LIKE ME

Image

Historia zbuntowanej i młodej dziewczyny: Georgi Lass której życie nie trwało długo. Już pierwszego dnia po rozpoczęciu nowej pracy (tuż po przerwaniu studiów) została zabita przez spadającą deskę klozetową pochodzącą ze stacji kosmicznej MIR. Od tej pory zamiast odejść "do nieba" dołączyła do grona tzw. "żniwiarzy", których celem jest zabieranie dusz z osób tuż przed ich śmiercią. Przezabawna CZARNA komedia!

SUPERNATURAL

Image

Jakieś 20 lat temu w pewnym domu wydarzyła się tragedia. W nadprzyrodzony sposób ginie matka na oczach dwojga swoich małych dzieci i męża. Od tego czasu facet zawziął sie i postanowił rozwiązać tą zagadkę. Serial startuje, kiedy jego dwaj synowie są już dorośli a ich ojciec zaginął pozostawiając za sobą wskazówki jak go odnaleźć. Bracia postanawiają go, więc odszukać, napotykają jednak na swojej drodze niesamowite przeszkody, które rozwiązują. Każdy odcinek to 'demoniczna' zagadka, która zostaje rozwiązana.

THE TRIANGLE

Image

Bardzo ciekawy mini serial, który stara się wyjaśnić zagadkę Trójkąta Bermudzkiego. "Nadziany" przedsiębiorca, który rok w rok traci sporo pieniędzy przez znikające barki z jego towarem, który transportowany jest właśnie w tym obszarze, tworzy grupę ludzi, która ma wyjaśnić tą zagadkę. Serial ostro zakręcony.


i jeszcze kilka innych....
kazdy z tych seriali mam i kazdy z nich ogladalem
tak wiec ci co mowia ze lost czy prison break to najlepsze seriale sami nei wiedza co mowia
zapewniam was ze sa seriale ktorym te dwa tak przez was uwielbiane nawet do piet nei dorastaja
jak ktos chce to tutaj jest masa seriali do sciagniecia
www.tvshows.yoyo.pl
dodam ze mam sciagniete wiekszosc rzeczy z tej stronki
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez Ledge 01 Lis 2006, 19:33

oglądam na bieżąco oby dwa seriale, (Lost, PB)
i musze powiedzieć że jednak mimo wszystko prison break lepszy...
w każdym odcinku coś sie dzieje, w pudle nie ma żartów :lol: :lol:
a jak ktoś lubi tematyke więzienną to ten serial poprostu wymiata.

co do:
Kod: Zaznacz wszystko
Magda M    
Na Wspólnej
M jak Miłość

to sa jakieś kpiny a nie seriale.
Totalne poniżenie i upodlenie widza. :mrgreen:
Powinne być zakazane i karalne z urzędu :mrgreen: :mrgreen:
:/ :/ :/ :/


=edit=
po poscie fluida pewnie zainteresuje sie i zaczne sciagac CSI :D :D
Ostatnio edytowany przez Ledge, 01 Lis 2006, 19:36, edytowano w sumie 1 raz
Ledge
~user
 
Posty: 964
Dołączenie: 19 Sie 2005, 16:58
Pochwały: 110



Postprzez filipyo 01 Lis 2006, 19:35

fluid napisał(a):CSI



CSI, czyli jednostka policji zajmująca się badaniem miejsc zbrodni. Jej pracownicy posługując się najnowszymi metodami kryminalistyki muszą wyjaśnić najtrudniejsze zagadki na podstawie zgromadzonych śladów zostawionych przez przestępców. Serial za wielką wodą zdobył wiele nagród, między innymi za najlepszy scenariusz.

Na tvp2 lecial "sezon" "las vegas" bardzo fajny serial ogladalem kilka odcinkow :) co do reszty niewiem ale wydaja mi sie ciekawe kyle xy i dead like me moze scaigne i zobacze co to za dziwy :)
ODDAM 30 DNIOWE PLATNE KONTO NA RAPIDSHARE ZA ZAPROSZENIE NA BTGIGS I TL LUB INNA DOBRA STRONE WIECEJ PW
filipyo
~user
 
Posty: 1762
Dołączenie: 13 Lis 2004, 10:01
Pochwały: 74



Postprzez fluid 01 Lis 2006, 19:37

CSI jest na razie 6 calych sezonow i 5 odcinkow z 7
do tego dochodzi prawie 5 sezonow CSI MIami oraz 2 sezony CSI Nowy York wiec jest co ogladac
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez baddo 01 Lis 2006, 19:37

fluid napisał(a):kazdy ten lost lost i lost
a nie wiecie nic o dobrych serialach ktore wam kolo nosa przechodza
od pol roku namietnie sciagam seriale wiec cos moge powiedziec
polecam
CSI

Popieram fluida, sam oglądam CSI i mam nawet grę :mrgreen: Ale i tak nic nie przebije Z Archiwum X, tylko nie ta nowa seria bo w niej zabrakło już tego "czegoś" natomiast stare odcinki... MIÓD
Chcesz zostać kierowcą formuły 1? Spotkajmy się na torze! Profesjonalna liga F1 oparta na modzie PMG 2007. Serdecznie zapraszam!
Awatar użytkownika
baddo
~user
 
Posty: 200
Dołączenie: 14 Lut 2006, 02:45
Miejscowość: Świdnica



Postprzez Devilek 01 Lis 2006, 19:39

Ymmm zabraklo zdecydowanie mojego ulubionego serialu... i zarazm jedynego ktory w ostatnim czasie ogladam. A mianowicie Dedektyw Monk :banan: :papryczka: :banan: :papryczka:


fluid Masz moze jakies namiary na ten Kyle xy..
Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Devilek
~user
 
Posty: 720
Dołączenie: 01 Lis 2005, 13:21
Miejscowość: Tychy
Pochwały: 8



Postprzez Mlody_69 01 Lis 2006, 19:39

no co jak co ale Lost powoli dziala mi na nerwy :S 1 pytanie = 2 kolejne pytania bez odpowiedzi ^^
Moj glos poszedl na Heroes... serial swietny dopiero sie rozkreca ale juz mi sie podoba :P
CSI:LV bylo swietne i wciagajace... po ogladaniu CSI:NY sie bardzo zniechecilem do tego serialu :( czekam na powrot lepszych czasow :D
Supernatural- zbytnio mi do gustu nieprzypadl ale sa Gusta i gusciki :D
OKyle xy slyszalem i chyba sobie go sciagne... zobaczymy co z tego wyjdzie :D
Asus A8N5K Nforce4; MSI NX7900GT; 2x 512 DDR Dual Channel GOODRAM + 512 Elixir 400Mhz; AMD Athlon 64 3200+(2,5GHz); 450W Chieftec
Awatar użytkownika
Mlody_69
~user
 
Posty: 212
Dołączenie: 04 Kwi 2005, 18:22
Miejscowość: Kalimdor-->Darnassus



Postprzez High Voltage 01 Lis 2006, 19:46

No to z tych co są do głosowania teraz głosuję na
Kompanie Braci.

Mlody_69 napisał(a):no co jak co ale Lost powoli dziala mi na nerwy :S 1 pytanie = 2 kolejne pytania bez odpowiedzi ^^

To zobaczysz co będzie w 6odcinku - zakończy się cliffhangerem :mrgreen: i trzeba będzie czekac do wiosny na odpowiedzi.....
Jeszcze musze powiedziec ze ciekawym serialem jest 24. Choc widziałem tylko 2 serie, bo nigdy nie miałem czasu ściągnąc kolejnych... Ale niedługo to nadrobię ;)
Awatar użytkownika
High Voltage
~user
 
Posty: 1734
Dołączenie: 05 Mar 2005, 19:49
Miejscowość: Browar
Pochwały: 67



Postprzez Reveler 01 Lis 2006, 19:51

Ja oddałem głos na ostatnią pozycję, czyli..
Nie ma wśród nich mojego ulubionego :(

Nie oglądam telewizji a jeśli już to jak wyżej - nie ma tego co oglądam..
A ostatnim moim serialem jaki oglądałem był (o ile sie nie mylę) Tajemnice Smallville
(lub samo Smallville jak ktoś nie lubi polskich "tłumaczeń" :wink: )..
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Następna

Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości