• Ogłoszenie:

rosyjskiej czcionki

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Rosyjskiej czcionki

Postprzez capusta 17 Wrz 2005, 20:26

Poszukuję rosysjkiej czcionki takiej żeby litera pasowała do klawisza. Bo jak nastawię rosyjski język normalnie w windowsie tolitery wogule nie odpowiadają klawiszom na klawiaturze tzn. jak mam rosyjskie "B" to wpisuje się gdy naciskam naprzykład "c" na klawiaturze. I szukam takiej czcionki żeby rosyjskie "B" odpowiadało "B" na klawiaturze. Mam nadzieję ż mnie zrozumieliście
Awatar użytkownika
capusta
~user
 
Posty: 111
Dołączenie: 17 Sie 2005, 20:33
Pochwały: 14



Re: Rosyjskiej czcionki

Postprzez I-R-A 17 Wrz 2005, 20:32

capusta napisał(a):jak mam rosyjskie "B" to wpisuje się gdy naciskam naprzykład "c" na klawiaturze. I szukam takiej czcionki żeby rosyjskie "B" odpowiadało "B" na klawiaturze. Mam nadzieję ż mnie zrozumieliście

wystarczy, jak na zwyczajnej klawiaturze (kosztuje raptem 5 zł na rynku) pisakiem naniesiesz rosyjskie znaki - programy nie załatwią dokładnie tego, czego oczekujesz - chyba że kupisz oryginalną klawiaturę rosyjską (na bazarze są dostępne po 20 zł)
pozdrówka
I-R-A
ZAKAZ LINKóW W PODPISIE
Awatar użytkownika
I-R-A
~user
 
Posty: 260
Dołączenie: 13 Paź 2004, 22:47
Miejscowość: Irleand Isle
Pochwały: 28



Postprzez capusta 17 Wrz 2005, 20:41

No szkoda, ale mam taki translator polsko-rosyjski firmy bodajże "kompas"
I tam jak się pisze w oknie tłumaczenia z rosyjskiego na polski to pasuje litery pasują do normalnej klawiatury. Może ten program używa jakiejś czcionki? Jak nie to chyba pozostaje mi pisać w tym programie po rosyjsku i kopiować to do worda. A i jeszcze jedno wydaje mi sie że jest taka czcionka bo miałem ją kiedyś na kompie ale niestety miałem formata i już jej nie ma. :(
Awatar użytkownika
capusta
~user
 
Posty: 111
Dołączenie: 17 Sie 2005, 20:33
Pochwały: 14



Postprzez I-R-A 17 Wrz 2005, 20:54

capusta napisał(a):No szkoda, ale mam taki translator polsko-rosyjski firmy bodajże "kompas"
I tam jak się pisze w oknie tłumaczenia z rosyjskiego na polski to pasuje litery pasują do normalnej klawiatury. Może ten program używa jakiejś czcionki? Jak nie to chyba pozostaje mi pisać w tym programie po rosyjsku i kopiować to do worda. A i jeszcze jedno wydaje mi sie że jest taka czcionka bo miałem ją kiedyś na kompie ale niestety miałem formata i już jej nie ma. :(

doinstaluj "cenzura" do swojego systemu inne języki (zaznacz tylko rosyjski jako dodatkowy i przełączanie za pomocą (czego sobie tylko życzysz)) i używaj skolkogodno :) (miałem edytować - ale nerwowy cóś ostatnio jestem - więc dopisuję Ci tego posta - aha - chyba wiesz jak się z płyty instalacyjnej dodaje???? jak nie to przeczytaj pomoc systemu windows - może po godzinie zapytasz na forum co dalej :)
ZAKAZ LINKóW W PODPISIE
Awatar użytkownika
I-R-A
~user
 
Posty: 260
Dołączenie: 13 Paź 2004, 22:47
Miejscowość: Irleand Isle
Pochwały: 28



Postprzez capusta 17 Wrz 2005, 20:57

I-R-A napisał(a):chyba wiesz jak się z płyty instalacyjnej dodaje????

no to ot ja wiem nie jestem taki głupi
Awatar użytkownika
capusta
~user
 
Posty: 111
Dołączenie: 17 Sie 2005, 20:33
Pochwały: 14




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości